Plan zajęć

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
gr. Arabeska A1 15.00 – 16.30

Sala 307

Aneta

17.15 -18.00

Sala 203

Jola -balet

15.00 – 16.30

Sala 307

Jola – balet

15.00 – 16.30

Sala 307

Iwona

gr. Arabeska A2 15.00 – 17.20

Sala 203

Iwona

17.15 – 18.00

Sala 203

Jola – balet

gr. Arabeska A3 19.00 – 20.30

sala 203

Jola-balet

18.05 – 20.25

Sala 307

Basia

18.40 – 20.55

Sala 307

Iwona

gr. Arabeska B 16.35 -18.10

Sala 307

Aneta

18.00 – 18.45

Sala 203

Jola – balet

16.30 – 18.10

Sala 307

Iwona

gr. Arabeska C/Repertuar 18.00 – 20.25

Sala 307

Iwona

18.10 – 20.25

Sala 307

Iwona

18.10 – 21.15

Sala 307

Aneta/Iwona

18.15 – 20.30

Sala 203

Jola-balet

gr. Arabeska A0 15.00 – 16.30

Sala 307

Jola – balet

15.00 – 16.30

Sala 203

Iwona

gr. Arabeska A4  18.50 – 20.20

sala 203

Jola-balet

16.30-18.00

Sala 307

Basie

16.35 – 18.05

Sala 203

Iwona

gr. Arabeska A5 17.15 – 18.00

Sala 203

Jola – balet

15.45-18.50

Sala marmurowa

Basia

Arabeska /Balet 17.15- 18.00

sala 203

Jola

 
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
ŚLĄZACZEK

początkująca

15.15 – 16.45

Sala 307

16.45 – 17.30

Sala 314

śpiew

 13.00 – 14.30

Sala 307

16.15 – 17.15

Sala marmurowa

ŚLĄZACZEK

młodsza

16.50 – 16.45

Sala 314

Śpiew

16.50 – 18.20

Sala 307

Taniec

16.20 – 17.50

marmurowa

balet

16.30 – 18.00

marmurowa

repertuar

ŚLĄZACZEK

starsza

17.30 – 19.45

Sala 307

Taniec/śpiew

17.55 – 19.25

Sala 203

Balet/taniec

BAWINEK

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
BAWINEK

grupa młodsza

15.00 – 15.45

Sala 203

Taniec

15.45 – 16.30

Sala 303

śpiew

15.00 – 16.30

Sala 318

Taniec

BAWINEK

grupa starsza

15.45 – 17.15

Sala 203

Taniec

15.30 – 16.15

Sala 203

Taniec

16.15 – 17.00

Sala 303

śpiew

 MIRAŻ

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
MIRAŻ

gr. początkująca

15.00 – 15.45 Sala 203

Miriam

14.45 – 15.30 Sala sala 307

Miriam

MIRAŻ

gr. młodsza

15.50 – 17.20

sala 203

Miriam

15.35 – 17.05

sala 307

Miriam

MIRAŻ

gr. starsza

17.25 – 18.55

sala 203

Miriam

17.10 – 18.40

sala 307

Miriam