XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO


XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO

Katowice, dnia  02.06.2019r.

W związku  ze zmianą terminu  XII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego POWER DANCE 2019
Prezentujemy listy  uczestników, które potwierdziły udział  w nowym terminie

Kategoria  Wiekowa  C  (od 15 do 25 lat)
POŁĄCZONE GRUPY  TANECZNE  –  Gr. I (t. współczesny) + Gr. II (t. jazzowy)Kategoria  Wiekowa  B  (od 11 do 14 lat)

aktualizacja  7.05.2019r. godz. 14.00

NAZWA  ZESPOŁU PLACÓWKA ZGŁASZAJĄCA AUTOR CHOREOGRAFII TYTUŁ  UKŁADU
1 „Elite 1” Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Inny Świat”
2 „Imagine” Prywatna Szkoła Baletowa w Bielsku Białej Aleksandra Jurczak ,,Kreacje”
3 „Poruszenie” Sportowy Klub Taneczny „Flamenco”
w Siemianowicach Śl.
Monika Małycha „Efekt motyla”
4 „Teatr Wyobraźni” Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w  Zabrzu Magdalena Wojnarowicz-Klimas „Echolokacja”
5 „The Army” Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich Daria Grabska „In the end”
6 „The Army” Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich Daria Grabska „All on you”
7 „Za mgłą” Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w Zabrzu Magdalena Wojnarowicz-Klimas „Wbrew”
8 Studio Tańca „IFLY” Studio Tańca IFLY z Mysłowic Paulina Czech „Afryka”

Kategoria  Wiekowa  B  (od 11 do 14 lat)

Gr. I (taniec współczesny)

aktualizacja  7.05.2019r. godz. 14.00

NAZWA  ZESPOŁU PLACÓWKA ZGŁASZAJĄCA AUTOR CHOREOGRAFII TYTUŁ  UKŁADU
1 „Coś Mi Burczy” Studio Tańca Pineapple Kimi Łagowska „J E S T E M”
2 „Elite 2” Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Ich nadzieja”
3 „Mami” Studio Tańca  MK w Zabrzu Marzena Kobryń „Drugie Drzwi”
4 „No Gravitation Kids” Tito dance studio w Tychach Damian Cetera „Expetro Patronum”
5 „Progres” Sportowy Klub Taneczny „Flamenco”
w Siemianowicach Śl.
Monika Małycha „Myśli niespokojne”
6 „Szeptem” Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w Zabrzu Karolina Kladziwa „Tożsamość”

Kategoria  Wiekowa  B  (od 11 do 14 lat)

Gr. II (taniec jazzowy)

aktualizacja  7.05.2019r. godz. 14.00

  NAZWA  ZESPOŁU PLACÓWKA ZGŁASZAJĄCA AUTOR CHOREOGRAFII TYTUŁ  UKŁADU
1 „Ecarte” Studio Artystyczne Maciej Weronika Dercz „Biorę oddech”
2 „Impossible” Teatr tańca Rozbark Daria Dąbrowicz „Only good vibes”
3 „Mini Perły” Studio Tańca  Releve Aleksandra Jurczak „Diamonds”
4 „Perły” Studio Tańca  Releve Aleksandra Jurczak ,,Samotność”
5 „Saturday Fever” Prywatna Szkoła Baletowa w Bielsku Białej Aleksandra Jurczak ,,W zakręcie”

Kategoria  Wiekowa  A  (do 10 lat)
POŁĄCZONE GRUPY  TANECZNE  –  Gr. I (t. współczesny) + Gr. II (t. jazzowy)

aktualizacja  7.05.2019r. godz. 14.00

NAZWA  ZESPOŁU PLACÓWKA ZGŁASZAJĄCA AUTOR  CHOREOGRAFII TYTUŁ  UKŁADU
1 „Baletki” Studio Artystyczne Maciej Weronika Dercz „Lampa Alladyna”
2 „Chaos” Sportowy Klub Taneczny „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich Monika Małycha „Z oddechem”
3 „Deraż” Studio Tańca Pineapple Kimi Łagowska „Solo moon dream”
4 „Elite 4” Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Szalona Orkiestra”
5 „Figlarnia” Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w Zabrzu Karolina Kladziwa „Z popiołów”
6 „Konstelacja” Akademia Tańca As w Sosnowcu Aleksandra Loska „Energia”
7 „Lily” Studio Tańca MK Tarnowskie Góry Monika Kocot „We mgle”
8 „Mami one” Studio Tańca MK Marzena Kobryń „Archipelag”

SOLIŚCI  –  kategoria  A (do 10 lat)

aktualizacja  7.05.2019r. godz. 14.00

  NAZWISKO   IMIĘ   PLACÓWKA ZGŁASZAJĄCA AUTOR CHOREOGRAFII TYTUŁ  UKŁADU
1 Brożek Julia Studio Tańca MK Tarnowskie Góry Monika Kocot
2 Dudek Oliwia Prywatna Szkoła Baletowa

w Bielsku Białej

Aleksandra Jurczak „Zagubiona Dusza”
3 Fender Julia Prywatna Szkoła Baletowa

w Bielsku Białej

Aleksandra Jurczak
4 Gładysz Zuzanna Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Mały Książe”
5 Godzik  Magdalena Prywatna Szkoła Baletowa

w Bielsku Białej

Aleksandra Jurczak „W moim sercum”
6 Kaminska Maja Prywatna Szkoła Baletowa

w Bielsku Białej

Aleksandra Jurczak „Bez wymówek”
7 Kaszuba Aleksandra Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Przyjdź”
8 Maziarz Lilianna Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Kopciuszek”
9 Opitek Julia Prywatna Szkoła Baletowa

w Bielsku Białej

Aleksandra Jurczak   „Waleczny taniec”
10 Ziółkowska Maja Studio Tańca MK Tarnowskie Góry Monika Kocot

SOLIŚCI  –  kategoria B  (od 11 do 14 lat)

aktualizacja  7.05.2019r. godz. 14.00


NAZWISKO  
IMIĘ   PLACÓWKA ZGŁASZAJĄCA AUTOR CHOREOGRAFII TYTUŁ  UKŁADU
1 Balas Weronika Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich Daria Grabska „Mamma mia”
2 Brodzik Lena Sportowy Klub Taneczny „Flamenco”
w Siemianowicach Śl.
Lena Brodzik „(nie)pewność”
3 Chowaniec Estra Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „The Tigers Bride”
4 Chrabąszcz Kinga Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Narysujmy Przyszłość”
5 Cichy Paulina Prywatna Szkoła Baletowa w Bielsku Białej Aleksandra Jurczak  ,, Mój świat”
6 Dajda Julia Prywatna Szkoła Baletowa w Bielsku Białej Aleksandra Jurczak „Czasem tylko ja wiem”
7 Gawlak Nina Studio Tańca Releve Aleksandra Jurczak ,,Poczta Głosowa”
8 Ignacak Izabela Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Ucieczka”
9 Janiczek Aleksandra Studio Tańca MK Tarnowskie Góry Aleksandra Janiczek „Pojedynek”
10 Kuboszek Natasza Studio Tańca MK Tarnowskie Góry Anna Kaczmarczyk
11 Ostrowicka Maja Prywatna Szkoła Baletowa w Bielsku Białej Aleksandra Jurczak „W mojej duszy”
12 Paździor Daria Studio Tańca MK Daria Paździor
13 Pióro Zuzanna Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Być dla Kogoś”
14 Polaczek Natalia Studio Tańca RELVE Ola Jurczak
15 Sikora Nadia Studio Tańca Releve Aleksandra Jurczak ,,Wewnątrz mnie”
16  Sitek Iwona Studio Tańca RELEVE Aleksandra Jurczak ,,W zaułku”
17 Siwek Natalia Teatr Tańca Rozbark Natalia Siwek, Daria Dąbrowicz
18 Swatek Anna Maria Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Sun”
19 Szopa Kinga Studio Tańca MK Tarnowskie Góry Kinga Szopa
20 Wojnar Emilia Akademia Tańca Millenium Magdalena Kowalska „Lemon Tree”
21 Zięba Amelia Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Jak długo jeszcze”
22 Żarow Nina Prywatna szkoła baletowa w Bielsku Białej Ola Jurczak „Ciemna strona mocy”

SOLIŚCI  –  kategoria C  (od 15 do 25 lat)

aktualizacja  7.05.2019r. godz. 14.00

NAZWISKO   IMIĘ PLACÓWKA ZGŁASZAJĄCA AUTOR CHOREOGRAFII TYTUŁ  UKŁADU
1 Adamska Ewa Klub Uczelniany AZS- WSB w Chorzowie Ewa Adamska „I dance for love , I dance for me”
2 Bednarczyk Martyna Studio tańca RELEVE Ola Jurczak „Sorry”
3 Dykta Jakub Sportowy Klub Taneczny „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich Jakub Dykta „Totus Tuum – CałyM Twój”
4 Frączek Gabriela Prywatna Szkoła Baletowa w Bielsku Białej Aleksandra Jurczak „What is love”
5 Frej Wiktoria Teatr tańca Rozbark Wiktoria Frej „Fuego”
6 Jakóbik Zuzanna Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj

Agata Dulęba

„Moon River”
7 Jakubiec Magdalena Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej Magdalena Jakubiec „Echa Cieni”
8 Jazowska Gabiela Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj „Vogue”
9 Kuboszek Kinga Studio Tańca MK Tarnowskie Góry Kinga Kuboszek
10 Molek Zuzanna Sportowy Klub Taneczny „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich Zuzanna Molek „We właściwym momencie”
11 Mynarska Natalia Prywatna Szkoła Baletowa w Bielsku Białej Aleksandra Jurczak „Bitwa Charakterów”
12 Pieńkus Maria Sportowy Klub Taneczny „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich Maria Pieńkus „Co za mną chodzi”
13 Potoczna Justyna Teatr Rańca Rozbark – Bytom Justyna Potoczna,

Daria Dąbrowicz

”Scars”
14 Rauer Nikoletta Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich Daria Grabska „Unsteady”
15 Skowronek Agnieszka Sportowy Klub Taneczny „Flamenco” w Siemianowicach Śląskich Agnieszka Skowronek „Pogłos”
16 STEFAŃSKA Inezz Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich Daria Grabska „lamento della”
17 Trelka Julia Akademia Tańca Elite Martyna Klimaj

Agata Dulęba

„Mamo”
18 Trzetrzelewska Agata Akademia Tańca Elite Ramona Goniwiecha „End Love”

 


BIURO  ORGANIZACYJNE
V OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA

kontakt: jaroslaw.majewski@pm.katowice.pl