REPERTUAR DOROŚLI

14.09.2018 godz. 18.00
Strauss Gala – Soliści Operetkowi

Koncert Strauss Gala odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama.

Bilety do nabycia w Salonie Muzycznym, ul. Młyńska 7 Katowice oraz na:

Cena: 50 PLN


06.10.2018 godz. 16.00 oraz 19.00
Spektakl: „Jaskiniowcy”
_
To zdecydowanie najbardziej wyczekiwana, tajemnicza i z całą pewnością najśmieszniejsza superprodukcja teatralna  w 2018 roku. Najnowszy spektakl Teatru Rębacz, autorstwa i reżyserii Marka Rębacza – autora takich hitów jak „Atrakcyjny pozna panią”, „Dwie morgi utrapienia” oraz „Basia sama w domu”

Czas trwania spektaklu: 95 minut (dwa akty 45min+50min,
plus przerwa 10-15min)
_
Bilety na: www.kupbilecik.pl            Cena: 45-85 PLN
_
Czytaj więcej <Tutaj>
Zobacz więcej na Facebooku:
<Tutaj>

_
UWAGA!
Spektakl dla widzów dorosłych.


07.10.2018 godz. 19.00
Koncert: „Spaghetti Poloneze”
_
„Felicita”, „Mambo Italiano”, „Volare” i inne klasyczne włoskie przeboje, okraszone dowcipnymi komentarzami i anegdotami Moniki Mariotti to jedna z naszych najlepszych propozycji na spędzenie doskonałego wieczoru.
_
Bilety na: www.kupbilecik.pl          Cena: 79-89 PLN


13.10.2018 godz. 19.00
Grażyna Brodzińska w towarzystwie „Kosma Band”

Zapraszamy na niezwykły koncert w którym wystąpi dla Państwa niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej; obdarzona niezwykłą siłą wyrazu, czarująca osobowością – GRAŻYNA BRODZIŃSKA.
>
Towarzyszyć jej będzie zespół muzyczny „Kosma Band” – czyli młodzi i utalentowani muzycy, którzy swoją pasją, talentem oraz niezwykłym entuzjazmem sprawiają, iż każdy zagrany przez nich utwór nabiera klasycznego, a jednak świeżego i niespotykanego brzmienia.

Bilety: biletyna.pl         Cena: 80-100 PLN
Organizator: Agencja Awangarda.


14.10.2018 godz. 18.00
Spektakl: „Przepraszam, co Pan tu robi?”
>
Perypetie tych postaci, są bliskie każdemu z nas. Zobaczymy w nich siebie, wujka czy sąsiada. Nie jest to kolejna adaptacja angielskiej sztuki. Rozśmieszy, zaskoczy, momentami oburzy. Po obejrzeniu tej komedii, będziesz miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć musisz sobie sam.
>
Informacje o biletach w krótce
Organizator: Agencja Artystyczna Diabeł


08.11.2018 godz. 19.00
„Spotkanie Kolesiów”
_
Najnowszy program Zenona Laskowika. W programie sprawy aktualne, skecze, monologi, piosenki i scenki. Gramy szanując intelekt widza.
_
Bilety na: www.kupbilecik.pl        Cena:65-80 PLN
_


10.11.2018 godz. 17.00 oraz 20.00
Spektakl: „Czarna komedia” reż. Tomasz Sapryk
>
To pełen dobrego humoru spektakl, który od lat niezmiennie bawi i wzrusza
widzów. Historia jest niebanalna: młody, świetnie zapowiadający się rzeźbiarz (Mateusz Damięcki), staje przed podwójną życiową szansą – w jego domu pojawić ma się słynny milioner, zainteresowany kupnem jego prac oraz przyszły teść – groźny Pułkownik. Nasz bohater przed każdym z nich chce wypaść doskonale.
>
Bilety w cenie: 95 – 110 PLN

Miejsca sprzedaży biletów:
Kasa TICKETPORTAL, pl. Sejmu Śląskiego 2 oraz na adria-art.pl
Rezerwacja telefoniczna: 605 – 555 – 676
Zamówienia grupowe: 601 – 261 – 043
>
Organizator: Impresariat Adria Art | adria-art.pl |
>
Więcej informacji <Tutaj>
>


02.12.2018 godz. 19.00
Spektakl: „Klimakterium i już”
_
Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku „menopauzalnym”. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny.
_
Bilety na: www.kupbilecik.pl        Cena: 85 PLN


03.12.2018 godz. 18.00
„Basia sama w domu, czyli moje najgorsze Święta”
_
To zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany.
_
Czas trwania spektaklu: 90 minut (bez przerwy)
_
Bilety na: www.kupbilecik.pl           Cena: 75-95 PLN

 
Zobacz więcej na Facebooku: <Tutaj>
_
UWAGA!
Spektakl dla widzów dorosłych.

08.12.2018 godz. 19.00
Spektakl: „Andropauza 3”
_
Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”
_

Bilety na: www.kupbilecik.pl              Cena: 89-109 PLN


09.12.2018 godz. 17.00
Koncert zespołu Baciary

Zespół powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”.

Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces.
>
Bilety: biletyna.pl            Cena: 55-65 PLN