Informacje podstawowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2021/22

Nasza oferta została szczegółowa opisana w zakładkach poszczególnych dziedzin.

Zwracamy uwagę na kolorowe paski, które pozwalają na szybkie znalezienie oferty dla danej grupy wiekowej:

Przykładowo – szukając oferty dla uczniów szkól podstawowych z klas 1-3 – można szybko przewinąć zawartość strony szukając zielonego koloru. W opisie każdej z grup znajdą Państwo informacje, które szczegółowo podają zakres wiekowy grupy.

Szanowni Państwo,

od 6 września trwa rekrutacja uzupełniająca – wyłącznie do grup, gdzie mamy jeszcze wolne miejsca po głównej części rekrutacji.

Aby ułatwić Państwu wzięciu udziału w rekrutacji uzupełniającej przedstawiamy cztery możliwe sytuacje:

A) Nie mają Państwo jeszcze konta w naszym systemie, czyli nigdy nie brali Państwo udziału w naszej rekrutacji elektronicznej.

W tej sytuacji należy zarejestrować się w systemie i wybrać dostępne grupy, a następnie złożyć zgodnie z opisem na stronie –> sposoby składania wniosku.

Proces zakładania konta w systemie opisano na poniższym filmie:

B) Jeśli złożyli już Państwo wniosek (pisemnie lub ePUAPem) w tegorocznej rekrutacji.

W tej sytuacji prosimy e-mail na adres rekrutacja@pm.katowice.pl. Dopiszemy Państwu grupę w systemie, a ponowne składanie wniosku nie będzie konieczne.

C) Jeśli nie zdążyli Państwo w tym roku złożyć wniosku i przez to Wasz wniosek uzyskał status NIEZAKWALIFIKOWANY

W tej sytuacji prosimy wysłać e-mail na adres rekrutacja@pm.katowice.pl – odblokujemy wtedy Państwa wniosek i będą go mogli Państwo zaktualizować, a następnie złożyć zgodnie z opisem na stronie –> sposoby składania wniosku.

Aktualizacji wniosku dokonuje się technicznie dokładnie tak jak opisano to w poniższym filmie (jedyna różnica to to, że nie będzie to „kontynuacja”):

D) Mają Państwo już konto w systemie z zeszłego roku szkolnego i nie brali Państwo udziału w tegorocznej rekrutacji.

W tej sytuacji należy się zalogować do systemu i dokonać aktualizacji wniosku, a następnie złożyć zgodnie z opisem na stronie –> sposoby składania wniosku.

Aktualizacji wniosku dokonuje się technicznie dokładnie tak jak opisano to w poniższym filmie (jedyna różnica to to, że nie będzie to „kontynuacja”):

Serdecznie zapraszamy – w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rekrutacja@pm.katowice.pl.

Nauczyciele Pałacu Młodzieży