Taniec – Bawinek

Bawinek – grupa młodsza (zajęcia stałe)

Agnieszka Klimas – kontakt do nauczyciela agnieszka.klimas@pm.katowice.pl

i Małgorzata Działo – kontakt do nauczyciela: malgorzata.dzialo@pm.katowice.pl

Zajęcia dla dzieci na poziomie początkującym. Teatr Tańca „Bawinek” ma w swojej ofercie zajęcia wokalno-taneczne, adresowane do dzieci od 5-8 lat. Tematyka zajęć obejmuje ćwiczenia z emisji głosu, naukę piosenek, rytmikę i plastykę ruchu, ćwiczenia baletowe, zapoznanie z różnorodnością gatunków i stylów tanecznych i powiązanie w/w wymienionych elementów w Widowiska Taneczne.

Planowany termin zajęć:

Poniedziałki Wtorki Środy Czwartki Piątki Soboty
 

 

15:00 – 15:45

Sala: 203

(Agnieszka)

 

15:45 – 16:30

Sala: 314

(Małgorzata)

 

 

15:00 – 16:30

Sala: 203

(Agnieszka)

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 5 do 8 lat (roczniki 2013 – 2016) – jeśli kandydat jest w innym wieku to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Interdyscyplinarne”, a następnie „Bawinek – grupa młodsza

 

Bawinek – grupa starsza (zajęcia stałe)

Agnieszka Klimas – kontakt do nauczyciela agnieszka.klimas@pm.katowice.pl

Zajęcia będące kontynuacją – dla dzieci tańczących co najmniej od roku. Teatr Tańca „Bawinek” ma w swojej ofercie zajęcia wokalno-taneczne, adresowane do dzieci i młodzieży od 7-12 lat. Tematyka zajęć obejmuje ćwiczenia z emisji głosu, naukę piosenek, rytmikę i plastykę ruchu, ćwiczenia baletowe, zapoznanie z różnorodnością gatunków i stylów tanecznych i powiązanie w/w wymienionych elementów w Widowiska Taneczne.

Planowany termin zajęć:

Poniedziałki Wtorki Środy Czwartki Piątki Soboty
15:50 – 17:20

Sala: 203

 

 

16:35 – 17:20

Sala: 203

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 7 do 12 lat (roczniki 2009 – 2014) – jeśli kandydat jest w innym wieku to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Interdyscyplinarne”, a następnie „Bawinek – grupa starsza