Młody Chemik

W tym roku zapraszamy na XXIX edycję Konkursu „Młody Chemik”. Podczas I etapu spotkamy się z Wami w pięciu miastach: Bielsku-Białej, Cieszynie, Gliwicach, Rybniku i Katowicach. Pierwszy etap konkursu odbędzie się 22 listopada 2018 roku o godzinie 9:30 w wymienionych miastach. Szczegóły dotyczące konkursu – jak zwykle znajdują się w regulaminie, który można pobrać tutaj.

Prosimy o zgłaszanie się wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: https://goo.gl/7r4TKh

Pytania archiwalne:

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na konkursie.

Pałacowi Chemicy

 

Aktualizacja 09.11.2018

Termin zapisu na konkurs zostaje przedłużony do 15 listopada włącznie.

 

Aktualizacja 12.12.2018

Z przyjemnością publikujemy wynikli finału oraz trochę statystyk.

W konkursie wzięło udział 191 uczestników. Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia wynosiła 50. Najwyższa liczba punktów zdobytych przez uczestników równa jest 48. Aby zakwalifikować się do finału należało zdobyć 39 punktów. Wynik ten udało się uzyskać 26 osobom. Lista wszystkich finalistów w kolejności miast znajduje się tutaj. Publikujemy również wyniki wszystkich uczestników konkursu zakodowane numerami startowymi. Lista dostępna jest tutaj.

Finał odbędzie się w Pałacu Młodzieży w Katowicach 8 stycznia. Prosimy przybyć na godzinę 10. Więcej informacji dostana państwo droga mailową.

W razie pytań prosimy o kontakt droga mailowa.

Gratulujemy finalistom, a pozostałym uczestnikom gratulujemy odwagi. Wzięcie udziału w nim wiązało się z nie lada odwagą.

Pałacowi Chemicy