REPERTUAR DLA DOROSŁYCH

Uwaga! Poszukujemy OŚWIETLENIOWCA – szczegóły: https://oferty.praca.gov.p

Drodzy Widzowie!

Zachęcamy, by śledzić nas na naszym:


Informujemy, że Pałac Młodzieży w Katowicach nie pośredniczy w sprzedaży biletów jedynie wynajmuje Salę Teatralną poszczególnym podmiotom.

Informacje o biletach można uzyskać u organizatorów danych wydarzeń, w razie zmiany terminów – prosimy sprawdzić skrzynkę mailową (również folder SPAM-u) – informacja powinna przyjść od organizatora wydarzenia lub portalu, na którym zakupili Państwo bilet.

Liczymy na Państwa zrozumienie.


18.08.2022

Ogólnopolski Zjazd Seniorów i Starszyzny Harcerskiej


20.08.2022, godz. 20.00

Impreza zamknięta – Centrum Organizacji Szkoleń „J-KR”


14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek Katowice – Dzieciom 2022  (28 września – 1 października 2022 roku).

Spektakle będą prezentowane na scenach Teatru Ateneum (ul. św. Jana 10) i Pałacu Młodzieży (ul. Mikołowska 26) oraz w salach wynajętych na terenie Katowic.

Więcej informacji u organizatora: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum” https://ateneumteatr.pl/kontakt/


20.11.2021 , godz. 17.00 Uwaga – zmiana terminu na 15.10.2022 r.  godz. 17.00 !
Spektakl: „Najsłodszy owoc”

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem.  Za ścianą mają lepiej, na pewno… Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski. Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza.
Choreografię przygotowała zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.
Gwiazdorska obsada aktorska: Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Marek Kaliszuk, Paseł Okraska. Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz Scenografia: Tomasz Bzdęga / Kostiumy Anna Puchalska Muzyka: Jacek Zamecki Choreografia: Janja Lesar
Producenci spektaklu: Teatr Skene Warszawa, Dom Kultury w Rawiczu Przekład: Anna Kondrat, Kamila Śniegocka, Magdalena Walczak (pod kierunkiem dr hab. Anny Wołkowicz)

Organizator: tel. 515 922 426, strona: Opus Art


23.10.2022, godz. 16.00 oraz 19.00

Spektakl: „Szalone Nożyczki”

 

Twórcy spektakli: „Mayday 2” i „Chcesz się bawić? Zadzwoń” zapraszają na kultowe „Szalone Nożyczki”! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone Nożyczki”- utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje…! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę… KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni.

Organizator i bilety: https://copa.pl/katowice/


24.10.2022, godz. 17.30 oraz 20.00

Spektakl: „Nerwica Natręctw”

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.   W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie. A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

Bilety: adria-art.pl lub na portalu kupbilecik.pl 
Organizator: Adria Art 

 


2.12.2022, godz. 19.00 

Spektakl: „Cudowna Terapia”

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

NA SCENIE WYSTĄPIĄ: Edyta Jungowska/Dominika Ostałowska Artur Pontek Dariusz Kordek

120 min cudownej terapii małżeńskiej + wzrost poziomu endorfin o 100%

Bilety: kupbilecik.pl

Organizatorem spektaklu jest firma: Opus Art 10.12.2022, godz. 16:00 i 19:00

Spektakl: „Wieczór Panieński PLUS”

 

Punkt sprzedaży biletów: Biuro Podróży Gryf, Katowice ul. Opolska 17 lok B-3 , tel. 32/206-96-05
Zamówienia zbiorowe: tel. 531-531-001 e-mail: bilety@agencjamuza.pl;

Sprzedaż biletów on-line:

agencjamuza.kupbilecik.pl

16:00 -> http://kbq.pl/73988

19:00 -> http://kbq.pl/73989

Organizatorem spektaklu jest AGENCJA MUZA – https://agencjamuza.pl/kontakt/


11.12.2022, godz. 16:00 i 19:00

Spektakl: „The Strings”

The Strings – przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki.  Musisz to zobaczyć!   Niebanalne żarty, moc przyjaźni,  grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie.   W tle muzyka, która osładza ich perypetie.  To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego  „The Strings – pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? 

Występują:   Wojciech Brzeziński Michał Koterski Bartosz Żukowski Krzysztof Wieszczek Piotr Borowski   Reżyseria: Maciej Kowalewski 

Bilety u organizatora spektaklu: copa.pl  lub na portalu kupbilecik.pl 


12.12.2022, godz. 17.30 i 20.00

Spektakl: „O mało co…” – Anna Mucha i Filip Bobek w kultowej komedii

„O mało co…” Dereka Benfielda to gwiazdorska komedia teatralna, w której sport, jedzenie i ubrania często zmieniają swoje przeznaczenie! Kiedy Brian zaczyna uprawić jogging, jego żona Hilary jest bardziej niż szczęśliwa. Nie wie tylko, że sport jest jedynie przykrywką dla schadzek jej męża z młodą kochanką o imieniu Wendy, do których dochodzi w mieszkaniu George’a – najlepszego przyjaciela Briana. Gdy mąż Hilary udaje się na tzw. bieganie, jego żona ma szansę przyjmować własnego kochanka – George’a. Z pozoru idealna układanka zaczyna się rozsypywać, gdy Jessica, żona George’a, przedwcześnie wraca z podróży, zastając w domu kogoś zupełnie obcego!

Reżyseria: Jakub Wons
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Jola Czaja

Obsada: Anna Mucha Barbara Kurdej-Szatan / Katarzyna Zielińska Dominika Kachlik Filip Bobek Michał Sitarski

Bilety: https://adria-art.pl

Organizator:  Adria Art – formularz kontaktowy

ADRIA ART sp. z o.o. sp. k.
ul. Piotra Skargi 13
85-018 Bydgoszcz
NIP: 9671422655
Biuro Adria Art czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00