REPERTUAR DLA DOROSŁYCH

Drodzy Widzowie!

Nasza Sala Teatralna działa obecnie wg obowiązującego prawa – na 50% obłożenia widowni, obowiązuje reżim sanitarny (maseczki i dezynfekcja).

Prosimy o sprawdzanie  skrzynek mailowych (oraz folderu SPAM) – zmiany terminów wydarzeń, na pewno do Was trafią!

 

Zachęcamy, by śledzić nas na naszym:


Informujemy, że Pałac Młodzieży w Katowicach nie pośredniczy w sprzedaży biletów jedynie wynajmuje Salę Teatralną poszczególnym podmiotom.
Informacje o biletach można uzyskać u organizatorów danych wydarzeń.

Liczymy na Państwa zrozumienie.


12.06.2021, (przeniesiony z 8.11.2020 i 20.03.2021),  godz. 20.00 – prosimy sprawdzać pocztę e-mail (również SPAM)
Kabaret Hrabi – program ARIACI
KABARET HRABI I CZESŁAW JAKUBIEC
Dawka dobrego humoru gwarantowana!

 

Organizator: http://hrabi.pl

18.06.2021, godz. 20.00 
Spektakl:  „Warunki zabudowy”

Arti Grabowski, Zbigniew Szumski (Teatr Cinema z Michałowic)
Spektakl w ramach International Performing Arts Festival A PART
Bilety do kupienia w Pałacu Młodzieży na godzinę przed spektaklem. Rezerwacje: rezerwacjeapart@wp.pl

29.06.2021 godz. 19.30
Stand-up Łukasz KAczmarczyk i Marcin Zbigniew Wojciech
ŁUKASZ KACZMARCZYK z Kabaret Młodych Panów Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.
MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 15 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio. Zagra program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo!

4.09.2021 godz. 17.00 i 20 (wydarzenie  przeniesione z 9.05 ) – powiadomienia w formie SMS i e-mail – zostaną wysłane do Państwa po ustaleniu terminu z aktorami
Spektakl: „A mi to rybka”
W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z organizatorem:
📧 e-mail: sprzedaz@visualproduction.pl
📞 kom: 517 198 228 (godz. 9:00-17:00)
Małżeństwo z wieloletnim stażem, w którym rutyna wypełnia codzienne życie, postanawia zakupić sobie przyjaciela. Życzeniem żony Christine był co prawda rasowy york, jednak małżonek Jaques wybiera w sklepie zoologicznym mniej absorbujące zwierzę, a mianowicie… rybkę. Od tego momentu ich mieszkanie codziennie powiększa się o kolejnego lokatora. I tak pod ich dach trafia długoletni znajomy, od lat podkochujący się w Christine oraz bezdomna kobieta, szukająca pomocy. A wraz z każdym kolejnym gościem pojawiają się nowe tajemnice, których powiernikiem staje się pływająca w akwarium rybka.

 WYDARZENIE ODWOŁANE PRZEZ ORGANIZATORA

28.05.2021 (przeniesiony  z 13.11.2020), godz. 20.00 

Spektakl: „Porwanie”

ZWROT NALEŻNOŚCI: kupbilecik.pl

Organizator: Awangarda – http://awangarda.net

 


2.10.2021 godz. 16.00 oraz 19.00

Spektakl: „Pomoc domowa”

Twórcy „Mayday 2” i „Szalone Nożyczki zapraszają na spektakl POMOC DOMOWA! POMOC DOMOWA – to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak „SHREK”, „ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” gwarantuje doskonałą zabawę! Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony,  kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA. Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy czy uda się dochować tajemnicy i  znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie! Serdecznie zapraszamy! Reżyseria: Rafał Sisicki Produkcja: Kamila Polak

Bilety: kupbilecik.pl

Organizator: https://copa.pl


 18.11.2021 (przeniesiona z 11.10.2020 i 18.02.2021), godz. 17.00

Gala operetkowa: „Wielka sława to żart”

W prezentowanej gali usłyszymy najsłynniejsze arie i duety miłosne min. kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, z Wesołej wdówki – J.Straussa. Kuplety Adeli z operetki Zemsta Nietoperza – J.Straussa, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza – Imre Kálmána oraz wiele innych hitów. Usłyszycie Państwo ponad to, takie utwory jak: I will always love you, miłosne Besame mucho, a także taneczne Abballati.
Wystąpią cenieni Artyści: Dariusz Pietrzykowski-tenor, Anna Spychalska-mezzosopran, Romuald Spychalski-tenor, Anna Cymmerman-sopran, Marcin Janiszewski – fortepian.
Koncert poprowadzi fantastyczna Krystyna Pietranek-Kulis.
Nasi Artyści występują w największych polskich i światowych salach koncertowych.
Przeżyją Państwo wieczór pełen magii, wzruszeń i radości.

Bilety: kupbilecik.pl    

Bilety zachowują swoją ważność – prosimy o kontakt z organizatorem. 

Informacje oraz zamówienia zbiorowe/faktury: 602 524 964 lub 509 414 666 www.bilety.palasz.pl
Organizatorem wydarzenia jest firma: Pałasz Krzysztof Forte

19.11.2021 (przeniesiony z 27.11.2020), godz. 19.00

Spektakl: „Klimakterium i już”

 

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań.
Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu
przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Spektakl łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy, w którym przyjaciółki świetnie się bawią. W sposób niezwykle
dowcipny rozprawiają na tematy powszechnie uważane za wstydliwe, trudne i prawie tabu.
Udowadniają, że najlepszym lekarstwem jest po prostu poczucie humoru.

Organizator: tel. 515 922 426, strona: Opus Art

20.11.2021 (przeniesiony z 28.11.2020), godz. 17.00 
Spektakl: „Najsłodszy owoc”

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem.  Za ścianą mają lepiej, na pewno… Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski. Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza.
Choreografię przygotowała zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.
Gwiazdorska obsada aktorska: Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Marek Kaliszuk, Paseł Okraska. Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz Scenografia: Tomasz Bzdęga / Kostiumy Anna Puchalska Muzyka: Jacek Zamecki Choreografia: Janja Lesar
Producenci spektaklu: Teatr Skene Warszawa, Dom Kultury w Rawiczu Przekład: Anna Kondrat, Kamila Śniegocka, Magdalena Walczak (pod kierunkiem dr hab. Anny Wołkowicz)

Organizator: tel. 515 922 426, strona: Opus Art


 

REPERTUAR DLA DZIECI (kliknij)