harmonogram zajęć

Nauczyciel

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

ARCHITEKTURA

Alina Solik-Wenklar

15:00 - 16:00
15:30 - 19:15
 
 
 
Konsultacje parzysty MODULO architektura na kartce i w przestrzeni      
s.402T – 60 minut s.402T – 5 h      
16:00 - 19:00
 
 
 
 
FORUM oswajamy architekturę        
s.402T – 4 h        

FOTOGRAFIA

Maria Śliwa

 
 
15:00 - 16:00
15:30 - 17:45
 
    Konsultacje Fotografia – grupa 2  
    s.402T – 60 minut s. 402T – 3 h  
 
 
16:00 - 19:00
17:50 - 19:20
 
    Fotografia – grupa 1 Fotografia – grupa 3  
    s.402T – 4 h s. 402T – 2 h  

GRAFIKA / GRAFIKA KOMPUTEROWA

Radosław Kędzior

9:00 - 11:15
15:30 - 18:30
15:30 - 18:30
10:00 - 12:15
15:30 - 18:30
Kolorowe piksele Grafika komputerowa Klub komiksu Kompozycje intergraficzne Animacja komputerowa
s. 333 – 3 h s.333 – 4 h s. 333 – 4 h s. 333 – 3 h s. 333 – 4 h
 
 
 
13:00 - 14:00
 
      Konsultacje  
      s. 333 – 60 minut  

Karolina Sznura

9:30 - 11:45
 
 
14:00 - 15:00
14:30 - 16:45
Rośliny i zwierzęta- przyroda w sztukach plastycznych zaklęta     Konsultacje Klub eko-artysty. Techniki graficzne dla najmłodszych.
s.42 – 2 h     42a – 60 minut s.42 – 3 h
14: 00 - 15:30
 
 
15:00 - 17:15
 
Klub eko-malucha. Sensoplastyka dla małego grafika.     Cyfrowe techniki graficzne  
s.42 – 2 h     s. 333 – 3 h  
15:30 - 17:45
 
 
 
 
Techniki graficzne dla dzieci i młodzieży        
s. 42 a – 3 h        

Agnieszka Zając-Wnukowska

14:45 - 16:15
14:45 - 17:45
14:00 - 15:00
10:00 - 12:15
10:00 - 12:15
Multimedia graficzne Małe formy graficzne Konsultacje Kompozycje intergraficzne Szkiełka i gra-fiki dla najmłodszych
s. 333  – 2 h s. 42 – 4 h s. 42 – 60 minut s. 42 – 3 h s. 42 – 3 h
16:20 - 18:35
 
15:00 - 17:15
 
 
Artgrafia   Kompozycje graficzne    
s. 42 – 3 h   s. 42 – 3 h    

RYSUNEK I MALARSTWO

Karol Gawroński

 
15:30 -18:30
 
15:30 - 17:45
15:00 - 17:15
  Rysunek i malarstwo dla dzieci mlodzieży II   Rysunek i malarstwo dla dzieci i młodzieży IV Rysunek i malarstwo dla dzieci i młodzieży V
  s. 330 – 4 h   s. 330 – 3 h s. 330 – 2 h
 
 
 
17:45 - 18:45
 
      Konsultacje  
      s.330 – 60 minut  

Joanna Lubowska-Dziewierska

14:30 - 16:00
 
15:00 - 18:00
 
 
Pomaluj swój świat I   Pomaluj swój świat III    
s. 331 – 2 h   s. 331 – 4 h    
16:05 - 18:20
 
18:00 - 19:00
 
 
Pomaluj swój swiat II   Konsultacje    
s. 331 – 3 h   s.331 – 60 minut    

Katarzyna Markiewicz-Jarocka  Kierownik Pracowni

14:00 - 17:00
15:00 - 17:15
13:30 - 15:00
15:00 - 17:15
15:00 - 17:15
Godziny kierownicze Kolorowe kompozycje I Godziny kierownicze Kolorowe kompozycje II Kolorowe kompozycje III
s. 329 – 4 h s. 331 – 3 h s. 329 – 2 h s. 331 – 3 h s. 331 – 3 h
17:00 - 18:00
 
15:30 - 17:45
 
 
Konsultacje   Impresje malarskie i rysunkowe    
s. 329 – 60 minut   s. 330 – 3 h    

Mateusz Rafalski

15:30 - 17:45
 
15:30 - 18:30
 
 
Rysunek i malarstwo dla dzieci i młodzieży I A   Rysunek i malarstwo dla dzieci i młodzieży II    
s. 330 – 3 h   s. 330 – 4 h    
17:45 - 19:15
 
 
 
 
Rysunek i malarstwo dla dzieci i młodzieży I B        
s. 330 – 2 h        
19:15 - 20:15
 
 
 
 
Konsultacje         
s. 330 – 60 minut        

TECHNIKI MIESZANE

Anna Krasnodębska-Okręglicka

17:00 - 19:15
 
16:15 - 18:30
16:00 - 18:15
17:00 - 19:15
Techniki mieszane 1   Techniki mieszane 2 Techniki mieszane 3 Techniki mieszane 4
s.330 – 3 h   s.42 – 3 h s.42 – 3 h s.42 – 3 h
 
 
 
18:15 - 19:15 
 
      Konsultacje  
      s.42 – 60 minut