HARMONOGRAM ZAJĘĆ – rok szkolny 2023/24

DZIAŁ NAUK II

ostatnia aktualizacja: 04.09.2023r.

Nauczyciel Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

BIOLOGIA

Krystyna Blaut-Howaniec 09:30 – 11:50 8:45 – 11:05 15:00 – 17:20
Rośliny i zwierzęta – przyroda w sztukach plastycznych zaklęta Spotkania z przyrodą – Ekologia na wesoło Nauka dla Ciekawskich 1
s. 244 – 3 h s. 244 – 3 h s. 245 – 3 h
11:10 – 13:25
Spotkania z przyrodą – Te co skaczą i pływają do pracowni zapraszają
s.244 – 3 h
Agnieszka Kowalczyk 8:45 – 11:05 15:00 – 17:20 16:00 – 18:20 10:00 – 12:20
Spotkania z przyrodą – Podróże z przyrodą Nauka dla Ciekawskich 2 Vademecum Młodego Biologa Akademia Młodych Biologów „Lykeion”
s.245 – 3 h s. 245 – 3 h s. 245 – 3 h s. 245, uczelnie wyższe  – 3 h
11:10 – 13:25
Spotkania z przyrodą – Młodzi dla przyrody
s. 245 – 3 h
Mirela Markocińska 13:30 – 15:45 16:00 – 18:15 8:30 – 10:50
Biochemia współczesna Wybrane działy biologii – grupa 2 Laboratorium biologiczne 1
s.244 – 3 h s. 245 – 3 h s. 244, 245 – 3 h
16:00 – 18:15 10:55 – 13:15
Wybrane działy biologii – grupa 1 Laboratorium biologiczne 2
s.244 – 3 h s. 244, 245 – 3 h
Katarzyna Suchanek 16:00 – 17:30 13:30 – 15:50 8:30 – 10:50 16:00 – 18:20 9:00 – 10:30
Vademecum przyrodnika Przyroda wokół nas Laboratorium biologiczne 3 Eksperymenty przyrodnicze Zaczarowany świat przyrody 1
s. 245 – 2 h s. 244 – 3 h s. 244, 245 – 3 h s. 244 – 3 h s. 244 – 2 h
10:55 – 13:15 10:45 – 12:15
Laboratorium biologiczne 4 Zaczarowany świat przyrody 2
s. 244,245 – 3 h s.244 – 2 h
Iwona Wachstiel 17:00 – 19:15 17:00 – 19:15
Repetytorium maturalne z biologii 1 Repetytorium maturalne z biologii 2
s. 235 – 3 h s. 235 – 3 h

CHEMIA

Justyna Nowak-Wieszyńska 16:00 – 17:30 15:00  – 17:20  8:30 – 10:00 15:30 – 17:00
Maturalne doświadczenia Nauka dla Ciekawskich 2 Naukowe Poranki 1 – warsztaty chemiczne dla szkół W stronę matury z chemii 1
s. 228 – 2 h s.228 – 3 h s.228 – 2 h s.235 – 2 h
17:45 – 19:15 10:15 – 11:45 17:15 – 18:45
Chemia ogólna i nieorganiczna Naukowe Poranki 2 – warsztaty chemiczne dla szkół W stronę matury z chemii 2
s. 228 – 2 h s. 228 – 2 h s. 235 – 2 h
Arkadiusz Owczarek 9:00 – 10:30 16:00 – 17:30 16:30 – 18:00 10:00 – 12:15
Naukowe Poranki 3 – warsztaty chemiczne dla szkół Laboratorium chemiczne Chemia dla klas 7 SP Grupa olimpijska zaawansowana – laboratorium
s.228 – 2 h s. 228 – 2 h s.228 – 2 h s.228 – 3 h
10:50 – 12:20 17:45 – 19:15 18:10 – 19:40 12:30 – 14:00
Naukowe Poranki 4 – warsztaty chemiczne dla szkół Grupa olimpijska początkująca Chemia dla klas 8 SP Grupa olimpijska zaawansowana – teoria
s. 228 – 2 h s. 228 – 2 h s. s.228 – 2 h s.228 – 2 h
Anna Pinkawa Kierownik Pracowni 8:45 –  10:15 16:15 – 18:30 13:30 – 15:00 9:00 – 12:00 8:45 – 10:15
Badacz Przyrody – warsztaty 1 Klub Młodego Odkrywcy – KMO Atomy Godziny kierownicze Godziny kierownicze Badacz Przyrody – warsztaty 3
s. 240 – 2 h s. 228 – 3 h s. 227 – 2 h s. 227 – 4 h s. 240 – 2 h
10:20 – 11:50 15:00 – 17:20 10:20 – 11:50
Badacz Przyrody – warsztaty 2 Nauka dla Ciekawskich 1 Badacz Przyrody – warsztaty 4
s.240 – 2 h s.228 – 3 h s. 240 – 2 h

GEOGRAFIA

Agnieszka Kowalczyk 8:30 – 10:50
Klub Podróżników „GLOBert”
s. 245 – 3 h
11:00 – 13:20
EduArt – spotkania z KLIMATEM
s.245 – 3 h

ROBOTYKA

Arkadiusz Grela 15:15 – 18:15 16:15 – 19:15
Programowanie układów automatyki 1 Programowanie układów automatyki 3
s. 207 – 4 h s. 207 – 4 h
18:15 – 20:30
Programowanie układów automatyki 2
s. 207 – 3 h
Jolanta Sobera 08:30 – 10:15
Badacz przyrody – robotyka 1
s.224  – 3 h
10:30 – 13:15
Badacz przyrody – robotyka 2
s.224 – 3 h