REPERTUAR DLA DZIECI


ROK 2020

 


5.12.2020 (termin przeniesiony z 25.04.2020) – wydarzenie odwołane 

 

Drodzy Widzowie, Kochane Dzieci,
w związku z przedłużającą się trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz obostrzeniami Rządu RP obejmującymi spektakle teatralne,
MGR Productions podejmuje trudną decyzję o odwołaniu wszystkich spektakli Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka do końca 2020 roku.
W sprawie zwrotów pieniędzy za niewykorzystane bilety prosimy o kontakt z e-bilet.
Pozdrawiamy Was serdecznie niecierpliwie oczekując chwili, kiedy znów będziemy się mogli z Wami spotkać
MGR Productions

Informacje szczegółowe: e-bilet.pl

email: swinkapeppa@ebilet.pl

 

Do zobaczenia

Zespół MGR Productions

Wszystkie informacje i bilety dostępne na stronie organizatora: https://www.swinkapeppanazywo.pl/


Kochani Fani Tomka!

W związku z rządowymi obostrzeniami związanymi z przeciwdziałaniem Covid-19 oraz w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, zmuszeni jesteśmy przenieść spektakl, który miał się odbyć 7.11.2020 w Katowicach na 27.03.2021 mamy nadzieję, że ten termin zagwarantuje Wasze bezpieczeństwo. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, nie trzeba ich wymieniać.

 

Dla nas, ludzi kultury, aktorów, ekip produkcyjnych, teatrów i sal koncertowych to bardzo trudny czas. Mamy już drugi w tym roku lockdown w kulturze. Dlatego w imieniu walczącego o przetrwanie całego sektora kultury, zwracamy się do Was z prośbą o zachowanie biletów i spotkanie się z “Tomek I Przyjaciele Na Żywo” w nowej dacie.

 

Możecie być pewni, że wyjdziecie zadowoleni i ze świadomością, że warto było poczekać. Zapewniamy, że nie ma możliwości utraty środków wpłaconych na zakup biletów. Liczymy na Wasze wsparcie! A my odwdzięczymy się wspaniałymi spektaklami dla Was i Waszych pociech, które wzbogacą ich wrażliwość na kulturę i ubarwią ich dzieciństwo.

 

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia i pogody ducha. Wierzymy, że tylko razem, solidarnie zwyciężymy przeciwności. Do zobaczenia w przyszłym roku. Ciuch ciuch!

Spektakl dla dzieci: „Tomek i Przyjaciele – Tomek ratuje cyrk”

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę!

Bilety: ebiticketmaster.pl w cenie 40-85 zł
Prosimy zapoznać się z regulaminem kupna biletów na stronie organizatora wydarzenia na Facebooku – kliknij w link