Grupy rekreacyjne

Prosimy o zapoznanie się z informacją na temat klubu sportowego MKS Pałac Młodzieży – KLIKNIJ TUTAJ.

(ostatnia aktualizacja 07.11.2022r.) 

MM Doskonalenie sportowych technik pływania – grupa rekreacyjna (zajęcia stałe) 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Małgorzata Mądry – kontakt malgorzata.madry@pm.katowice.pl  

Zajęcia doskonalące mające na celu poznanie i opanowanie techniki pływania czterema stylami pływackimi oraz startu i nawrotu. Intensywność zajęć dostosowana do umiejętności pływackich, szybkości pływania oraz zaangażowania grupy . Indywidualne podejście i korekcja błędów technicznych. Wyposażenie w wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego uprawiania sportów wodnych. 

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
16:15 – 17:45 

Sala: Basen

16:15 – 17:45

Sala: Basen

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 8 do 16 lat (roczniki 2006 – 2014) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Pływanie”, a następnie „MM Doskonalenie sportowych technik pływania – grupa rekreacyjna 

 

JC Trening pływacki dla najmłodszych (zajęcia stałe) 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Jacek Czarnecki – kontakt jacek.czarnecki@pm.katowice.pl  

Trening pływacki dla najmłodszych z uwzględnieniem wieku rozwojowego młodych zawodników. Nauczanie i doskonalenie sportowych technik pływania, nawrotów i startów. Wdrożenie do współzawodnictwa sportowego, udział w zawodach pływackich. 

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
15:30 – 16:15 

Sala: Basen

17:45 – 18:30 

Sala: Basen

17:00 – 17:45 

Sala: 60

15:30 – 16:15 

Sala: Basen

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 9 do 12 lat (roczniki 2010 – 2013) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Pływanie”, a następnie „JC Trening pływacki dla najmłodszych

 

GA Sportowe techniki pływania – gr. rekreacyjna (zajęcia stałe) 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Grażyna Adamek – kontakt grazyna.adamek@pm.katowice.pl  

Nauka i doskonalenie sportowych technik pływania, elementów techniki wyścigu indywidualnego i sztafetowego. Zajęcia ukierunkowane na wszechstronność umiejętności pływackich i rozwój sprawności ogólnej. Wyposażenie w umiejętności i wiedzę w zakresie sportu pływackiego jako rekreacyjny sport całego życia. Przygotowanie motoryczne do innych dyscyplin sportowych. Elementy ratownictwa wodnego- przygotowanie do kursu. 

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
19:15 – 20:00 

Sala: basen

18:30 – 19:15 

Sala: siłownia 

19:15 – 20:00 

Sala: basen

19:15 – 20:00 

Sala: basen 

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 14 do 20 lat (roczniki 2002 – 2008) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Pływanie”, a następnie „GA Sportowe techniki pływania – gr. rekreacyjna