Bębny

Nazwa grupy: „Djembolaki ” – bębniarskie przedszkole NOWOŚĆ! – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nauczyciel prowadzący: Andrzej Żydek

Opis zajęć: Afrykańskie rytmy dla ogólnego rozwoju. Grupa rozwijająca poczucie rytmu. Wspomagająca rozwój motoryki małej i dużej. Poprawa koordynacji ruchowej, relaks i zabawa. Umiejętność pracy w grupie.

Rodzaj zajęć: stały

Na zajęcia obowiązuje sprawdzian umiejętności: Nie

Planowany termin zajęć: wtorek i środa 15:30 – 16:40

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 5 do 8 lat (roczniki 2011 – 2014) – jeśli kandydat jest w innym wieku system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

 

Nazwa grupy: W 80 bębnów dookoła świata NOWOŚĆ! – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nauczyciel prowadzący: Andrzej Żydek

Opis zajęć: Multiperkusyjna grupa grająca na instrumentach z całego świata m.in. afrykańskie djembe i dun – dun, kubańskie conga, cajon oraz wiele innych. Muzyczna podróż przez świat. Praca w zgranym zespole. Rozładowanie negatywnych emocji, twórcze wykorzystanie czasu. Wzrost poczucia własnej wartości. Współpraca półkul mózgowych, wzrost koordynacji ruchowej.

Rodzaj zajęć: stały

Na zajęcia obowiązuje sprawdzian umiejętności: Nie

Planowany termin zajęć: wtorek i środa 16:50 – 18:00

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 9 do 13 lat (roczniki 2006 – 2010) – jeśli kandydat jest w innym wieku system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

 

Nazwa grupy: Highschool djembe NOWOŚĆ!

Nauczyciel prowadzący: Andrzej Żydek

Opis zajęć: Relaks i zabawa z użyciem bębnów różnego typu. Rytmy afrykańskie, arabskie, kubańskie. Rozładowanie stresu, poprawa nastroju. Ciekawa pasja, która przynosi wiele korzyści. Możliwość spotkania ciekawych ludzi.

Rodzaj zajęć: stały

Na zajęcia obowiązuje sprawdzian umiejętności: Nie

Planowany termin zajęć: wtorek i środa 18:05 – 19:15

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 14 do 24 lat (roczniki 1995 – 2005) – jeśli kandydat jest w innym wieku system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „bębny”, a następnie „Highschool djembe