Klub Gier Fabularnych (zajęcia stałe)

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych grami fabularnymi w wieku od 13 do 25 lat. Gramy w różne systemy – od klasycznego fantasy w stylu Dungeons and Dragons, przez dark fantasy typu Warhammer lub Monastyr, steampunkowego Wolsunga po systemy science-fiction w rodzaju Warhammer 40 000. O jedostrzałach w innych systemach nie wspominając. Wszystko zależy od wyboru Mistrza Gry i jego Graczy. Jeżeli szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach, przestały Ci wystarczać przygody w grach komputerowych, jesteś graczem i chcesz przeżyć przygodę, albo Mistrzem Gry, który szuka graczy – zapraszamy.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 13 do 25  lat (roczniki 1998 –2010) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Agnieszka Nowicka – kontakt agnieszka.nowicka@pm.katowice.pl

UWAGA

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Język polski”, a następnie „Klub Gier Fabularnych

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 08 września 2023 roku o godzinie 16:30 w sali 204.

Zapraszamy na nasz Fanpage