REPERTUAR


ROK 2020


10.01.2020 godz. 18.00 

„Jasełka po śląsku” w wykonaniu zuchów i harcerzy XIII Szczepu Harcerskiego „Zośka”.

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki dostępnej u Komendanta SH „Zośka.

 


11.01.2020 godz. 16.00 i 19.00

Spektakl „Między łóżkami”

Spektakl, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.  Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach! W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie.

Bilety:

godz. 16.00 – kupbilecik.pl 

godz. 19.00 – kupbilecik.pl 

Organizator: Impresariat Teatralny M-BART – biuro@mbart.pl, www.mbart.pl


16.01.2020 godz. 18.00

Koncert Zespołów Rockowych Pałacu Młodzieży w Katowicach

Pracownia Edukacji Kulturalnej zaprasza na pożegnalny koncert zespołów rockowych w imieniu Bogdana Kosiena, który przez blisko 20 lat nadzorował ich rozwój i działalność w Pałacu Młodzieży. Wszyscy byli uczestnicy zespołów pana Bogdana, którzy mają ochotę w tym pożegnalnym koncercie wziąć udział, prosimy o kontakt do 31 grudnia 2019 na maila: bogdan.kosien@pm.katowice.pl

Na deskach sali teatralnej wystąpią zespoły „Absolutly Happening” i „Ream” kończące działalność, supportowane przez zespoły które będą dalej istnieć w placówce: Grupa Djembe kierowana przez pana Andrzeja Żydka i Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa pana Marcina Rączki, wspólnie z wokalistkami przygotowywanymi przez panią Henię Pałus.


25.01.2020 godz. 18.00

Koncert Teresy Werner

Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl

lub w kasie Ticketportal:

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice
tel. 32 785 70 95
info@ticketportal.pl
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 09:00 – 17:00

 


23.01.2020 godz. 18.00

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Silesianie

Wejściówki do nabycia u koordynatorów Stowarzyszenia Folklorystycznego Silesianie – silesianie@ue.katowice.pl

 


26.01.2020 godz. 15.30 oraz 18.30

Spektakl: „Kiedy kota nie ma…”

„Kiedy kota nie ma…” – to myszy harcują… Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu???

Bilety:

godz. 15.30 – kupbilecik.pl 

godz. 18.30- kupbilecik.pl

Organizator: Impresariat Teatralny M-BART – biuro@mbart.pl, www.mbart.pl


1.02.2020 godz. 19.00

Spektakl: „Pomoc domowa”

Twórcy „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek” zapraszają na spektakl: POMOC DOMOWA – to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak „SHREK”, „ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” gwarantuje doskonałą zabawę!

Wymienna obsada: Nadia: Dominika Gwit / Piotr Pręgowski Norbert: Michał Mikołajczak / Krzysztof Ibisz Olga: Joanna Kupińska Maja: Agata Załęcka Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

Bilety: kupbilecik.pl

Organizator: http://awangarda.net/kontakt/


07.02.2020 godz. 18.30
„Koncert Wiedeński”

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Bilety na: www.kupbilecik.pl                  Cena: 95 PLN

Organizator: Tomczyk Art – https://www.facebook.com/TomczykArt/


16.02.2020 godz. 19.00
Recital: Zbigniew Zamachowski

Autorski recital aktora teatralnego i filmowego Zbigniewa Zamachowskiego to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną te

chniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.  W koncercie znajdują się autorskie utwory Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi Credo życiowe, W małym miasteczku) oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – Zamach na MoCarta, a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” – Kobiety jak te kwiaty.

Obsada: Zbigniew Zamachowski oraz pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek     Czas trwania: 80 minut

Bilety: kupbilecik.pl w cenie 75 zł


23.02.2020 godz. 17.00
Koncert: „Ze Straussem przez Wiedeń”

To spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak „Wielka sława to żart”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Twoim jest serce me”, „W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego czy „Taniec węgierski” Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

Bilety na:      www.kupbilecik.pl         Cena: 65 PLN

Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKANTY


6.03.2020 godz. 19.00

Spektakl: „Klimakterium II …czyli menopauzy szał”

Kontynuacja Hitu „Klimakterium… i już” które odniosło ogromny sukces. Spektakl, który od prawie wielu już lat, gości na scenach polskich i zagranicznych i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością doczekał się właśnie swojej kontynuacji. Sukces, jaki odniosła pierwsza część sztuki, uznany został za „ciekawy fenomen społeczny”. Po tak spektakularnym hicie, na początku 2014 rusza druga część spektaklu zatytułowana: „Klimakterium II …czyli menopauzy szał” w której po jakimś czasie na urodzinach Maliny spotykają się ponownie cztery przyjaciółki. Butik Maliny splajtował, więc otworzyła pub co z tego wyniknie zobaczycie Państwo sami na drugiej części „Klimakterium”.

Bilety w cenie 95 zł dostępne na kupbilecik.pl

Organizator: Opus Art


7.03.2020 godz. 17.00

Spektakl: „Mężczyzna idealny”

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom… Zostaje opracowana innowacyjna metoda przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała….

Bilety: kupbilecik.pl

Organizator: Opus Art


14.03.2020

Spektakl: „Mayday 2”

Spektakl to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami.  Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru! Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut.  Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu …? Już wybuchła – bomba endorfin! Mistrzowski scenariusz!  Niewiarygodne zwroty akcji!  Duża dawka najlepszego humoru!

OBSADA:   TATA – MAREK WŁODARCZYK   BARBARA – KASIA CICHOPEK / JOANNA KUPIŃSKA  MARY – ANETA ZAJĄC / KAMILA POLAK   VICKI – DARIA KRZYŻANIAK / KATARZYNA POLEWANY   GAVIN – MARCIN MROCZEK / MATEUSZ ŁAPKA   JOHN – MICHAŁ MILOWICZ STANLEY – MICHAŁ KOTERSKI

Bilety w cenie 100-110 zł dostępne na:

godz. 17.00 – kupbilecik.pl

godz. 20.00 – kupbilecik.pl


21.03.2020 godz. 11.00 oraz 14.00

Spektakl: „Teatr Piasku – Mały Książę”

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, wraz z Gwiazdą „Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. „Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Bilety na: www.kupbilecik.pl                                  Cena: 55-85 PLN

Organizator: https://galitsyna-show.com/


21.03.2020 godz. 18.00
PIASKOWY KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

Zapraszamy na „Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej”! Podczas show zobaczycie: – mistrzowskie interpretacje utworów filmowych grane na trzech skrzypcach jednocześnie w wykonaniu Oleksandra Bozhyka, – pokaz Speed Paintingu w wykonaniu VLODYRa – Najszybszego Malarza na Świecie, – pokaz Malowania Światłem, – pokaz Malowania Piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – prekursorki Sztuki Malowania Piaskiem w Polsce, – ORAZ NIESPODZIANKĘ! PREMIERĘ NOWEGO POKAZU SZTUK WIZUALNYCH w wykonaniu Tony Dreama.

Bilety na: www.kupbilecik.pl                   Cena: 50-85 PLN

Organizator: https://galitsyna-show.com/


22.03.2020 godz. 17.00

Spektakl: Być jak Elizabeth Taylor

Sztuka, w której namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława odbierają poczucie szczęścia. Jak mówi autor sztuki Jakub Przebindowski – to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wysoką cenę. W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg.

Dodatkowo wyjątkowe kostiumy Tomasza Ossolińskiego, ekskluzywne tkaniny i biżuteria firmy Swarovski, oddają wspaniały klimat epoki i niezwykły blask bohaterów dramatu. Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie.

Obsada : Elizabeth Taylor – MAŁGORZATA FOREMNIAK Richard Burton – PAWEŁ DELĄG Tony Slowers – JAKUB PRZEBINDOWSKI Norma Perins – MARTYNA KLISZEWSKA Scenariusz i reżyseria – JAKUB PRZEBINDOWSKI Scenografia – WITEK STEFANIAK Kostiumy- TOMASZ OSSOLIŃSKI

Bilety: biletyna.pl lub kupbilecik.pl                               Cena: 120 zł

Organizator: Agencja Artystyczna IDEA ART – http://ideaart.com.pl/#kontakt
Rezerwacje grupowe tel. 48 379 95 25 lub 519 – 770 – 303


10.05.2020 (zmiana terminu spektaklu z 17.01.2020) godz. 17.30 oraz 20.15 

Spektakl: „Same plusy, same plusy”

To komediodramat o tym, że w życiu warto ŻYĆ… nie tylko dla siebie.
Zuza to współczesna polska Bridget Jones. Jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus.
OBSADA: ZUZA: Gabriela MUSKAŁA,RYŚKA: Grażyna WOLSZCZAK,ELCIA: Marieta ŻUKOWSKA,KRZYSZTOF: Łukasz SIMLAT
AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ       REŻYSERIA: Wawrzyniec KOSTRZEWSKI
Bilety można nabyć na stronie organizatora wydarzenia firmy Adria Art – www.adria-art.pl   
Kontakt do organizatora:
Biuro Adria Art czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.
Telefon: 605 555 676
E-mail: info@adria-art.pl
W przypadku problemów technicznych z zakupem i rezerwacją biletów prosimy o kontakt: rezerwacje@biletyna.pl lub pod numerami tel. +48 669 895 798 i +48 22 666 98 08.