Film

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

(ostatnia aktualizacja strony: 29 sierpnia 2023 roku)

Dubbing w mediach (zajęcia stałe)

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 25  lat (roczniki 1998 –2011) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Olga Chrzan – olga.chrzan@pm.katowice.pl oraz Ewelina Sobczyk – kontakt ewelina.sobczyk@pm.katowice.pl

Warsztaty tworzenie dubbingu (jego części filmowej) i innych form zapisu audiofonicznych dla filmów i przekazów medialnych: programów TV, spotów internetowych, podcastów. Praktyczne ćwiczenia dubbingowe oraz praca nad własną postacią w dubbingu filmowym.

Zajęcia z dubbingu podzielone są na dwie części – filmoznawczą, dotyczącą budowy filmu (animowany, fabularny, reklamowy), scenariusza oraz postaci, a także praktyczną, która obejmuje warsztat pracy aktora dubbingowego, lektora (dykcja, artykulacja, gra aktorska, emisja głosu, interpretacja tekstu). Podczas zajęć korzystamy ze studia nagrań, w którym uczymy się pracy z mikrofonem oraz rejestrujemy ćwiczenia, dialogi. Zajęcia mają na celu przygotowanie uczestników do pracy głosem w mediach. Pomagają także stworzyć własną wizytówkę filmową oraz dźwiękową w celach castingowych.

Planowany termin zajęć:

Poniedziałki Wtorki Środy Czwartki Piątki Soboty
15:30 – 17:00

Sala 204

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 06 września 2023 roku o godzinie 15:30 w sali 204.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Film”, a następnie „Dubbing w mediach