WYNAJMIJ NAS

 

Uwaga! 

W trakcie trwania pandemii istnieje możliwość wynajęcia sceny celem realizacji nagrań lub streamu
– zapraszamy do kontaktu z koordynatorem teatru – Dobromiła Deluga tel. 530-138-123 

 

Zapraszamy do naszej Sali Teatralnej, która łączy tradycję i nowoczesność. Przepięknie odnowione płaskorzeźby i drewniane okiennice tworzą niezwykłą atmosferę miejsca. Najnowocześniejsze oświetlenie, urządzenia elektroakustyczne i elektrowizyjne, wytwornice dymu czekają by stworzyć dla Państwa niezapomniane przedstawienia, koncerty i imprezy. Mobilna scena obrotowa o średnicy 9m jest gotowa by wprawić ją w ruch. Miłośnicy kina odnajdą u nas trzy wspaniałe projektory i możliwość oglądania filmów w formacie 3D.

 

Nasza widownia mieści 440 widzów jednak dla kameralnych przedsięwzięć przewidzieliśmy możliwość ustawienia widowni na scenie.
Ze swoimi monumentalnymi projektami gościli u nas m.in. Jan Klata z przedstawieniem „Termopile Polskie” oraz Remigiusz Brzyk z przedstawieniem „Koń, kobieta i kanarek”. Cenimy również kameralne przedsięwzięcia jak „Synek” Macieja Podstawnego czy „Ubu Król” w reżyserii Jerzego Stuhra. Byliśmy współorganizatorami pokazów mody (m.in. Silesia Fashion Day), kabaretów, koncertów i gal. Sala Teatralna daje nam możliwość pokazywania talentów dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pałacu Młodzieży m.in. Teatru Tańca „Bawinek”, Zespołu Folklorystycznego Ślązaczek oraz zespołów pracowni muzycznej i teatralnej.

Zapraszamy do podjęcia współpracy w organizacji imprez i przedstawień lub po prostu – wygodnego zajęcia miejsca na naszej widowni.