Egzamin za rok, czyli język polski dla uczniów klasy 7 SP – grupa 2 (zajęcia stałe)

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas 7, którzy w roku szkolnym 2023/2024 podejdą do egzaminu po klasie 8 szkoły podstawowej z języka polskiego obejmującego zakres materiału z klas 4-8 szkoły podstawowej. Na zajęciach w przyjaznej atmosferze powtórzymy i utrwalimy materiał poznany w klasach 4-6 z języka polskiego. Uzupełnimy luki w wiedzy, przećwiczymy czytanie ze zrozumieniem oraz pisanie krótszych i dłuższych form wypowiedzi pisemnych. Przyjrzymy się środkom poetyckim, stylom, ortografii i gramatyce języka polskiego, które zawsze sprawiają wszystkim problemy. I będziemy ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć na zadaniach, testach i teścikach. Jeżeli już teraz chcesz przygotować się jak najlepiej do egzaminu, zapraszam. UWAGA – zajęcia skierowane są tylko do uczniów klas 7 szkoły podstawowej i obejmują przede wszystkim zakres materiału z klas 4-6.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 13  lat (roczniki 2010 –2011) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Agnieszka Nowicka – kontakt agnieszka.nowicka@pm.katowice.pl

UWAGA

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Język polski”, a następnie „Egzamin za rok, czyli język polski dla uczniów klasy 7 SP – grupa 2

Pierwsze zajęcia tej grupy odbędą się w dniu 06 września 2023 roku o godzinie 16:00 w sali 205.