Kontakt

Drodzy Czytelnicy,

dnia 15 października 2021 r. (piątek) – wypożyczalnia oraz czytelnie dostępne będą do godziny 15.30.

 

Biblioteka Pałacu Młodzieży zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach: 13.00-19.00

 

Kontakt

Pracownia Komunikacji Społecznej – Biblioteka

piętro I, s. 109, 111, 118

Tel. 32 2516-431 wew. 1209 (Wypożyczalnia dla dzieci i czasopism), 1212 (Wypożyczalnia i czytelnia naukowa), 1218 (Wypożyczalnia humanistyczna)

Masz pytania? Napisz do nas:

Barbara Sowa: barbara.sowa@pm.katowice.pl

Elżbieta Michalska: elzbieta.michalska@pm.katowice.pl

Agnieszka Stachura: agnieszka.stachura@pm.katowice.pl

Marta Radomek: marta.radomek@pm.katowice.pl

Aleksandra Bury: aleksandra.bury@pm.katowice.pl

Magdalena Cichy: magdalena.cichy@pm.katowice.pl

Magdalena Kulej: magdalena.kulej@pm.katowice.pl