REPERTUAR DLA DZIECI

17.06.2021, godz. 17.00
Spektakl; „Świtezianka”
Wystąpią zespoły:  Miraż, Ślazaczek, Bawinek
Wejściówki dostępne u nauczycieli.

 03.07.2021 , godz: 10:00, 12:30 i 15:00
Spektakle dla dzieci: „Strażak Sam na Żywo – Cyrkowa Przygoda”
Czas trwania 65 min (nie ma przerw)
Informacja o biletach pojawi się na Facebooku wydarzenia: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo
Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski!
Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!
Na scenie zobaczycie wszystkie najważniejsze postacie z bajki: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykłe przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!
Spektakl to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu
i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, kolorowe kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia
i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.
Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.
____________________________________________
Głosów bajkowy postacią użyczają:
Strażak Sam – Tomasz Błasiak
Norman – Brygida Turowska
Penny – Milena Staszuk
Steele – Stefan Knothe
Elvis – Łukasz Talik

Organizatorem spektaklu jest firma: Good Walk – https://www.facebook.com/goodwalkmusic/


Zmiana terminu na 4.07.2021  (przeniesione z 7.11.2020 i 10.04.2021) 

Spektakle dla dzieci: „Tomek i Przyjaciele – Tomek ratuje cyrk”

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę!

Bilety: ebiticketmaster.pl w cenie 40-85 zł
Prosimy zapoznać się z regulaminem kupna biletów na stronie organizatora wydarzenia na Facebooku – kliknij w link

Strona Organizatora oraz informacja o zwrocie biletów (patrz zakładka kontakt na stronie): https://tomekiprzyjacielenazywo.pl/ 

Organizatorem spektaklu jest firma: Good Walk – https://www.facebook.com/goodwalkmusic/