ostatnia aktualizacja 05.02.2024r.
DZIAŁ SZTUK PLASTYCZNYCH |
|||||
Nauczyciel | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
ARCHITEKTURA |
|||||
Alina Solik-Wenklar | 16:00 – 19:00 | 15:30 – 19:15 | |||
FORUM oswajamy architekturę | MODULO architektura na kartce i w przestrzeni | ||||
s. 402 T – 4 h | s. 402 T – 5 h | ||||
FOTOGRAFIA |
|||||
Maria Śliwa do 17.12.2024 | 16:00 – 19:00 | 15:30 – 17:45 | |||
Fotografia – grupa 1 | Fotografia – grupa 2 | ||||
s. 402 T – 4h | s. 402 T – 3h | ||||
17:45 – 19:15 | |||||
Fotografia – grupa 3 | |||||
s. 402 T – 2h | |||||
Maria Śliwa | 16:00 – 19:00 | 15:15 – 17:30 | |||
Fotografia – grupa 1 | Fotografia – grupa 2 | ||||
s. 402 T – 4h | s. 402 T – 3h | ||||
17:30 – 19:00 | |||||
Fotografia – grupa 3 | |||||
s. 402 T – 2h | |||||
GRAFIKA / GRAFIKA KOMPUTEROWA |
|||||
Radosław Kędzior | 09:00 – 11:15 | 15:30 – 18:30 | 15:30 – 18:30 | 10:00 – 12:15 | 15:30 – 18:30 |
Kolorowe piksele | Grafika komputerowa | Klub Komiksu | Kompozycje intergraficzne | Animacja komputerowa | |
s.333 – 3 h | s. 333 – 4 h | s. 333 – 4 h | s. 333 – 3 h | s. 333 – 4 h | |
Karolina Sznura | 09:30 – 11:50 | 10:00 – 12:15 | 14:00 – 14:45 | ||
Rośliny i zwierzęta – przyroda w sztukach plastycznych zaklęta | EduArt – spotkania z KLIMATEM | Klub eko-malucha. Sensoplastyka dla małego grafika | |||
s. 42 – 3 h | s. 333 – 3 h | s. 42 – 1 h | |||
14:15 – 15:45 | 15:00 – 17:15 | ||||
Klub eko-artysty. Techniki graficzne dla najmłodszych | Cyfrowe techniki graficzne (od kartki papieru do ekranu komputera) | ||||
s. 42A – 2 h | s. 333 – 3 h | ||||
15:45 – 17:15 | |||||
Techniki graficzne dla dzieci i młodzieży | |||||
s. 42A – 2 h | |||||
Agnieszka Zając-Wnukowska | 14:30 – 16:00 | 14:45 – 17:45 | 10:00 – 12:15 | 10:00 – 12:15 | 10:00 – 12:15 |
Kompozycje graficzne | Małe formy graficzne | EduArt – spotkania z KLIMATEM | Kompozycje Intergraficzne | Szkiełka i gra-fiki dla najmłodszych | |
s. 42 – 2 h | s. 42 – 4 h | s. 42 – 3 h | s. 42 – 3 h | s. 42 – 3 h | |
16:05 – 17:35 | 13:00 – 13:45 | ||||
Artgrafia | Graficzna Rodzina | ||||
s. 42 – 2 h | s. 42 – 1 h | ||||
RYSUNEK I MALARSTWO |
|||||
Karol Gawroński | 15:30 – 18:30 | 15:30 – 17:45 | 15:00 – 17:15 | ||
Rysunek i malarstwo II | Rysunek i malarstwo IV | Rysunek i malarstwo V | |||
s. 330 – 4 h | s. 330 – 3 h | s. 330 – 3 h | |||
Joanna Lubowska-Dziewierska | 14:30 – 16:00 | 15:00 – 16:30 | |||
Pomaluj swój świat I | Pomaluj swój świat III | ||||
s. 331 – 2 h | s. 331 – 2 h | ||||
16:00 – 18:15 | 16:30 – 18:00 | ||||
Pomaluj swój świat II | Pomaluj swój świat IV | ||||
s. 331 – 3 h | s. 331 – 2 h | ||||
Katarzyna Markiewicz-Jarocka
Kierownik Działu |
14:00 – 17:00 | 15:00 – 17:15 | 14:00 – 15:30 | 15:00 – 17:15 | 15:00 – 17:15 |
godziny kierownicze | Kolorowe kompozycje 1 | godziny kierownicze | Kolorowe kompozycje 2 | Kolorowe kompozycje 3 | |
s. 329 – 4 h | s. 331 – 3 h | s. 329 – 2 h | s. 331 – 3 h | s. 331 – 3 h | |
15:30 – 17:00 | |||||
Impresje malarskie i rysunkowe | |||||
s. 330 – 2 h | |||||
Mateusz Rafalski | 15:30 – 17:45 | 15:30 – 18:30 | |||
Rysunek i malarstwo IA | Rysunek i malarstwo III | ||||
s. 330 – 3 h | s. 330 – 4 h | ||||
17:45 – 19:15 | |||||
Rysunek i malarstwo IB | |||||
s. 330 – 2 h | |||||
TECHNIKI MIESZANE |
|||||
Anna Krasnodębska-Okręglicka | 17:00 – 19:15 | 16:15 – 18:30 | 16:00 – 18:15 | 17:00 – 19:15 | |
Techniki Mieszane – grupa 1 | + 4 h wystaw | Techniki Mieszane – grupa 2 | Techniki Mieszane – grupa 3 | Techniki Mieszane – grupa 4 | |
s. 330 – 3 h | s. 42 – 3 h | s. 42 – 3 h | s. 42 – 3 h |