Koło Młodego Twórcy (zajęcia stałe

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży piszącej poezję i prozę oraz dla tych, którzy są zainteresowani pisaniem. W trakcie zajęć doskonalimy warsztat pisarski, rozwijamy wyobraźnię oraz poznajemy nowe możliwości wyrazu. Tak to wygląda oficjalnie. A jak jest naprawdę? Jesteśmy garstką zapaleńców, którzy są ciekawi świata i nie boją się podzielić z innymi swoją wrażliwością. Grupą przyjaciół, którzy dzielą się tym, co mają najcenniejsze – swoimi myślami, tekstami i uczuciami. Każdego z nas interesuje coś innego i w różny sposób podchodzimy do zadań pisarskich, które sobie stawiamy. Na zajęciach wszyscy jesteśmy sobie równi – wspólnie wybieramy temat, na jaki piszemy i pod koniec zajęć rozmawiamy o swoich tekstach, proponując zmiany oraz poprawki. Zależy nam, aby każdy tekst był jak najlepszy. Jeżeli chcesz spróbować, serdecznie zapraszamy.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 13 do 25  lat (roczniki 1998 –2010) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Agnieszka Nowicka – kontakt agnieszka.nowicka@pm.katowice.pl

UWAGA

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Język polski”, a następnie „Koło Młodego Twórcy

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 07 września 2023 roku o godzinie 16:30 w sali 212.