DZIAŁ NAUK I
|
Nauczyciel |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
FIZYKA
|
Bartłomiej Bezak |
|
|
15:00 – 17:20 |
|
|
|
|
Nauka dla Ciekawskich 2 |
|
|
|
|
s. 240 – 3 h |
|
|
Anna Kazura |
08:45 – 10:15 |
08:30 – 10:15 |
15:00 – 17:20 |
10:00 – 11:30 |
08:45 – 10:15 |
Badacz Przyrody – warsztaty 1 |
Badacz Przyrody – warsztaty 5 |
Nauka dla Ciekawskich 1 |
Pokazy i warsztaty z fizyki dla SP |
Badacz Przyrody – warsztaty 3 |
s. 240 – 2 h |
s. 240 – 3 h |
s. 240 – 3 h |
s. 240 – 2 h |
s. 240 – 2 h |
10:20 – 11:50 |
10:30 – 13:15 |
17:25 – 18:50 |
|
10:20 – 11:50 |
Badacz Przyrody – warsztaty 2 |
Badacz Przyrody – warsztaty 6 |
Fizyka dla klas 8 SP |
|
Badacz Przyrody – warsztaty 4 |
s. 240 – 2 h |
s. 240 – 3 h |
s. 240 – 2 h |
|
s. 240 – 2 h |
|
16:15 – 18:30 |
|
|
|
|
Klub Młodego Odkrywcy – KMO Atomy |
|
|
|
|
s. 240 – 3 h |
|
|
|
Jerzy Kubacki |
|
|
|
16:30 – 18:00 |
|
|
|
|
Laboratorium fizyczne dla szkół średnich |
|
|
|
|
s. 240 – 2 h |
|
Barbara Szymańska – Markowska |
15:00 – 16:30 |
|
|
|
|
Młodzi Naukowcy SP |
|
|
|
|
s. 240 – 2 h |
|
|
|
|
16:45 – 19:00 |
|
|
|
|
Młodzi Naukowcy LO |
|
|
|
|
s. 235 – 3 h |
|
|
|
|
Katarzyna Zając |
17:30 – 19:00 |
|
16:00 – 17:30 |
|
16:00 – 18:15 |
Fizyka dla klas 7 SP |
|
RoFi 1 |
|
Do matury z fizyki |
s. 240 – 2 h |
|
s. 235 – 2 h |
|
s. 240 – 3 h |
|
|
17:45 – 19:15 |
|
|
|
|
RoFi 2 |
|
|
|
|
s. 235 – 2 h |
|
|
MATEMATYKA
|
Joanna Grecka Otremba |
|
|
15:00 – 17:15 |
15:30 – 17:00 |
|
|
|
Nauka dla ciekawskich |
4SP – Między zabawą a matematyką |
|
|
|
s. 144 – 3 h |
s. 144 – 2 h |
|
|
|
17:15 – 19:30 |
17:00 – 18:30 |
|
|
|
Przed egzaminem ósmoklasisty 2 |
5SP – Matematyczne perełki |
|
|
|
s. 144 – 3 h |
s. 144 – 2 h |
|
Dorota Kolany Kierownik Działu |
17:00 – 17:45 |
16:00 – 18:15 |
13:30 – 15:45 |
16:45 – 19:00 |
12:30 – 14:00 |
godziny kierownicze |
Klub Spinor I-II LO |
godziny kierownicze |
Repetytorium dla maturzystów – rozszerzenie |
godziny kierownicze |
s. 243 – 1 h |
s. 243 – 3 h |
s. 229 – 3 h |
s. 243 – 3 h |
s. 238- 2 h |
17:45 – 19:15 |
|
15:45 – 17:15 |
|
|
Klub olimpijczyka – I-II LO |
|
6SP – Ciekawa matematyka |
|
|
s. 243 – 2 h |
|
s. 243 – 2 h |
|
|
|
|
17:15 – 18:45 |
|
|
|
|
Klub olimpijczyka dla SP |
|
|
|
|
s. 243 – 2 h |
|
|
Adam Malorny |
15:30 – 17:45 |
|
|
|
15:30 – 17:45 |
Elementy algebry, arytmetyki i geometrii – I-III LO |
|
|
|
Elementy matematyki wyższej – III-IV LO |
s. 144 – 3 h |
|
|
|
s. 243 – 3 h |
17:45 – 19:15 |
|
|
|
|
Repetytorium dla maturzystów – podstawa |
|
|
|
|
s. 144 – 2 h |
|
|
|
|
Agnieszka Sadowska |
|
15:30 – 17:00 |
|
|
|
|
7-8 SP – W świecie liczb i figur |
|
|
|
|
s. 144 – 2 h |
|
|
|
|
17:00 – 19:15 |
|
|
|
|
Przed egzaminem ósmoklasisty 1 |
|
|
|
|
s. 144 – 3 h |
|
|
|
INFORMATYKA
|
Tomasz Marzec |
18:45 – 21:00 |
|
15:30 – 17:45 |
|
|
Aplikacje internetowe |
|
Tworzenie stron internetowych. Wprowadzenie do programowania |
|
|
s. 225 – 3 h |
|
s. 225 – 3 h |
|
|
|
|
17:45 – 20:45 |
|
|
|
|
Cyberbezpieczeństwo |
|
|
|
|
s. 225 – 4 h |
|
|
Bożena Wilk |
15:45 – 16:30 |
16:30 – 18:45 |
15:00 – 16:30 |
14:55 – 17:15 |
15:45 – 18:45 |
Informatyka dla najmłodszych |
Grafika 3D i animacja |
Informatyka w edukacji domowej |
Akademia Młodego Informatyka |
Grafika wektorowa, rastrowa i 3D |
s. 224 – 1 h |
s. 224 – 3 h |
s. 224 – 2 h |
s. 224 – 3 h |
s. 224 – 4 h |
16:30 – 18:45 |
|
|
17:20 – 18:50 |
|
ProGraf – programowanie i grafika |
|
|
Młody programista i nie tylko |
|
s. 224 – 3 h |
|
|
s. 224 – 2 h |
|
DRONY, MODELARSTWO
|
Remigiusz Pyka |
|
|
|
|
17:15 – 20:20 |
|
|
|
|
Modelarstwo zaawansowane |
|
|
|
|
s. 104 – 4 h |
Robert Stangrecki |
|
16:15 – 18:40 |
15:45 – 17:20 |
16:15 – 18:40 |
16:15 – 18:40 |
|
Świat Arduino |
Modelarskie ABC gr. 1 |
Modelarskie ABC gr. 3 |
Drony |
|
s. 147 – 3 h |
s. 104 – 2 h |
s. 104 – 3 h |
s. 147/402T |
|
|
17:30 – 19:05 |
|
|
|
|
Modelarskie ABC gr. 2 |
|
|
|
|
s. 104 – 2 h |
|
|