REPERTUAR DZIECI

27.04.2019 godz. 13.00 oraz 17.00
Koncert: „MY3”
>
Hej dzieciaki! Nie możecie przegapić pierwszej trasy koncertowej waszego ulubionego zespołu MY3! Zapraszamy na koncerty Natalki, Julki i Gefi – idolki dzieciaków, znane z Internetu i programu telewizyjnego Polsatu odwiedzą z koncertami kilka miast. MY3 bilety na koncert w sprzedaży!

 • godz. 13.00 – Koncert
 • godz. 14.30 Spotkanie Meet&Greet
  .
 • godz. 17:00 – Koncert
 • godz. 18:30 – Spotkanie Meet&Greet

Uwaga: Bilet VIP jest biletem Meet & Greet + wejście na koncert.

OGRANICZENIA WIEKOWE

 • Uczestnik imprezy do 12 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej!
 • Osoby powyżej 12 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez, młodszych niż 16 lat, a starszych niż 12 lat, zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.

Bilety na: sklep.ebilet.pl             Cena: 79-179 PLN
Orgnizator: KM Events
www.kmevents.pl
>
e-mail: biuro@kmevents.pl      tel.: 796 472 478


08.12.2019 godz. 14.00 oraz 17.00
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY – KRÓLOWA ŚNIEGU
>
Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia.
czas trwania: 70 minut bez przerwy.

Cena: 50-85 PLN

>


10.12.2019 godz. 11.30
Spektakl: „Alicja w Krainie Muzycznej Magii”
>
Główna bohaterka – Alicja teleportuje się do Krainy Muzycznej Magii, aby uwolnić swoją ciotkę z rąk zazdrosnej księżnej Atonalii (śpiewaczki operowej). Pomagają jej w tym zadaniu Królik raper i Kapelusznik Jazzman. Podróżując po krainie Muzycznej Magii poznaje style i gatunki muzyczne (co jest walorem edukacyjnym spektaklu). Dynamiczne przedstawienie pełne jest piosenek i dobrego, inteligentnego humoru. Elementem odróżniającym go od typowych sztuk teatralnych jest akcja rozgrywająca się dwutorowo: na scenie i na kinowym ekranie. Oba światy przeplatają się i może się zdarzyć, że postać z ekranu zejdzie na scenę, co nie dzieje się często w codziennym życiu.
>
Bilety na: www.kupbilecik.pl       Cena: 40 PLN
>

Bilety można nabyć również w salonach Empik m.in.:

 • Galeria Katowicka ul. 3 Maja 30, Katowice
 • Supersam ul. P. Skargi 6, Katowice
  >

17.04.2020 godz. 08.30 oraz 11.00
Spektakl: „Cudowna lampa Aladyna
>

To opowieść pełna ciepła, pogody i magii. Spełniających się marzeń tych, którzy naprawdę na to zasługują i tym, którzy, by je spełniać, podejmują wysiłek. Ci zaś, którzy chcą chadzać drogami na skróty i wybierają kłamstwo i fałsz, kończą marnie, choć – w naszym muzycznym widowisku teatralnym – również zabawnie.

To przedstawienie to także wspaniałe piosenki, niezwykle barwna scenografia średniowiecznego Bagdadu, a do tego, robiąca ogromne wrażenie na najmłodszych widzach, multimedialna wizualizacja oraz gra świateł i dymu towarzysząca wyłanianiu się Dżina z cudownej magicznej lampy.

>

Czas trwania: 50 min.

Więcej informacji na:
http://teatrmuzycznyforte.pl/

biuro organizacji widowni
tel.: 533-441-401