REPERTUAR


ROK 2020

 


Informujemy, że Pałac Młodzieży w Katowicach nie pośredniczy w sprzedaży biletów jedynie wynajmuje Salę Teatralną poszczególnym podmiotom.
Informacje o biletach można uzyskać u organizatorów danych wydarzeń.

Liczymy na Państwa zrozumienie.


11.10.2020 godz. 17.00 GALA PRZENIESIONA NA 18.02.2021
Gala operetkowa: „Wielka sława to żart”

W prezentowanej gali usłyszymy najsłynniejsze arie i duety miłosne min. kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, z Wesołej wdówki – J.Straussa. Kuplety Adeli z operetki Zemsta Nietoperza – J.Straussa, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza – Imre Kálmána, Czardasz Sylvi z operetki Hrabina Marica – Imre Kálmána, Duet Barcelona z operetki Clivia – Nico Dostal, Mieć kochanek choćby 100 z operetki Paganini – F.Lehara oraz wiele innych hitów. Usłyszycie Państwo ponad to, takie utwory jak: I will always love you, miłosne Besame mucho, a także taneczne Abballati. Wystąpią cenieni Artyści: Dariusz Pietrzykowski-tenor, Anna Spychalska-mezzosopran, Romuald Spychalski-tenor, Anna Cymmerman-sopran, Marcin Janiszewski – fortepian. Koncert poprowadzi fantastyczna Krystyna Pietranek-Kulis. Nasi Artyści występują w największych polskich i światowych salach koncertowych. Jak mawiał Bogusław Kaczyński: „Ten repertuar oraz jego wykonanie jest gwarancją satysfakcji widzów.” Przeżyją Państwo wieczór pełen magii, wzruszeń i radości.

Bilety: kupbilecik.pl    

Bilety zachowują swoją ważność – prosimy o kontakt z organizatorem. 

Informacje oraz zamówienia zbiorowe/faktury: 602 524 964 lub 509 414 666 www.bilety.palasz.pl
Organizatorem wydarzenia jest firma: Pałasz Krzysztof Forte

WYDARZENIE ODWOŁANE 

24.10.2020, spektakl: „Same plusy, same plusy”(przeniesiony z maja 2020)

Drodzy Widzowie,
w trosce o Państwa zdrowie i ze względu na wprowadzone przez rząd obostrzenia spektakl „Same plusy” zaplanowany na 24.10.2020 w Pałacu Młodzieży w Katowicach zostaje odwołany. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się w bezpieczniejszych okolicznościach.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których zakupione zostały bilety.
Zespół Adria Art
Bilety można nabyć na stronie organizatora wydarzenia firmy Adria Art – www.adria-art.pl   
Kontakt do organizatora:
Biuro Adria Art czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.
Telefon: 605 555 676
E-mail: info@adria-art.pl
W przypadku problemów technicznych z zakupem i rezerwacją biletów prosimy o kontakt: rezerwacje@biletyna.pl lub pod numerami tel. +48 669 895 798 i +48 22 666 98 08.

8.11.2020 godz. 20.00

Kabaret Hrabi – program ARIACI – KABARET HRABI I CZESŁAW JAKUBIEC
Organizator: http://hrabi.pl

NOWY SPEKTAKL!
Spektakl przeniesiony  z 13.11.2020  na 28.05.2021 godzina 20:00 

Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same) .

Spektakl: „Porwanie”

„Porwanie” to energiczna, zabawna farsa z rozbudowanymi wątkiem politycznym i sensacyjnym. Piotr od kilkunastu lat sprzedaje ryby na osiedlowym bazarku. Lubi swoją pracę i kiedy dowiaduje się, że targowisko ma zostać zlikwidowane, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i za wszelką cenę do tego nie dopuścić. Porywa syna ministra, który jest odpowiedzialny za sprzedanie działki deweloperowi. Może i plan nie byłby taki zły, niestety Piotr nie grzeszy inteligencją (jest za to uroczo dobroduszny), co z kolei prowadzi do serii niekończących się wpadek. „Misterny” plan zaczyna się sypać… W sprawę zostają wplątani także siostra Piotra i jej mąż – ulubiony partner Piotra do sobotnich partyjek karcianych. Kto zachowa zimną krew? Co zrobi minister? Czy bohaterom uda się stanąć na drodze nieuczciwym urzędnikom? Kto wygra? W rolach głównych: W rolę Marty wcieli się Agnieszka Litwin aktorka z kabaretu Jurki. Rolę Ministra wymiennie zagrają Artur Andrus lub Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi. Postać Michała zagra Przemysław „Sasza” Żejmo z Kabaretu Jurki. Marek Litwin aktor i muzyk z Kabaretu Jurki zagra Adama – syna Ministra . W sprzedawcę Piotra przeistoczy się Marcel Wiercichowski – aktor z Teatru Bagatela w Krakowie.

 

Bilety dostępne na: kupbilecik.pl

Organizator: Awangarda – http://awangarda.net


SPEKTAKL PRZENIESIONY NA MARZEC 2021
27.11.2020, godz . 19.00
Spektakl: „Klimakterium i już”

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań.
Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu
przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Spektakl łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy, w którym przyjaciółki świetnie się bawią. W sposób niezwykle
dowcipny rozprawiają na tematy powszechnie uważane za wstydliwe, trudne i prawie tabu.
Udowadniają, że najlepszym lekarstwem jest po prostu poczucie humoru.

Organizator: tel. 515 922 426, strona: Opus Art

28.11.2020, godz. 17.00 – spektakl przeniesiony na marzec 2021
Spektakl: 

„Najsłodszy owoc”
A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem.  Za ścianą mają lepiej, na pewno… Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski. Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza.
Choreografię przygotowała zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.
Gwiazdorska obsada aktorska: Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Marek Kaliszuk, Paseł Okraska. Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz Scenografia: Tomasz Bzdęga / Kostiumy Anna Puchalska Muzyka: Jacek Zamecki Choreografia: Janja Lesar
Producenci spektaklu: Teatr Skene Warszawa, Dom Kultury w Rawiczu Przekład: Anna Kondrat, Kamila Śniegocka, Magdalena Walczak (pod kierunkiem dr hab. Anny Wołkowicz)

Organizator: tel. 515 922 426, strona: Opus Art