Przygotowanie do egzaminu po klasie 8 SP – grupa 4 (zajęcia stałe)

Kompleksowa powtórka przed egzaminem z języka polskiego. Obejmuje: lektury obowiązkowe, zagadnienia z zakresu słowotwórstwa, składni, fleksji, zasady ortograficzne i interpunkcyjne. Po każdej partii materiału ćwiczenia i test w formie pytań egzaminacyjnych. Dodatkowo praca z tekstem, doskonalenie umiejętności pisania wszystkich form wypowiedzi obowiązujących na egzaminie i rozwiązywanie przykładowych testów egzaminacyjnych. Doskonalimy umiejętności autokorekty napisanego tekstu oraz umiejętności potrzebne do zdania egzaminu z j. polskiego po klasie 8 SP.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 13 do 15  lat (roczniki 2009 –2011) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Agnieszka Nowicka – kontakt agnieszka.nowicka@pm.katowice.pl

UWAGA

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Język polski”, a następnie „Przygotowanie do egzaminu po klasie 8 SP – grupa 4

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 10 września 2024 roku.