NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

OFERTA PAŁACU MŁODZIEŻY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

NOWE ZAJĘCIA OD MARCA 2021 ROKU

AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELI

KULTURA I SZTUKA

Pracownia edukacji kulturalnej

Pracownia form przestrzennych

Pracownia sztuk plastycznych

Pracownia tańca

NAUKA

Pracownia biologii i geografii

Pracownia chemii i fizyki

Pracownia komunikacji społecznej

Pracownia lingwistyczna

Pracownia matematyki i informatyki

SPORT

Pracownia gimnastyki i judo

Pracownia pływania

Pracownia sportu i rekreacji

AKTUALNOŚCI:

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI
„PALETA WYOBRAŹNI
KATOWICE 2021

REGULAMIN


2020-01-18 Dodatkowy nabór – gimnastyka ogólnorozwojowa

Uwaga!
Ogłaszamy dodatkowy nabór na zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej dla dzieci urodzonych w roku 2015 i 2016 (5 i 6-latki).
W dniach 21, 22, 28 i 29 stycznia będzie możliwość sprawdzenia swoich możliwości na naszej profesjonalnej sali gimnastycznej. Od lutego rozpoczniemy zajęcia.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z nauczycielem prowadzącym, tj. z Panią Wiolettą Kurpas pod adresem e-mail: wioletta.kurpas@pm.katowice.pl
Ze względu na sytuację epidemiczną prosimy o wcześniejszy kontakt mejlowy i ustalenie szczegółów z Panią Wiolettą przed przybyciem osobiście do Pałacu Młodzieży.
Zapraszamy i do zobaczenia!

2020-12-03 Zmiana terminu nadsyłania prac na konkurs „Żywioły”

W związku z trwającą pandemią i zdalnym trybem prowadzenia zajęć w szkołach i placówkach pozaszkolnych informujemy o zmianie terminu nadsyłanie prac na konkurs – zgodnie z ustaleniami prace należy przesyłać do dnia 12 lutego 2021 roku. Regulamin dostępny jest tutaj: REGULAMIN

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu na Gazetę Szkolną „Nasza gazeta”

Szkoły podstawowe:

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach
  • II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach
  • III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu

Szkoły średnie:

  • I miejsce: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku
  • II miejsce: I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach
  • III miejsce: Liceum Ogólnokształcące nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu

Wyróżnienie: Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu