Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat działań profilaktycznych prowadzonych przez Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach we współpracy z naszymi partnerami.

Szanowni Państwo,

Oddajemy w Wasze ręce materiał edukacyjny zrealizowany przez młodzież w trakcie warsztatów, będących częścią Miejskiego Programu Profilaktyki Rówieśniczej „Razem Raźniej”.

Materiał został skonstruowany w taki sposób by można go było wykorzystać na lekcjach wychowawczych jako wstęp do dalszej dyskusji i działań.

W materiałach znajdziecie:

  • spot edukacyjny „Młodzi Młodym”

  • rozmowę z Radcą Prawnym Michałem Grabcem

  • rozmowę z terapeutą uzależnień Marcinem Godzikowskim.

Każdy nauczyciel lub osoba pracująca z młodzieżą może także otrzymać ćwiczenie do wykorzystania na lekcji wychowawczej. By otrzymać instrukcję oraz materiały do przeprowadzenia ćwiczenia należy przesłać prośbę  na adres email: profilaktyka@pm.katowice.pl. W tytule maila proszę wpisać: „ ćwiczenie – profilaktyka uzależnień”. W mailu prosimy podać swoje imię nazwisko  oraz nazwę placówki, którą Państwo reprezentujecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów realizowanych w ramach programu profilaktyki w Pałacu Młodzieży w Katowicach, zasubskrybowanie naszego kanału YT oraz obserwacji  naszych stron na FB.

Profilaktyka Pałacu Młodzieży w Katowicach, FB

https://www.facebook.com/Profilaktyka-Pa%C5%82acu-M%C5%82odzie%C5%BCy-w-Katowicach-102169858742597