REPERTUAR


ROK 2020


 

12.02.2020 godz. 18.00 WSTĘP WOLNY
Czytanie performatywne „Scenariusz dla 3 aktorów”

Spektakl „Scenariusz dla 3 aktorów” to niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera
w wykonaniu uczniów Pracowni Teatralnej Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Jednak czym jest czytanie performatywne? Jest to forma między zwykłym czytaniem, a pełnoprawnym spektaklem,
próbą szybkiego odczytania emocji – takich najprostszych. ale zarazem najczęściej bardzo trafnych.

Organizatorem jest Pracownia Teatralna Pałacu Młodzieży w Katowicach


13.02.2020 godz. 18.o0
Koncert Walentynkowy „Każdemu wolno kochać”
w wykonaniu grupy Szept z Pałacu Młodzieży

Wejściówki do odbioru w informacji Pałacu Młodzieży w Katowicach


16.02.2020 godz. 19.00 – Uwaga! Wydarzenie odwołane przez organizatora – proszę sprawdzić skrzynki mailowe – zwrot należności za bilety przez portale biletowe – w imieniu organizatora przepraszamy!
Recital: Zbigniew Zamachowski

Bilety: kupbilecik.pl w cenie 75 zł

 


23.02.2020 godz. 17.00
Koncert: „Ze Straussem przez Wiedeń”

To spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak „Wielka sława to żart”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Twoim jest serce me”, „W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego czy „Taniec węgierski” Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

Bilety na:      www.kupbilecik.pl         Cena: 65 PLN

 

 

Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKANTY


6.03.2020 godz. 19.00

Spektakl: „Klimakterium II …czyli menopauzy szał”

Kontynuacja Hitu „Klimakterium… i już” które odniosło ogromny sukces. Spektakl, który od prawie wielu już lat, gości na scenach polskich i zagranicznych i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością doczekał się właśnie swojej kontynuacji. Sukces, jaki odniosła pierwsza część sztuki, uznany został za „ciekawy fenomen społeczny”. Po tak spektakularnym hicie, na początku 2014 rusza druga część spektaklu zatytułowana: „Klimakterium II …czyli menopauzy szał” w której po jakimś czasie na urodzinach Maliny spotykają się ponownie cztery przyjaciółki. Butik Maliny splajtował, więc otworzyła pub co z tego wyniknie zobaczycie Państwo sami na drugiej części „Klimakterium”.

Bilety w cenie 95 zł dostępne na kupbilecik.pl

Organizator: Opus Art

 


7.03.2020 godz. 17.00

Spektakl: „Mężczyzna idealny”

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom… Zostaje opracowana innowacyjna metoda przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała….

Bilety: kupbilecik.pl

 

Organizator: Opus Art


14.03.2020

Spektakl: „Mayday 2”

Spektakl to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami.  Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru! Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut.  Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu …? Już wybuchła – bomba endorfin! Mistrzowski scenariusz!  Niewiarygodne zwroty akcji!  Duża dawka najlepszego humoru!

OBSADA:   TATA – MAREK WŁODARCZYK   BARBARA – KASIA CICHOPEK / JOANNA KUPIŃSKA  MARY – ANETA ZAJĄC / KAMILA POLAK   VICKI – DARIA KRZYŻANIAK / KATARZYNA POLEWANY   GAVIN – MARCIN MROCZEK / MATEUSZ ŁAPKA   JOHN – MICHAŁ MILOWICZ STANLEY – MICHAŁ KOTERSKI

Bilety w cenie 100-110 zł dostępne na:

godz. 17.00 – kupbilecik.pl

godz. 20.00 – kupbilecik.pl


21.03.2020 godz. 11.00 oraz 14.00

Spektakl: „Teatr Piasku – Mały Książę”

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, wraz z Gwiazdą „Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. „Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Bilety na: www.kupbilecik.pl                                  Cena: 55-85 PLN

Organizator: https://galitsyna-show.com/


21.03.2020 godz. 18.00
PIASKOWY KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

Zapraszamy na „Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej”! Podczas show zobaczycie: – mistrzowskie interpretacje utworów filmowych grane na trzech skrzypcach jednocześnie w wykonaniu Oleksandra Bozhyka, – pokaz Speed Paintingu w wykonaniu VLODYRa – Najszybszego Malarza na Świecie, – pokaz Malowania Światłem, – pokaz Malowania Piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – prekursorki Sztuki Malowania Piaskiem w Polsce, – ORAZ NIESPODZIANKĘ! PREMIERĘ NOWEGO POKAZU SZTUK WIZUALNYCH w wykonaniu Tony Dreama.

Bilety na: www.kupbilecik.pl                   Cena: 50-85 PLN

Organizator: https://galitsyna-show.com/


22.03.2020 godz. 17.00

Spektakl: Być jak Elizabeth Taylor

Sztuka, w której namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława odbierają poczucie szczęścia. Jak mówi autor sztuki Jakub Przebindowski – to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wysoką cenę. W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg.

Dodatkowo wyjątkowe kostiumy Tomasza Ossolińskiego, ekskluzywne tkaniny i biżuteria firmy Swarovski, oddają wspaniały klimat epoki i niezwykły blask bohaterów dramatu. Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie.

Obsada : Elizabeth Taylor – MAŁGORZATA FOREMNIAK Richard Burton – PAWEŁ DELĄG Tony Slowers – JAKUB PRZEBINDOWSKI Norma Perins – MARTYNA KLISZEWSKA Scenariusz i reżyseria – JAKUB PRZEBINDOWSKI Scenografia – WITEK STEFANIAK Kostiumy- TOMASZ OSSOLIŃSKI

Bilety: biletyna.pl lub kupbilecik.pl                               Cena: 120 zł

Organizator: Agencja Artystyczna IDEA ART – http://ideaart.com.pl/#kontakt
Rezerwacje grupowe tel. 48 379 95 25 lub 519 – 770 – 303


10.05.2020 (zmiana terminu spektaklu z 17.01.2020) godz. 17.30 oraz 20.15 

Spektakl: „Same plusy, same plusy”

To komediodramat o tym, że w życiu warto ŻYĆ… nie tylko dla siebie.
Zuza to współczesna polska Bridget Jones. Jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus.
OBSADA: ZUZA: Gabriela MUSKAŁA,RYŚKA: Grażyna WOLSZCZAK,ELCIA: Marieta ŻUKOWSKA,KRZYSZTOF: Łukasz SIMLAT
AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ       REŻYSERIA: Wawrzyniec KOSTRZEWSKI
Bilety można nabyć na stronie organizatora wydarzenia firmy Adria Art – www.adria-art.pl   
Kontakt do organizatora:
Biuro Adria Art czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.
Telefon: 605 555 676
E-mail: info@adria-art.pl
W przypadku problemów technicznych z zakupem i rezerwacją biletów prosimy o kontakt: rezerwacje@biletyna.pl lub pod numerami tel. +48 669 895 798 i +48 22 666 98 08.