Taniec współczesny i jazz

Oferta na rok szkolny 2024/2025  –  (rekrutacja uzupełniająca)

OSTATNIA  AKTUALIZACJA 25.06.2024r.

ARABESKA JUNIOR/SENIOR – taniec współczesny – gr. 1 (zajęcia stałe)

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od12do25 lat (roczniki19992012) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Sebastian Wiertelak – kontakt: sebastian.wiertelak@pm.katowice.pl 

Zajęcia z tańca współczesnego dla młodzieży w wieku 12-25 lat. Jest to grupa otwarta czyli na zajęcia zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ruchem bez względu na stopień zaawansowania. Podczas zajęć uwagę skupiamy na przygotowaniu motorycznym, pracy nad gibkością i elastycznością, muzykalnością, rozwijaniem koordynacji oraz pamięci ruchowej poprzez naukę sekwencji tanecznych o różnym stopniu zaawansowania. Na zajęciach uczymy się również improwizacji tanecznej co pomaga w bezpieczny sposób wyrażać emocje, stawać się bardziej pewnym siebie, otwartym i odważnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. W celu uzupełnienia oferty treningowej sugerujemy wybranie jeszcze grupy Arabeska junior/senior 2, Power Yoga senior open lub zajęć baletowych.

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
17:30 – 19:00 

Sala 203

         

 

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 9 września 2024 roku. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowejhttps://zapisy.pm.katowice.pl/– w systemie rekrutacji wybierz „Taniec”, a następnie „ARABESKA JUNIOR/SENIOR – taniec współczesny – gr. 1 

ARABESKA JUNIOR/SENIOR – taniec współczesny – gr. 2 (zajęcia stałe)

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od12do25 lat (roczniki19992012) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Natalia Sykut – kontakt: natalia.sykut@pm.katowice.pl 

Zajęcia z tańca współczesnego dla młodzieży w wieku 12-25 lat. Jest to grupa otwarta czyli na zajęcia zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ruchem bez względu na stopień zaawansowania. Podczas zajęć uwagę skupiamy na przygotowaniu motorycznym, pracy nad gibkością i elastycznością, muzykalnością, rozwijaniem koordynacji oraz pamięci ruchowej poprzez naukę sekwencji tanecznych o różnym stopniu zaawansowania. Na zajęciach uczymy się również improwizacji tanecznej co pomaga w bezpieczny sposób wyrażać emocje, stawać się bardziej pewnym siebie, otwartym i odważnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. W celu uzupełnienia oferty treningowej sugerujemy wybranie jeszcze grupy Arabeska junior/senior 1 lub zajęć baletowych.

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
17:30 – 19:45 

Sala 221

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 11 września 2024 roku. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowejhttps://zapisy.pm.katowice.pl/– w systemie rekrutacji wybierz „Taniec”, a następnie „ARABESKA JUNIOR/SENIOR – taniec współczesny – gr. 2 

ARABESKA MINI – gr. początkująca (zajęcia stałe) 

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od6do10 lat (roczniki20142018) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Sebastian Wiertelak – kontakt: sebastian.wiertelak@pm.katowice.pl, Natalia Sykut – kontakt: natalia.sykut@pm.katowice.pl  oraz Karolina Stettner – kontakt: karolina.stettner@pm.katowice.pl 

Zajęcia z tańca współczesnego dla dzieci w wieku 6-9 lat na poziomie początkującym. Na zajęciach kładzie się nacisk na przygotowanie motoryczne, pracę nad gibkością i elastycznością, muzykalnością, rozwijaniem koordynacji ruchowej oraz podstaw techniki tanecznej. Poprzez zabawę dzieci uczą się również improwizować i w bezpieczny sposób wyrażać emocje co sprawia, że stają się bardziej pewne siebie, otwarte i odważne. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i zawierają w sobie również elementy treningu gimnastycznego dla tancerzy. 

Środowe zajęcia z Panią Karoliną to trening dedykowany dzieciom, które uczęszczają na zajęcia taneczne, w celu zwiększenia ogólnej sprawności fizycznej. Podczas zajęć dzieci będą pracowały nad zwiększeniem siły, gibkości i koordynacji ruchowej. Uczestnicy będą poznawali i doskonalili elementy takie jak m.in.: mostek, szpagat, stanie na rękach, przerzut bokiem, przejście oraz przewrót w przód i w tył, stanie na głowie i ich warianty przydatne w choreografiach tanecznych. 

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
16:00 – 17:30 

Sala 203

(Sebastian Wiertelak)

 

 

 

16:00 – 16:45 

Sala 208

(Karolina Stettner)

 

16:45 – 17:30 

Sala 221 

(Natalia Sykut)

     

 

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 9 września 2024 roku. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowejhttps://zapisy.pm.katowice.pl/– w systemie rekrutacji wybierz „Taniec”, a następnie „ARABESKA MINI – gr. początkująca

ARABESKA MINI/JUNIOR (zajęcia stałe)

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od10do14lat (roczniki20102014) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Iwona Tchórzewska – kontakt: iwona.tchorzewska@pm.katowice.pl 

Zajęcia z tańca współczesnego i jazzowego dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat, które kontynuują naukę w STNiB Arabeska. Na zajęciach kładzie się nacisk na przygotowanie motoryczne, pracę nad gibkością i elastycznością, muzykalnością, rozwijaniem koordynacji ruchowej oraz techniki tanecznej. Uczestnicy tej grupy biorą udział w występach podczas wydarzeń organizowanych w Pałacu Młodzieży oraz na konkursach i festiwalach tanecznych.

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
   18:15 – 19:45

Sala 204

  16:45 – 18:15 

Sala 208 

 

 

 

 

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 12 września 2024 roku. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowejhttps://zapisy.pm.katowice.pl/– w systemie rekrutacji wybierz „Taniec”, a następnie „ARABESKA MINI/JUNIOR