REPERTUAR DLA DOROSŁYCH

Drodzy Widzowie!

Zachęcamy, by śledzić nas na naszym:


Informujemy, że Pałac Młodzieży w Katowicach nie pośredniczy w sprzedaży biletów jedynie wynajmuje Salę Teatralną poszczególnym podmiotom.

Informacje o biletach można uzyskać u organizatorów danych wydarzeń, w razie zmiany terminów – prosimy sprawdzić skrzynkę mailową (również folder SPAM-u) – informacja powinna przyjść od organizatora wydarzenia lub portalu, na którym zakupili Państwo bilet.

Liczymy na Państwa zrozumienie.

 


7.12.2023, godz. 17.00
Spektakl dla dzieci: „Koty trzy w podróży” – w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie
WSTĘP WOLNY – bezpłatne wejściówki dostępne w Informacji Pałacu Młodzieży, spektakl dla dzieci 5-9 lat.

„Koty trzy w podróży” to zabawne perypetie trzech kolorowych kotów, które spotykają się w jednym przedziale pociągu.
Trochę tam tłoczno i niewygodnie, ale jak się okaże, nic nie przeszkodzi dotrzeć bohaterom do celu. 

tekst i reżyseria Ania Kandziora
obsada: Alicja Szymkiewicz, Justyna Świętojańska, Ania Kandziora

Koty Trzy w podróży

 


9.12.2023, godz. 16.00 i 19.00

Spektakl: „Zaręczony pogrąŻony”
Czy zaręczyny mogą stać się dla mężczyzny początkiem końca?  Czy koniec może stać się dla mężczyzny nowym początkiem?  Czy mężczyzna w ogóle potrafi odróżnić początek od końca?  I co tak naprawdę jest najczęstszym powodem męskich problemów?  Nadmiar, oto prawdziwa przyczyna męskich kłopotów.  Jedna kobieta w życiu mężczyzny, to już powód do poważnej refleksji, do głębokich przemyśleń i do stanowczych konstatacji…   Dwie kobiety w życiu mężczyzny, to absolutna nieroztropność ocierająca się o brak rozwagi.   Trzy kobiety w życiu mężczyzny, to karygodna lekkomyślność.   Zaś cztery kobiety w życiu mężczyzny, to już po prostu katastrofa.   Szczególnie cztery kobiety jednocześnie….  Zemsta kobiety, to najgorsze, co spotkać może mężczyznę z nadmiarem kobiet.  Zemsta jednej kobiety, to problem nie lada. Zemsta dwóch kobiet, to czyściec z widokami na piekło.  Zemsta trzech kobiet, to piekło bez widoków na czyściec. Zaś zemsta czterech kobiet, to po prostu koniec.  Mężczyzny. Szczególnie zemsta czterech kobiet jednocześnie…  Bohater zwariowanej farsy „Zaręczony pogrąŻony” musi poradzić sobie i z nadmiarem kobiet i z ich zemstą.  Cztery urocze panie w brawurowym stylu urządzają mu wycieczkę z męskiego raju poprzez koedukacyjny czyściec, aż na dno męskiego piekła. I może lepiej dla niego, żeby to wszystko tam przeczekał…  Piekielnie zabawna włoska komedia, w piekielnie ostrym tempie i w piekielnie śmiesznej obsadzie.

Obsada:   Elżbieta Romanowska/ Alżbeta Lenska Anna Matysiak Katarzyna Sowińska Karolina Nowakowska Tomasz Dutkiewicz Mikołaj Krawczyk „ZARĘCZONY POGRĄŻONY”   Marco Cavallaro  Tłumaczenie – Maria Trzoch  Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz  Scenografia – Wojciech Stefaniak  Kostiumy – Zofia De Ines 

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.  Czas trwania spektaklu około 120 minut z przerwą.

Organizator:

copa.pl 

Telefon:
+48 796 77 36 66

E-mail: info@copa.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek 9:00 – 17:00

lub stacjonarnie w Katowicach Sklep Muzyczny RIFF ul. Krasińskiego 5 


15.12.2023, godz. 17.30

Koncert świąteczny: „Wyśpiewaj z nami Święta”

Wystąpią Grupy Musicalowe StarNow pod kierunkiem Katarzyny Pumy Piaseckiej

Koncert świąteczny w wykonaniu grup musicalowych StarNow: młodszej i starszej prowadzonych przez p. Katarzynę Pumę Piasecką. W programie usłyszymy piękne kolędy, pastorałki, piosenki świąteczne zarówno polskie jaki i zagraniczne. W towarzystwie pięknych głosów pojawi się taniec, ciekawe kreacje zdolnych wykonawców, gra świateł, multimedia i magiczna aura Świąt. Będzie to niezapomniany wspólnie spędzony czas z muzyką.

Wyśpiewamy razem Święta 2023!

Wstęp wolny.

 


13.01.2024, godz. 16.00 i 19.00

Spektakl: „To tylko botoks”

 

Wyobraź sobie, że chcesz dokonać zmiany swojego wizerunku za pomocą operacji plastycznej w tajemnicy przed swoimi najbliższymi. W tym samym momencie trafiasz na kupon promocyjny, dzięki któremu Twoja metamorfoza może odbyć się w wyjątkowo korzystnej cenie. Niestety na tę samą ofertę wpada cała Twoja rodzina i wszyscy spotykacie się w jednej klinice medycyny estetycznej, prowadzonej przez niesamowicie sprytną Cristinę. Jedyny lekarz, pracujący w klinice, doktor Longadonga gwarantuje, że efekty Twojej zmiany będą spektakularne, w końcu podchodził do egzaminu lekarskiego podchodził 10 razy.

Obsada: Cristina – Anna Gzyra-Augustynowicz / Olga Borys Wendy – Anna Korcz/Magdalena Wójcik Amy – Ewelina Kudeń- Nowosielska / Agnieszka Kaczorowska- Pela Tim – Kacper Gaduła-Zawratyński Longadonga – Marcin Rogacewicz / Robert Rozmus Gary – Jacek Bończyk/Jacek Kopczyński Billy/Bob – Wojciech Majchrzak / Tomasz Ciachorowski Twórcy: Reżyseria: Bartłomiej Nowosielski 

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

 

Bilety:
16:00 https://bilety.copa.pl/event/view/id/366995
19:00 https://bilety.copa.pl/event/view/id/366996

Organizator:

copa.pl 

Telefon:
+48 796 77 36 66

E-mail: info@copa.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek 9:00 – 17:00

lub stacjonarnie w Katowicach Sklep Muzyczny RIFF ul. Krasińskiego 5 


16.01.2024, godz. 19.00

Seans teatralny „W zawieszeniu”

spektakl dla widzów 18+

Reżyseria: Arti Grabowski
Wykonanie: Monika Wachowicz
Scenariusz oraz teksty: Marta Paradecka, Monika Wachowicz oraz Arti Grabowski

W ZAWIESZENIU jest kameralnym, a zarazem dynamicznym seansem teatralnym z pogranicza teatru wizualnego i fizycznego. Jest dramaturgiczną próbą zmierzenia się z tematem tabu, jakim jest choroba onkologiczna. To opowieść o walce, o codziennych bitwach o godność, o cierpieniu i bólu; o oswajaniu nieuniknionego, czerpaniu radości zaklętej w okruchach naszej egzystencji,…o nadziei. Inspiracją do spektaklu były eseje Susan Sontag „Choroba jako metafora” oraz filozofia Karla Jaspersa. Ideę do powstania projektu „W zawieszeniu” zainicjowała Marta Paradecka, w momencie gdy doświadczyła sytuacji granicznej, która w przypadku Marty przybrała formę choroby. „Pomysł na ujęcie dramaturgiczne tej sytuacji jest także odpowiedzią na ciągle zadawane pytania innych osób o to, jak się czuję w trakcie choroby”. Spektakl jest epitafium dla Marty.

Organizator: Fundacja Sztuka w służbie życia, sztukadlazycia.pl/

Bilety w cenie 40 zł – rezerwacje: sztukadlazycia@wp.pl 

Wydarzenie w ramach cyklu: SZTUKA W SŁUŻBIE DUCHA I CIAŁA  „(nie)Obecni”

Nasz cykl potrwa 64 dni, liczba zwyczajna ale temat niezwyczajny, wciąż zakrywany, zbyt trudny aby otwarcie o nim mówić. Dlatego ubieramy go w nasz język sztuki w służbie ducha i ciała. Przetniemy wstęgę w miesiącu, który od zawsze kojarzył mi się z “wigilią”, rytuałem wieczornym, owianym zapachami wspomnień z dzieciństwa. Według wierzeń starosłowiańskich to czas, kiedy duszę zmarłych wracają na ziemię, a więc czas Spotkania i Pamięci o tych którzy odeszli. Tworząc program tegorocznego cyklu jakoś naturalnie stało się że oprócz zajęć, które obejmą i zatroszczą się o nasze ciała tj. w warsztacie z jogą terapeutyczną, koncertami relaksacyjnymi, sesją fotograficzną, stworzymy też miejsce dla duszy. Z ogromną przyjemnością zapraszamy na performans/instalacje, seans teatralny, spektakl oraz na Spotkania z Dokumentem (nie) O b e c n i. W tytule tym, kryje się wiele tajemnic, tam są ci którzy odeszli, którzy za życia bywają również nie obecni, zepchnięci przez czas i system w którym wszystkie elementy będące kiedyś nadzieją, celem, całością zostają rozregulowane. (nie) O b e c n i, to ci których kochamy, którzy stanęli na granicy, doświadczyli straty i cierpienia, to ci których duszę są czasem zbyt wrażliwe na otaczającą rzeczywistość.


11.02.2024, godz. 15.30

Grupa MoCarta „Ale kino”

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic.

„Ale kino” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina…

W programie „Ale kino” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Bilety: kupbilecik.pl lub na stronie organizatora: adria-art.pl/


13.02.2024, godz. 18.30

Koncert: Krystian Ochman

Biletywww.kupbilecik.pl

Organizator:

STUDIO SUPER Sp.z.o.o.
studiosuper.pl


14.02.2024, godz. 17.30 i 20.15

Spektakl: „Kolacja dla Głupca”

Kolacja dla głupca

Tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady. KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.  

Obsada gwarantowana:   Cezary Żak  Bartłomiej Topa  Małgorzata Pieczyńska  Agnieszka Więdłocha/Marta Chodorowska  Michał Zieliński

Bilety:

17:30 https://bilety.copa.pl/event/view/id/375174
20:15 https://bilety.copa.pl/event/view/id/375175

lub stacjonarnie w Katowicach Sklep Muzyczny RIFF ul. Krasińskiego 5 

Organizator:

copa.pl 

Telefon:
+48 796 77 36 66

E-mail: info@copa.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek 9:00 – 17:00


17.02.2024, godz. 16.00 oraz 18.30

Spektakl: „Gra”

Julia Wieniawa i Adam Woronowicz w spektaklu pt. GRA „GRA” to pojedynek dwóch niezwykłych osobowości.

To emocjonująca, przebiegła gra, pełna napieć i zagadek walka bez reguł, w której nic nie jest oczywiste. Doświadczony dziennikarz polityczny i gwiazda reportażu (Adam Woronowicz), zostaje wyznaczony do przeprowadzenia kolejnego wywiadu. Tym razem, zamiast prezydenta czy kongresmana, zmuszony jest rozmawiać́ z młodziutką gwiazdą seriali i filmów młodego pokolenia, celebrytką i artystką (Julia Wieniawa).

Nieoczywista, pełna zaskakujących zwrotów akcji fabuła, zmuszają̨ nas do rewizji oceny sytuacji i postaw bohaterów, których tylko pozornie nic nie łączy.

GRA to niezwykle atrakcyjny i wyjątkowy tekst, który burzy klisze naszego stereotypowego myślenia: celebrytka – bezmyślna, dziennikarz – autorytet. Różnice społeczne i obyczajowe zacierają się, bo w GRZE nic nie jest czarne ani białe, nie ma przegranych ani zwycięzców. Jest za to dialog, który zmusi do refleksji każdego widza. Czy jest wyjście z pułapki stereotypów? Kto tak naprawdę jest słaby, kto silny? Kto z kim tu prowadzi grę? Czy za wieloma maskami kryje się jeszcze prawdziwa twarz?

Premiera: 9/02/2023

Obsada: KATJA – Julia WIENIAWA PIERRE – Adam WORONOWICZ Reżyseria: Norbert Rakowski

Bilety:  

16:00 https://bilety.copa.pl/event/view/id/370689
18:30 https://bilety.copa.pl/event/view/id/370690

Organizator:

copa.pl 

Telefon:
+48 796 77 36 66

E-mail: info@copa.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek 9:00 – 17:00


20.02.2024, godz. 18.00

Spektakl taneczny: „Matka Boska Szopienicka”

Poruszająca historia opowiedziana językiem tańca w reżyserii Agnieszki Cygan inspirowana życiem
Jolanty Wadowskiej-Król, lekarki która w 1974 odkryła nieznaną dotąd chorobę jaką jest ołowica.
U swoich małych pacjentów zauważyła szereg objawów i dolegliwości mogących sugerować zatrucie metalami ciężkimi, co zgłosiła Wojewódzkiemu Konsultantowi Medycznemu – profesor Bożenie Hager-Małeckiej. Przebadano ponad 4,5 tysiąca dzieci. Już po otrzymaniu wstępnych wyników okazało się, że skala problemu zatrucia ołowiem u dzieci na tym obszarze jest ogromna, a wyniki badań są wręcz przerażające.

Więcej informacji na stronie projektu: www.matkaboskaszopienicka.pl

Bilety  35 zł –wkrótce na  kupbilecik.pl
Spektakl dla szkół – planowany na godz. 12.00 – w celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt z organizatorem.
Spektakl Zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Organizatorbiuro@paczkaevents.pl
Agnieszka Cygan, Paczka Centrum Artystyczne

8.03.2024 godz. 19.00

Spektakl: „Długi Łykend”

To klasyczna komedia, świetnie napisana, z doskonałymi dialogami i zaskakującymi zwrotami akcji. Bohaterami są dwie pary, które się kochają/nienawidzą: prawnik i psychoterapeutka oraz nieudolny scenarzysta i właścicielka sklepu. Czwórka ta spędza weekend w domku letniskowym, zagubionym gdzieś w lasach wschodniej Polski. To, co wydarzy się podczas tych kilku dni, wywróci ich życie do góry nogami. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Gdzie jest granica przyjaźni? Co kryje się w mrocznych zakątkach dusz bohaterów Karola, Wandy, Roberta i Poli. Wyjdą na jaw ich prawdziwe namiętności i pragnienia, a podjęte decyzje niewyobrażalnie pokrzyżują losy obu par. Miłość, przyjaźń, nienawiść, zazdrość… Wszystko podane z wielkim poczuciem humoru. Jak się potoczą losy bohaterów? Jakie podejmą decyzje? Jak skończy się ta historia…? Zapraszamy!

Reżyseria: Piotr Dąbrowski, Julia Wacławik-Dąbrowska

Scenografia: Magdalena Wacławik

Aktorzy (grać będą wymiennie): Pola: Maja Berełkowska Wanda: Katarzyna Walter Karol: Piotr Cyrwus / Piotr Dąbrowski Robert: Wojciech Wysocki /Piotr Dąbrowski

Bilety: kupbilecik.pl

Organizator: Opus ART 


9.03.2024 godz. 18.00

Grand Orkiestra z Odessy: „Pod dachami paryża”

Paryż… Od stu lat oczy (i uszy) świata są zwrócone na piosenkę francuską, która się urodziła pod dachami Paryża, na Polach Elizejskich, pod Wieżą Eiffla, w Lasku Bulońskim i przy szklanej piramidzie przed Luwrem. To muzyka znaczona takimi nazwiskami jak Edith Piaf, Joe Dassin, Dalida, Mireille Mathieu. To kankan, kabarety (na czele z „Moulin Rouge”!), a nawet upiór – bo przecież to właśnie w gmachu opery paryskiej straszył bohater powieści i musicalu. Co do musicali – wprawdzie niedawny pożar uszkodził katedrę Notre Dame, ale najsłynniejszy dzwonnik w historii nadal pojawia się na scenach muzycznych całego świata. Zapraszamy na dwugodzinne spotkanie z muzyką francuską, dające okazję do wzruszeń i uśmiechu, jak to zwykle bywa pod dachami miasta zakochanych…

Ok. 50 osób na scenie soliści, orkiestra z Odessy, balet.

W repertuarze m.in.: Cocciante – Le Temps des Cathédrales z musicalu Dzwonnik z Notre Dame, C. Armstrong – El tango de Roxanne z filmu Moulin Rouge, M. Monnot – Milord z repertuaru E. Piaf, J.M. Cano – Hijo de la Luna, N. Glanzberg – Padam, padam z repertuaru E. Piaf, J. Kander – Money, Money z musicalu Kabaret oraz wiele innych…

Bilety: kupbilecik.pl 

Organizator : Agencja Brussa | http://www.agencjabrussa.pl/ | tel. 609-866-861


10.03.2024 godz. 19.00

Koncert: „10 Tenorów – 5 lecie”

Piątka dziesiątki? A może dziesiątka na piątkę? Oto 10 tenorów obchodzi pięciolecie swoich tras koncertowych po całej Polsce. Z okazji tego muzycznego jubileuszu odbywa się specjalne tournée, podczas którego naszych Dziesięciu Wspaniałych będzie wykonywać najpiękniejsze piosenki ze swojego repertuaru oraz prezentować największe przeboje. Zabiorą Państwa do „Granady”, bo „Lubię wracać, tam gdzie byłem”, z Meksyku przywiozą „Cielito lindo” i „La bamba”. Zatęsknią za słońcem („O sole mio”), zachwycą wykonaniem „Hallelujah” Leonarda Cohena i zaczarują stwierdzeniem, że „Wielka sława to żart”. Będzie i o wolności („Libertà” z repertuaru Al. Bano i Rominy Power), i o miłości („Can’t Help Falling In Love” Elvisa Presleya), i o piękności („Belle” z musicalu „Dzwonnik z Notre Dame”). Do usłyszenia (ze sceny) i do zobaczenia (na widowni)!

Bilety: sklep muzyczny RIFF, ul. Krasińskiego 5  |  https://bkb.pl/113325-80912

Organizator : Agencja Brussa | http://www.agencjabrussa.pl/ | tel. 609-866-861


13.03.2024, godz. 19.00

Spektakl: „Klimakterium 2”

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Bilety: kupbilecik.pl

Organizator: Opus ART 

 


15.03.2024, godz. 19.00

Koncert: Myslovitz – 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

Bilety wyprzedane

Organizator: Adria Art, adria-art.pl/

 


17.03.2024, godz. 15.30 i 18.45

Spektakl: „The Strings”

Spektakl dla widzów dorosłych.

The Strings – przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie. To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego. „The Strings – pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy?

Bilety:

15:30 https://bilety.copa.pl/event/view/id/379367
18:45 https://bilety.copa.pl/event/view/id/379368

Organizator:

copa.pl 

Telefon:
+48 796 77 36 66

E-mail: info@copa.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek 9:00 – 17:00


20.03.2024, godz. 20.00

Koncert: Happysad

Druga odsłona wyjątkowej trasy Happysad rusza już w marcu 2024! Pod hasłem Happysad Inaczej w marcu 2023 roku zespół Happysad wyruszył w wyjątkową trasę prezentując na niej specjalnie dobrany repertuar z gościnnym udziałem sekcji dętej i w półakustycznym, cichym anturażu. Druga odsłona tej trasy rusza w marcu 2024 roku, a zespół zapowiada w związku z nią 10 niecodziennych koncertów, także z udziałem sekcji dętej, w przyjemnej, intymnej atmosferze specjalnie dobranych pod tym kątem sal koncertowych. Słuchacze liczyć będą mogli na przekrojowy materiał skupiony wokół spokojniejszych, delikatnych utworów, a każdy z nich, w większym lub mniejszym stopniu, dzięki ich przearanżowaniu, uzyska nową, może nawet lepszą i ciekawszą odsłonę.

Fani obecni na trasie Happysad Inaczej oprócz nowych aranżacji, komplementowali także scenografię oraz luźny, nieformalny i bardzo przyjacielski klimat tego wydarzenia. Wiosenna trasa zespołu to doskonały moment na zajęcie wygodnego miejsca i wejście w świat kompozycji charakteryzujących się godną podziwu wrażliwością.  Sukces artystyczny trasy podsumowany został właśnie wydawnictwem winylowym. Z okazji Record Store Day wydano fragmentaryczny zapis ostatniego koncertu w Gliwicach. Wydawnictwo ukazało się 24 listopada 2023 na pojedynczym dwukolorowym winylu w ekskluzywnej oprawie i w limitowanej do trzystu liczbie egzemplarzy.

Bilety: www.kupbilecik.pl

Organizator: www.happysad.art.pl


24.03.2024, godz. 12.00, 15.00 i 17.00
Balet: „Jezioro Łabędzie”

Ona, zaklęta w łabędzia przez złego czarownika. On, zakochany, robi wszystko co w jego mocy, by uratować ukochaną. Czy miłość Odetty i Zygfryda pokona złe moce Rotbarta? Przenieś się do wyjątkowej, baśniowej krainy tańca i muzyki. Zachwyć się wielowymiarową opowieścią o walce dobra ze złem. O zdradzie, bólu, potędze miłości i uczuciu, które przekracza granice życia i śmierci.

Zapraszamy na najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego – „Jezioro Łabędzie”. To absolutnie wyjątkowa okazja, by po raz pierwszy we Wrocławiu zachwycić się spektaklem w wykonaniu Młodego Baletu Polskiego. Ten przepiękny, familijny spektakl baletowy dotychczas mogli zobaczyć tylko widzowie warszawskiego Teatru Palladium, teraz czas, by pokochali go też młodzi i dorośli widzowie innych miast w Polsce.

Czy ukochany zdoła ocalić swoją piękną Odettę? Czy uda jej się pokonać klątwę i powrócić do świata ludzi? Tego dowiesz się już wkrótce, kiedy nadlecą łabędzie z baśniowej krainy i przy poruszającej muzyce Czajkowskiego zabiorą Cię na swoich skrzydłach do baletowego świata księżniczki Odetty. 

Bilety: biletyna.plkupbilecik.pl

Organizatorem wydarzenia jest Teatr Palladium: www.teatrpalladium.com

Rezerwacja biletów grupowych : rezerwacja@teatrpalladium.com
Numer telefonu kasy biletowej i działu rezerwacji: 022 827 70 49
Biuro Teatru : biuro@teatrpalladium.com

Czas trwania spektaklu 60 min bez przerwy.