Nauczyciel | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
PŁYWANIE |
|||||
Grażyna Adamek |
16:15 – 17:00 | 6:15 – 7:45 | 16:15 – 17:45 | 16:15 – 17:00 | 6:15 – 7:45 |
GA 2010/2011 Trening motoryczny | GA rocznik 07 i starsi Trening specjalistyczny | GA 2010/2011 Taktyka wyścigu pływackiego | GA 2010/2011 Trening motoryczny | GA rocznik 07 i starsi Trening specjalistyczny | |
s. 60 – 1 h | basen – 2 h | basen – 2 h | s. 60 – 1 h | basen – 2 h | |
17:00 – 18:30 | 16:15 – 17:45 | 17:45 – 18:30 | 17:00 – 18:30 | ||
GA 2010/2011 Sportowe techniki pływania | GA 2010/2011 Taktyka wyścigu pływackiego | GA Doskonalenie sportowych technik pływania – gr. rekreacyjna 05/06/07/08 | GA 2010/2011 Sportowe techniki pływania | ||
basen – 2 h | basen – 2 h | s.60 / siłownia – 1 h | basen – 2 h | ||
18:30 – 19:15 | 18:30 – 19:15 | 18:30 – 19:15 | |||
GA Doskonalenie sportowych technik pływania – gr. rekreacyjna 05/06/07/08 | GA Doskonalenie sportowych technik pływania – gr. rekreacyjna 05/06/07/08 | GA Doskonalenie sportowych technik pływania – gr. rekreacyjna 05/06/07/08 | |||
basen – 1 h | basen – 1 h | basen – 1 h | |||
Jacek Czarnecki |
6:15 – 7:45 | 14:45 – 15:30 | 6:15 – 7:45 | 14:45 – 15:30 | 14:45 – 15:30 |
JC Rocznik 2008 – taktyka wyścigu pływackiego | JC Trening pływacki dla najmłodszych | JC Rocznik 2008 – motoryka | JC Trening pływacki dla najmłodszych | JC Trening pływacki dla najmłodszych | |
basen – 2 h | basen – 1 h | basen – 2 h | basen – 1 h | basen – 1h | |
17:00 – 18:30 | 17:00 – 17:45 | 16:15 – 17:00 | 15:30 – 17:00 | ||
JC Rocznik 2008 – sportowe techniki pływania | JC Trening motoryczny na lądzie | JC Trening motoryczny na lądzie | JC Rocznik 2008 – motoryka | ||
basen – 2 h | 60 / basen – 1 h | s. 60 – 1 h | basen – 2 h | ||
17:45 – 18:30 | 17:00 – 18:30 | 17:00 – 17:45 | |||
JC Rocznik 2008 – taktyka wyścigu pływackiego | JC Rocznik 2008 – sportowe techniki pływania | JC Rocznik 2008 – taktyka wyścigu pływackiego | |||
s. 60 – 1 h | basen – 2 h | s. 60 – 1 h | |||
18:30 – 19:15 | |||||
JC Trening pływacki dla najmłodszych | |||||
basen – 1h | |||||
Bartosz Dudek |
6:15 – 7:00 | 15:30 – 16:15 | 6:15 – 7:00 | ||
BD Ratownictwo trening motoryczny | Nauka pływania – I etap – grupa C | BD Ratownictwo trening motoryczny | |||
basen – 1 h | basen | basen – 1 h | |||
7:00 – 7:45 | 17:00 – 17:45 | 7:00 – 7:45 | |||
BD Ratownictwo techniki pływania | Nauka pływania – II etap – grupa B | BD Ratownictwo techniki pływania | |||
basen – 1 h | basen | basen – 1 h | |||
15:30 – 17:00 | |||||
BD Mistrzowska trening motoryczny | |||||
basen – 2 h | |||||
17:00 – 17:45 | |||||
Nauka pływania – II etap – grupa B | |||||
basen | |||||
17:45 – 18:30 | |||||
Nauka pływania – I etap – grupa C | |||||
basen | |||||
Marek JabczykKierownik Pracowni |
6:15 – 7:45 | 14:45 – 16:15 | 6:15 – 7:45 | 6:15 – 7:45 | 6:15 – 7:45 |
MJ mistrzowska – sportowe techniki pływania | MJ rocznik 09 trening specjalistyczny | MJ mistrzowska – sportowe techniki pływania | MJ mistrzowska – piąty styl pływacki | MJ mistrzowska – sportowe techniki pływania | |
basen | basen – 2 h | basen | basen – 2 h | basen | |
15:30 – 16:15 | 14:00 – 16:15 | 12:00 – 13:30 | |||
zniżka kierownicza | zniżka kierownicza | zniżka kierownicza | |||
basen – 1 h | basen – 3 h | basen – 2 h | |||
14:45 -16:15 | |||||
MJ rocznik 09 trening specjalistyczny | |||||
basen – 2 h | |||||
Błażej Kornaga |
15:30 – 17:00 | 15:30 – 17:00 | 17:00 – 17:45 | 16:15 – 17:00 | |
BK mistrzowska trening motoryczny | BK mistrzowska sportowe techniki | BK rocznik 2010 trening motoryczny | BK mistrzowska trening motoryczny | ||
basen – 2 h | basen – 2 h | s. 60 | basen/siłownia/60 – 1 h | ||
17:00 – 17:45 | 17:45 – 18:30 | 17:45 – 19:15 | 17:00 – 17:45 | ||
BK rocznik 2010 trening motoryczny | BK rocznik 2010 trening motoryczny | BK rocznik 2010 sportowe techniki pływania | BK mistrzowska trening motoryczny | ||
s. 60 – 1 h | basen | basen | s. 60 – 1 h | ||
17:45 – 19:15 | 18:30 – 19:15 | 17:45 – 18:30 | |||
BK rocznik 2010 sportowe techniki pływania | BK rocznik 2010 taktyka wyścigu pływackiego | BK rocznik 2010 trening motoryczny | |||
basen | basen – 1 h | basen | |||
18:30 – 19:15 | |||||
BK rocznik 2010 taktyka wyścigu pływackiego | |||||
basen – 1h | |||||
Małgorzata Mądry |
14:45 – 15:30 | 15:30 – 17:00 | 14:45 – 15:30 | 14:45 – 15:30 | 14:45 – 15:30 |
MM Nauka Pływania II etap | MM Grupa Rekreacyjna 1,2 | MM Nauczanie Technik pływania – grupa B | MM Nauczanie Technik pływania – grupa A | MM Nauczanie Technik pływania – grupa A | |
basen – 1 h | basen | basen – 1 h | basen – 1 h | basen – 1 h | |
15:30 – 16:15 | 17:00 – 17:45 | 15:30 – 16:15 | 15:30 – 17:00 | 15:30 – 16:15 | |
MM Sportowe Techniki Pływania 09 | MM Nauczanie Technik pływania – grupa B | MM Sportowe Techniki Pływania 09 | MM Grupa Rekreacyjna 1,2 | MM Sportowe Techniki Pływania 09 | |
basen – 1 h | basen – 1 h | basen – 1 h | basen | basen – 1 h | |
16:15 – 17:00 | 16:15 – 17:00 | 17:00 – 17:45 | 16:15 – 17:00 | ||
MM Rocznik 09 Trening Motoryczny | MM Rocznik 09 Trening Motoryczny | MM Nauka Pływania II etap | MM Rocznik 09 Trening Motoryczny | ||
basen – 1 h | basen – 1 h | basen – 1 h | basen – 1 h | ||
17:00 – 17:45 | 17:00 – 17:45 | ||||
MM Nauczanie Technik pływania – grupa A | MM Nauczanie Technik pływania – grupa B | ||||
basen – 1 h | basen – 1 h | ||||
Agnieszka Sitkiewicz |
15:30 – 16:15 | 6:15 – 7:45 | 14:45 – 15:30 | 6:15 – 7:45 | 15:30 – 17:00 |
Nauka pływania – II etap – grupa A | AS rocznik 07 sportowe techniki pływania | Nauka pływania – I etap A | AS rocznik 07 sportowe techniki pływania | AS rocznik 07 trening motoryczny | |
basen | basen | basen | basen | judo | |
16:15 – 17.00 | 17:00 – 18:30 | 15:30 – 17:00 | 15:30 – 16:15 | ||
Nauka pływania – I etap A | AS rocznik 07 taktyka wyścigu pływackiego | AS rocznik 07 taktyka wyścigu pływackiego | Nauka pływania – II etap – grupa A | ||
basen | basen – 2 h | basen – 2 h | basen | ||
17:00 – 18:30 | 18:30 – 19:15 | 16:15 – 17:00 | |||
AS rocznik 07 trening motoryczny | Nauka pływania – I etap B | Nauka pływania – I etap B | |||
basen | basen – 1 h | basen – 1 h |