Dziennikarstwo

Klub Młodego YouTubera (zajęcia stałe)

W przypadku pytań prosimy o kontakt z kierownikiem pracowni: barbara.sowa@pm.katowice.pl

Zajęcia dedykowane tym, którzy uwielbiają YouTube i chcą go lepiej poznać; ale także dla tych, którzy w przyszłości chcą zostać Youtuberem. Nauczymy się jak dostarczyć subscriberom przemyślany, atrakcyjny content.
Jeżeli chcesz zostać Youtuberem, prowadzić swojego własnego vloga, lepiej poznać możliwości tego coraz bardziej popularnego serwisu – to zajęcia właśnie dla Ciebie. A zaprasza na nie Danuta Drabik-Martowicz dziennikarka TVP3 Katowice oraz absolwentka Studiów Podyplomowych „Menadżer e-commerce i social media” Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Planowany termin zajęć:

Poniedziałki Wtorki Środy Czwartki Piątki Soboty
15:00 – 17:30

Sala: 3

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 11 do 15 lat (roczniki 2006 – 2010) – jeśli kandydat jest w innym wieku to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Dziennikarstwo”, a następnie „Klub Młodego YouTubera

 

Radio Luuuz (zajęcia stałe)

Edyta Kaszyca – kontakt do nauczyciela edyta.kaszyca@pm.katowice.pl

Podobno jeżeli nie ma Cię na YT to nie istniejesz. Jeżeli wyznajesz taką zasadę – zostać youtuberem, prowadzić swojego własnego vloga. Dzięki naszym zajęciom zrobisz to dobrze. Dostarczysz swoim subscriberom przemyślany, atrakcyjny i zgodny ze sztuką cont

Planowany termin zajęć:

Poniedziałki Wtorki Środy Czwartki Piątki Soboty
15:30 – 18:30

Sala: 3

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 21 lat (roczniki 2000 – 2009) – jeśli kandydat jest w innym wieku to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Dziennikarstwo”, a następnie „Radio Luuuz

 

Klub Młodego Dziennikarza (zajęcia stałe)

W przypadku pytań prosimy o kontakt z kierownikiem pracowni – barbara.sowa@pm.katowice.pl

Pałac Młodzieży w Katowicach to doskonałe miejsce, by poznać podstawy warsztatu dziennikarskiego i zrozumieć media. To właśnie tu przed wielu laty stawiałam swoje pierwsze kroki w tym niezwykle pociągającym świecie. Swoją przygodę kontynuuję do dziś w zawodzie dziennikarki sportowej TVP3 Katowice – jako prezenterka, reporterka i wydawca. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą z młodymi ludźmi, których serdecznie zapraszam na zajęcia w pałacowej Pracowni Dziennikarskiej. W Klubie Młodego Dziennikarza planujemy dobrą zabawę oraz podróż w świat mediów. A podczas ćwiczeń praktycznych odkryjemy z pewnością ogromny potencjał uczestników zajęć ale również ten drzemiący w ich rozmówcach.

Planowany termin zajęć:

Poniedziałki Wtorki Środy Czwartki Piątki Soboty
17:30 – 20:00

Sala: 3

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 13 do 18 lat (roczniki 2003 – 2008) – jeśli kandydat jest w innym wieku to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Dziennikarstwo”, a następnie „Klub Młodego Dziennikarza