Miraż

Nazwa grupy: Miraż grupa młodsza

Nauczyciel prowadzący: Miriam Górska

Opis zajęć: Grupa dla dzieci młodszych będąca kontynuacją – poziom średniozaawansowany. Zajęcia grupy młodszej w ramach Studia Rytmiki i Tańca „Miraż” adresowane są do dzieci w wieku 7-11 lat. Tematyka zajęć obejmuje m.in.: współczesne techniki tańca, ćwiczenia z techniki tańca klasycznego, hip-hop, funky-jazz; rytmikę i plastykę ruchu, improwizację ruchową oraz tworzenie choreografii. Program zajęć stwarza możliwość integralnego rozwoju dyspozycji ruchowych, koordynacji słuchowo-ruchowej oraz muzycznej ekspresji ruch. Zespół bierze udział w projektach artystycznych realizowanych przez Pałac Młodzieży, współpracuje z wieloma instytucjami kultury i oświaty, uczestniczy w wakacyjnych obozach tanecznych oraz festiwalach i konkursach w kraju i za granicą.

Rodzaj zajęć: stałe

Na zajęcia obowiązuje sprawdzian umiejętności: nie

Planowany termin zajęć: środa i piątek 16:00 – 17:30

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 7 do 11 lat (roczniki 2007 – 2011)

BRAK WOLNYCH MIEJSC W GRUPIE

W systemie rekrutacyjnym wybierz „taniec”, a potem „Miraż grupa młodsza”

Nazwa grupy: Miraż grupa początkująca

Nauczyciel prowadzący: Miriam Górska

Opis zajęć: Zajęcia grupy początkującej w ramach Studia Rytmiki i Tańca „Miraż” adresowane są do dzieci w wieku 6 – 9 lat. Tematyka zajęć obejmuje m.in.: współczesne techniki tańca, ćwiczenia z techniki tańca klasycznego, hip-hop, funky-jazz; rytmikę i plastykę ruchu, improwizację ruchową oraz tworzenie choreografii. Program zajęć stwarza możliwość integralnego rozwoju dyspozycji ruchowych, koordynacji słuchowo-ruchowej oraz muzycznej ekspresji ruch. Zespół bierze udział w projektach artystycznych realizowanych przez Pałac Młodzieży, współpracuje z wieloma instytucjami kultury i oświaty, uczestniczy w wakacyjnych obozach tanecznych oraz festiwalach i konkursach w kraju i za granicą.

Rodzaj zajęć: stałe

Na zajęcia obowiązuje sprawdzian umiejętności: nie

Planowany termin zajęć: środa i piątek 15:00- 15:45

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 6 do 9 lat (roczniki 2009 – 2012)

BRAK WOLNYCH MIEJSC W GRUPIE

W systemie rekrutacyjnym wybierz „taniec”, a potem „Miraż grupa początkująca”

Nazwa grupy: Miraż grupa starsza

Nauczyciel prowadzący: Miriam Górska

Opis zajęć: Grupa dla młodzieży będąca kontynuacją – poziom średniozaawansowany i zaawansowany. Zajęcia grupy starszej w ramach Studia Rytmiki i Tańca „Miraż” adresowane są do młodzieży w wieku 12 – 18 lat. Tematyka zajęć obejmuje m.in.: współczesne techniki tańca, ćwiczenia z techniki tańca klasycznego, hip-hop, funky-jazz; rytmikę i plastykę ruchu, improwizację ruchową oraz tworzenie choreografii. Zespół bierze udział w projektach artystycznych realizowanych przez Pałac Młodzieży, współpracuje z wieloma instytucjami kultury i oświaty, uczestniczy w wakacyjnych obozach tanecznych oraz festiwalach i konkursach w kraju i za granicą. Zespół eksperymentuje wykorzystując różnorodne rekwizyty, co tworzy unikatową kombinację ekspresji muzyki i ruchu.

Rodzaj zajęć: stałe

Na zajęcia obowiązuje sprawdzian umiejętności: nie

Planowany termin zajęć: środa i piątek 17:30- 19:00

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 10 do 20 lat (roczniki 1998 – 2008)

BRAK WOLNYCH MIEJSC W GRUPIE

W systemie rekrutacyjnym wybierz „taniec”, a potem „Miraż grupa starsza”