I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Paleta wyobraźni” 2019

 Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się dn. 11.10.2019     o godz. 17.00 w Galerii korytarzowej na I piętrze Pałacu Młodzieży

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów

WYNIKI

PROTOKÓŁ KOMISJI

I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI 

„PALETA WYOBRAŹNI” 2019

 

 W dniu 02.07.2019 r. komisja w składzie:

Przewodniczący: prof. Zbigniew Furgaliński – artysta plastyk, ASP Katowice

Członkowie: mgr Zbigniew Krzywdziak – artysta plastyk

                     mgr Lesław Molenda – artysta plastyk

dokonała przeglądu i oceny 915 prac z 44 placówek oświatowych.

Przyznano 15  nagród, 20 wyróżnień i 60 wyróżnień honorowych (w postaci kwalifikacji do wystawy).

Dwie pozaregulaminowe nagrody – Grand Prix (ex-equo) ufundował Rektor ASP w Katowicach.

Szczegółowe zestawienie nagród i wyróżnień.

L.P.   AUTOR WIEK PLACÓWKA MIEJSCOWOŚĆ            NAUCZYCIEL
1. GRAND PRIX KLAUDIA MACEK 6 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
2. ex equo TYMOTEUSZ GRZYBEK 8 Pałac Młodzieży Katowice J.Lubowska-Dziewierska
                NAGRODY
1. KLAUDIA KORECKA 9 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze E. Kabaczyńska
2. MAJA CYZ 9 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Cupiał
3. MAJA BROŻYNA 8 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Cupiał
4. OLA RYŚ 10 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Cupiał
5. IGOR MIĘTKIEWICZ 9 Miejski Dom Kultury Myszków J. Brzezińska
6. NIKOLA MIKRUTA 12 Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice G. Karpiński
7. DARIA MAZUR 9 Młodzieżowy Dom Kultury –                 Pracownia” Walor” Rybnik E. Tomas-Modlich
8. NINA FIEJTEK 11 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
9. LENA KORGA 9 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
10. IGOR TARASIEWICZ 7 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
11. TYMOTEUSZ GRZYBEK 7 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
12. MATEUSZ GÓRNIEWSKI 9 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
13. KLARA ŁOPUSZYŃSKA 9 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
14. NINA DZIMIŃSKA 8 Pracownia Plastyczna „Na winklu”            przy Siemianowickim Centrum Kultury „Zameczek” Siemianowice Śląskie P. Matysek
15. KAJA PAŹDZIORNY 6 Pracownia Plastyczna „Na winklu”            przy Siemianowickim Centrum Kultury „Zameczek” Siemianowice Śląskie P. Matysek
WYRÓŻNIENIA
1. BASIA GAWŁOWSKA 8 FORMART Pracownia rysunku i ceramiki Katowice J. Kozikiewicz
2. TOMASZ RYŚ 13 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Rumin
3. ALICJA KANTY 12 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Rumin
4. STAŚ PINDOR 9 Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj A. Świca
5. ADAŚ SZUBAK 6 Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj A. Świca
6. JÓZEF BALICKI 5 Młodzieżowy Dom Kultury                           Fort 49 „Krzesławice” Kraków M. Szeliga
7. ZUZANNA PIOTROWSKA 9 Młodzieżowy Dom Kultury  –                    Pracownia „Walor” Rybnik E. Tomas-Modlich
8. MILENA KUCHALSKA 11 Młodzieżowy Dom Kultury –                  Pracownia „Walor” Rybnik E. Tomas-Modlich
9. LILIANA MALARENKO 9 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
10. NINA FIEJTEK 11 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
11. FILIP MACHAJ 8 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
12. FRANEK JAKSIK 11 Pałac Młodzieży Katowice J.  Lubowska-Dziewierska
13. HANIA JAKSIK 8 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
14. GUCIO MACHAJ 6 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
15. WOJTEK CHWASTEK 5 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
16. ZOSIA KLIMA 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
17. KORNELIA SYREK 10 Pałac Młodzieży –                           Pomorskie Centrum Edukacji Szczecin M, Grochowska
18. EMILIA WILLNER-PASTER 5 Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” Katowice K, Markiewicz-Jarocka
19. MAJA GWARDYŚ 6 Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” Katowice K. Markiewicz-Jarocka
20. TYMON LIKUS 8 Studio „mARTa” Gliwice M. Zajączyńska-Kowalska
WYRÓŻNIENIA HONOROWE
1 ADRIAN ŚLIWA 12 Pracownia Plastyczna „Okienko”               przy Siemianowickim Centrum Kultury Siemianowice Śląskie D. Micior-Gajewska
2 AGATA BOBRZYK 9 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze E. Kabaczyńska
3 AGATA SOWIŃSKA 6 Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” Katowice K. Markiewicz-Jarocka
4 ALEKSANDER OLEJNIK 4 Społeczne Przedszkole Artystyczne Fundacja im. Krystyny Rudkowskiej Katowice E. Kulon
5 ALICJA MUTRYN 11 Pracownia Plastyczna „Okienko”               przy Siemianowickim Centrum Kultury Siemianowice Śląskie D. Micior-Gajewska
6 ALICJA STANUCH 6 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
7 ANNA BARAN 10 Szk. Podst. Dobkowice J. Jankowski
8 ANNA GAZDA 7 Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice G. Karpiński
9 ANNA ŚLIWA 9 Pracownia Plastyczna „Okienko”               przy Siemianowickim Centrum Kultury Siemianowice Śląskie D. Micior-Gajewska
10 ANTONI KOLANKO 6 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
11 BARBARA SZYK 11 Pracownia Plastyczna „Na winklu”            przy Siemianowickim Centrum Kultury „Zameczek” Siemianowice Śląskie P. Matysek
12 CELINA MENCNER 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
13 JULIA SZCZECINA 5 Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” Rybnik M. Bugdoł
14 EMILIA MAJCHER 9 Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice G. Karpiński
15 EMILIA NÜRNBERG 10 Pałac Młodzieży Szczecin B. Kuźnicka
16 FRANEK KUBEC 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
17 FRANEK REMBISZ 8 Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica E. Tarnowska
18 GOSIA ENGIEL 9 Pałac Młodzieży Katowice K. Sznura
19 HANNA CUNNINGHAM 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
20 HANNA WASIUTA 10 Młodzieżowy Dom Kultury – Pracownia „Walor” Rybnik E. Tomas-Modlich
21 HANNA WROTEK 10 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze E. Kabaczyńska
22 HELENA D. CHIURATO GERALDI 5 Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” Katowice K. Markiewicz-Jarocka
23 JAKUB PITRUS 9 Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane A. Moskwa
24 KAMILA SZWAJNOCH 11 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Cupiał
25 KAROL MACEK 12 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
26 KATARZYNA GAMRACY 12 Szk. Podst. Dobkowice J. Jankowski
27 KATARZYNA MIKULSKA 13 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
28 LENA OKRĘGLICKA 11 Pałac Młodzieży Katowice A. Krasnodębska-Okręglicka
29 LEON KAPUŚCIK 6 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
30 LEOŚ SZCZEPKA 6 Szkółka Plastyczna i Galeria                        „Za Drzwiami” Gliwice E. Kowalczyk
31 LILIANA POTKOWA 9 Pracownia Plastyczna Studio ACM Gliwice A. Chrzanowska-Małys
32 ŁUCJA STEMPSKA 6 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze E. Kabaczyńska
33 MAGDA JON 7 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
34 MAGDALENA WOŁKOWICZ 8 Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice G. Karpiński
35 MARIA SAMEŁKO 8 Gminny Ośrodek Kultury Szepietowo H. Borys
36 MARIA ŚMIGIELSKA 7 Pałac Młodzieży Katowice K.Markiewicz-Jarocka
37 MARIA ŚMIGIELSKA 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
38 MARTA CIUPA 13 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Rumin
39 MARTA NACZYŃSKA 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
40 MARTYNA KRÓLIKOWSKA 9 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze E. Kabaczyńska
41 MILENA RYBAK 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
42 MILENKA WNUKOWSKA 4 Pałac Młodzieży Katowice A. Zając-Wnukowska
43 MONIKA FERDYNAND 10 Miejski Dom Kultury Myszków J. Brzezińska
44 NADIA DAHM 10 Pałac Młodzieży Gdańsk M. Strożek
45 NATALIA MORAWIEC 5 Pałac Młodzieży Katowice J. Lubowska-Dziewierska
46 NATALIA LABUS 5 Miejski Ośrodek Kultury Wojkowice M. Wnukowski
47 OLGA ZAJĄC 7 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze E. Kabaczyńska
48 OLIWIER KURZYDŁOWSKI 7 Pałac Młodzieży Łódź M. Wojtyniak-Sacharz
49 PATRYCJA HABERNA 7 Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane W. Sikorski
50 PATRYCJA MAJZNER 8 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
51 PIOTR DOBRZAŃSKI 9 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze E. Kabaczyńska
52 POLA MIKOŁAJCZYK 11 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Cupiał
53 ROZALIA MARCISZ 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
54 RÓŻA MIERZWIŃSKA 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Sznura
55 TYMON SIKORA 7 Pałac Młodzieży Katowice A. Zając-Wnukowska
56 WOJCIECH PORĘBA 8 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
57 ZOSIA BABAK 5 Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” Katowice K. Markiewicz-Jarocka
58 ZOSIA KLIMA 7 Pałac Młodzieży Katowice K. Markiewicz-Jarocka
59 ZUZANNA PROCAJŁO 11 Klub „Pastel”                                        Zabrzańskiej Sp-ni Mieszkaniowej Zabrze K. Cupiał
60 HANIA ŚMIŁOWSKA 5 FORMART Pracownia rysunku i ceramiki Katowice J. Kozikiewicz