Estrada

Łukasz Forest Piechota

kontakt do nauczyciela: lukasz.piechota@pm.katowice.pl

Łukasz Forest Piechota – kontakt do nauczyciela: lukasz.piechota@pm.katowice.pl

Pan Łukasz jest w stałym kontakcie ze swoimi wychowankami.

AKOMPANIAMENT,
który służy jako pomoc w nauce gry na instrumentach podczas pandemii.

PODSŁUCHAJ


 

Marcin Rączka 

kontakt do nauczyciela: marcin.raczka@pm.katowice.pl

Dzień dobry,

Bezpośredni i partnerski kontakt z uczestnikami moich zajęć od zawsze był dla mnie jedną z najważniejszych zalet zespołów gitarowych i estradowych. Tym bardziej trudno jest mi w sytuacji w której znaleźliśmy się wszyscy. W ramach tego organizuję spotkania dla uczestników na platformie zoom.us na której to mogą spotkać się ze mną za szklanym ekranem, porozmawiać, zadać pytania, rozwiać wątpliwości ale co najważniejsze zainspirować się i poczuć sens sztuki w dobie epidemii. Pracę z uczestnikami prowadzę na kilka sposobów. Są to między innymi:
1. Piątkowe spotkania na platformie zoom.us (zaproszenia do warsztatów po uprzednim zgłoszeniu mailowym na marcin.raczka@pm.katowice.pl) w godzinach 17.00 – do oporu
2. Materiały ćwiczeniowe nagrywane i realizowane w całości przeze mnie i przez studio nagraniowe „Muzykuj”, na podstawie podręcznika „Gitara Pierwsza Klasa – T. Stachak”. Dostępne pod linkiem:
3. Zamknięta grupa Msg Na FB dla starszych uczestników, w której mogą liczyć na moje rady i wsparcie. Tutaj wszelkie informacje o grupie również pod mailem marcin.raczka@pm.katowice.pl
Zapraszam Was rodzice i dzieciaki do kontaktu ze mną, mam dużo doświadczenia w prowadzeniu warsztatów online, zapewniam was, że możemy odnaleźć się w tej sytuacji równie wydajnie co podczas zajęć „na żywo”

Pan Marcin Rączka proponuje
nagranie swojej grupy
There Will Never Be Another You
Note Nation Orchestra

Bogdan Kosien

 kontakt do nauczyciela: bogdan.kosien@pm.katowice.pl

Zajęcia Teatr Piosenki  SZEPT odbywają się na platformach Webex w poniedziałki o godz. 17.oo  (z udziałem obojga prowadzących, Bogdana Kosiena i Olgi Chrzan)
Ponad to pan Bogdan Kosien wysyła wysyła propozycje do śpiewu i ćwiczeń dla grupy Bawinek  (zamieszczane na stronie Bawinak)
oraz wysyła drogą mailową propozycji akompaniamentu z youtube dla prowadzących zajęcia taneczne.