Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2020/21

Od dnia 7 września 2020 roku można starać się o przyjęcie do grup gdzie są WOLNE MIEJSCA lub OSTATNIE WOLNE MIEJSCA (informację taką znajdą Państwo przy opisie każdej grupy).

Osoby nie posiadające konta w naszym systemie mogą je założyć na stronie: https://zapisy.pm.katowice.pl/zapisy,i3.html?t=rejU

Osoby, które posiadają konto i złożyły wniosek papierowy w dowolnym momencie między majem a sierpniem w celu wzięcia udziału w rekrutacji na dodatkowe grupy proszone są o napisanie e-maila na adres rekrutacja@pm.katowice.pl z podaniem: imienia i nazwiska wychowanka, jego daty urodzenia oraz grupy, którą chce dopisać.

Nasza oferta została szczegółowa opisana w zakładkach poszczególnych dziedzin.

Nowością w tym roku są kolorowe paski, które pozwalają na szybkie znalezienie oferty dla danej grupy wiekowej:

Przykładowo – szukając oferty dla uczniów szkól podstawowych z klas 1-3 – można szybko przewinąć zawartość strony szukając zielonego koloru. W opisie każdej z grup znajdą Państwo informacje, które szczegółowo podają zakres wiekowy grupy.

A) Jeżeli nie masz jeszcze konta w systemie załóż je zgodnie z instrukcjami na poniższym filmie:

System rekrutacji znajduje się pod adresem: https://zapisy.pm.katowice.pl/

B) Jeżeli masz konto w systemie, ale w tym roku nie brałaś/brałeś udziału w rekrutacji zaloguj się na swoim koncie i zaktualizuj wniosek tak jak na poniższym filmie (jedyna różnica w stosunku do filmu – obecnie nie ma możliwości zaznaczenia tzw. „kontynuacji”)

C) Jeżeli brałaś/brałeś już udział w tegorocznej rekrutacji w celu wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej napisz mejla z adresu e-mail podanego przy rekrutacji na adres rekrutacja@pm.katowice.pl – podaj imię i nazwisko kandydata, jego datę urodzenia oraz jaka grupa Cię interesuje.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt z poszczególnymi nauczycielami – ich adresy e-mail znajdują się przy każdej z grup.

W przypadku pytań technicznych dotyczących systemu rekrutacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail rekrutacja@pm.katowice.pl lub pod numerem telefonu 661-365-365.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nauczyciele Pałacu Młodzieży