Spagetti Poloneze

07.10.2018 godz. 19.00

spektakl muzyczny Teatru Syrena

„Felicita”, „Mambo Italiano”, „Volare” i inne klasyczne włoskie przeboje, okraszone dowcipnymi komentarzami i anegdotami Moniki Mariotti to jedna z naszych najlepszych propozycji na spędzenie doskonałego wieczoru. Polacy kochają włoskie przeboje.

Za każdym razem potwierdza to żywiołowa reakcja widzów w czasie spektaklu „Spaghetti Poloneze”, przygotowanego przez Monikę Mariotti – włoską aktorkę i piosenkarkę o polskich korzeniach. „Felicita”, „Mambo Italiano” czy „Volare” okraszone są dowcipnym komentarzem artystki, przybliżającym kulturowe kontrasty i żartami dotyczącymi relacji damsko-męskich czy stereotypów.

Mariotti towarzyszy zespół muzyków (na czele z Michałem Lamżą – kierownikiem muzycznym), co wraz z żywiołowością aktorki tworzy atmosferę możliwą do uzyskania tylko na koncertach. Gdy do walorów aktorskich i muzycznych dodamy jeszcze barwną scenografię Kamdi Sosnowskiej i Magdaleny Niezgody oraz dopracowane kreacje Tomasza Jacykowa, otrzymamy rozrywkę najwyższych lotów, idealną na rodzinne wyjście do teatru czy na rozpoczęcie romantycznego spotkania we dwoje.

Premiera spektaklu „Spaghetti Poloneze” odbyła się podczas 4. edycji międzynarodowego festiwalu monodramu United Solo Europe – jedynej europejskiej odsłony największego na świecie festiwalu monodramu, który narodził się w Nowym Jorku.

Czas trwania: 80 minut bez przerwy
Tytuł oryginalny: Spaghetti Poloneze
Autor: Monika Mariotti
Reżyseria: Monika Mariotti i Artur Kot
Scenografia: Minimondo – Kamdi Sosnowska i Magdalena Niezgoda
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Choreografia: Paweł Kamiński
Kierownictwo muzyczne i aranżacja: Michał Lamża
Światło: Artur Wytrykus
Projekcje: Artur Kot
__
Zespół:
Michał Lamża – fortepian 
Igor Spolski – gitara
Wojciech Piotr Gumiński – kontrabas

Szymon Linette – perkusja

Bilety na: www.kupbilecik.pl                         Cena: 79-89 PLN