Sukcesy naszych uczestników

Chłopcy

Rok 1999

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zamość   ( V 99 )
II m. Wojciech Marczak

Drużynowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych Rybnik  ( IX 99 )

II m. w składzie:
Wojciech Marczak, Rafał Dziunikowski,
Marcin Golda,Adam Chwałek

Puchar Świata Węgry – Budapeszt  ( V 99 )

III m. Wojciech Marczak
V m. Adam Skrodzki

Rok 2000

Mistrzostwa Polski Juniorów Katowice  ( II 00 )

II m. drużynowo w składzie:
Adam Skrodzki, Wojciech Marczak,
Maciej Kędzielski, Rafał Dziunikowski

Mistrzostwa Polski Juniorów Jarosław  (IX 00)

I m. drużynowo w składzie:
Wojciech Marczak,Rafał Dziunikowski,
Łukasz Barański,Marcin Golda oraz
II m.drużynowo w składzie:
Damian Klimecki,Jan Karkosz, Jakub Ceranowicz

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Pabianice  (V 00)

I m. Wojciech Marczak
II m. Łukasz Barański

Rok 2001

Mistrzostwa Polski Juniorów Konin (II 01)

III m. Wojciech Marczak
III m. drużynowo w składzie:
Wojciech Marczak,Łukasz Barański,
Damian Klimecki,Marcin Golda

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Radlin  (IX 01)

I m. drużynowo w składzie:
Damian Klimecki, Jan Karkosz,
Marcin Golda, Jakub Ceranowicz

Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Witti” Wrocław  (III 01)

III m. Marcin Golda

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole  (V 01)

I m. Damian Klimecki
III m. Jan Karkosz
V m. Marcin Golda
VIII m. Jakub Ceranowicz

Międzynarodowy Turniej Szermierczy Węgry – Godollo (X 01)

VIII m. Marcin Golda
III m. drużynowo w składzie:
Marcin Golda, Wojciech Marczak,
Rafał Dziunikowski, Łukasz Barański

Puchar Świata Niemcy – Dormagen  (XII 01)

XIV m. Wojciech Marczak

Rok 2002

Mistrzostwa Polski Juniorów Katowice (II O2)

I m. Wojciech Marczak
II m. Rafał Dziunikowski
III m. Łukasz Barański
VI m. Marcin Golda

I m. drużynowo w w/w składzie

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Warszawa (II 02)

III m. Wojciech Marczak
IV m. drużynowo w składzie:
Wojciech Marczak, Rafał Dziunikowski,
Marcin Golda, Łukasz Barański

Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Witti” Wrocław (III O2)

III m. Koperwas Kajetan

Puchar Świata Niemcy – Bonn  (III O2)

I m. Wojciech Marczak

Mistrzostwa Świata Turcja-Antalya (IV O2)

Startowali:
Marcin Golda
Rafał Dziunikowski
Wojciech Marczak
Pierwszy rezerwowy na w/w MŚ: Łukasz Barański

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
Szczecin  ( IX 02)

III m. w składzie:
Kajetan Koperwas, Maciej Radwański,
Marek Majzel, Sebastian Grudzień

Puchar Świata Juniorów Węgry – Godollo  (X 02)

II m. drużynowo w składzie:
Marcin Golda, Jan Karkosz,
Jakub Ceranowicz, Damian Klimecki

Rok 2003

Mistrzostwa Polski Juniorów Konin ( II O3)

I m. Marcin Golda
II m. Jakub Ceranowicz
III m. Jan Karkosz

I m. drużynowo w składzie:
Marcin Golda, Jan Karkosz,
Jakub Ceranowicz, Damian Klimecki

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Sosnowiec (III O3)

III m. Damian Klimecki

Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Witti” Wrocław  (III O3)

II m. Marek Majzel

Mistrzostwa Świata Juniorów Włochy – Trapani  (IV O3)

V m. Adam Skrodzki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kielce  (V 03)

VII m. Sebastian Grudzień

Puchar Świata JuniorówWęgry – Godollo (X O3)

XI m. Kajetan Koperwas

Rok 2004

Mistrzostwa Polski Juniorów Konin  (II O4)

I m. Kajetan Koperwas
III m. drużynowo w składzie:
Kajetan Koperwas, Marek Majzel,
Sebastian Grudzień, Artur Knapik

Mistrzostwa Świata Juniorów Bułgaria Plowdiw  (IV O4)

XXI m. Kajetan Koperwas

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Konin ( V O4)

II m. Paweł Krzywdziak

Rok 2005

III Puchar Polski Młodzieżowców Sosnowiec  (I O5)

VIII m. Marek Majzel

Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa  (II O5)

III m. Marek Majzel

Ogólnopolski Turniej Młodzików do lat 13 w Szabli Konin ( V 2006)

III m. Ryszard Szymik

Rok 2008

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Obornikach Śląskich (Mistrzostwa Polski do lat 15)

złoty medal drużynowo
Pytel Tomasz, Szymik Ryszard, Syla Patryk, Krawczyk Piotr

Rok 2009

Szabla chłopców 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Warszawie (Mistrzostwa Polski do lat 17)

srebny medal drużynowo
Pytel Tomasz, Szymik Ryszard, Syla Patryk, Kowalewski Kamil

Rok 2010

Szabla chłopców 

Szymik Ryszard- reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy w Atenach i Mistrzostwach Świata kadetów w Baku

Dziewczęta

Rok 1999

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (V 99)

III m . Natalia Markowska

Drużynowe Mistrzostwa Polski Rybnik (IX 99)

II m. w składzie:
Natalia Markowska, Klaudia Muszala,
Barbara Dorota,Karolina Gotszalk

Puchar Świata Młodzieżowców Węgry – Budapeszt (X 99)

XVIII m. Natalia Markowska

Rok 2000

Puchar Polski Młodzieżowców Warszawa  ( I 00)

III m. Magdalena Kumiet

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Warszawa ( III 00)

III m. Magdalena Kumiet

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Pabianice ( IV 00)/

I m. Natalia Markowska
V m. Karolina Gotszalk

Puchar Świata Juniorów Niemcy -Osnabruck  ( XI 00)

III m. Natalia Markowska

Rok 2001

Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa  ( II 01)

I m. Natalia Markowska
I m. drużynowo w składzie:
Natalia Markowska, Karolina Gotszalk,
Klaudia Muszala,Romana Grzywocz

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Katowice ( III 01)

III m. Natalia Markowska
VIII m. Klaudia Muszala

Mistrzostwa Świata Juniorów Wenezuela  ( IV 01)

XX m. Natalia Markowska

Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Dziecka do lat 13 Rybnik  ( VI 00)

I m. Ewa Nelip
II m. Hanna Gotszalk
III m. Agnieszka Kwapisz
VII m. Aleksandra Bełz

Lista klasyfikacyjna roczna 2001: I m. – Natalia Markowska

Rok 2002

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Warszawa  ( II 02)

VI m. Natalia Markowska

Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Witti” Wrocław ( III 02)

III m. Ewa Nelip

Mistrzostwa Świata Juniorów Turcja – Antalya  ( IV 02)

X m. Natalia Markowska

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Drzonków  ( V 02)

III m. Agnieszka Kwapisz

Mistrzostwa Europy Młodzieżowców Włochy – Conegliano (X 02)

IX m. Natalia Markowska

Puchar Świata Młodzieżowców Niemcy – Osnabruck  (X 02)

III m. Natalia Markowska

Rok 2003

Mistrzostwa Polski Juniorów Radlin  (II 03)

VIII m. Ewa Nelip
I m. drużynowo w składzie:
Ewa Nelip, Agnieszka Kwapisz,
Maria Błaż, Tatiana Karwicka

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Warszawa  (III 03)
I m. Natalia Markowska

Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Witti” Wrocław  (III 03)

I m. Ewa Nelip
II m. Agnieszka Kawpisz
III m. Julita Głowacka

Mistrzostwa Świata Młodzieżowców Włochy – Trapani  (IV 03)

Startowała: Natalia Markowska

Drużynowe Mistrzostwa Polski do lat 15 Drzonków  (IX 03)

II m. w składzie:
Ewa Nelip, Hanna Gotszalk,
Sandra Bełz, Julita Głowacka

Mistrzostwa Europy Młodzieżowców Chorwacja – Porec  (X 03)

XIII m. Natalia Markowska

Rok 2004

Mistrzostwa Polski Gliwice  (II 04)

I m. Ewa Nelip
VII m. Hanna Gotszalk

I m. drużynowo w składzie:
Ewa Nelip, Agnieszka Kwapisz,
Hanna Gotszalk, Karolina Stankiewicz
III m. drużynowo w składzie:
Magdalena Ruszkowska, Tatiana Krawicka,
Sandra Bełz, Maria Błaż

Mistrzostwa Młodzieżowców Jarosław  (II 04)

III m. Ewa Nelip
III m. drużynowo w składzie:
Ewa Nelip, Natalia Markowska,
Karolina Gotszalk, Karolina Stankiewicz

Mistrzostwa Świata Młodzieżowców Włochy – Trapani (IV 04)

I m. Ewa Nelip
V m. Hanna Gotszalk

Mistrzostwa Świata Juniorów Bułgaria – Plowdiw  (IV 04)

XXI m. Ewa Nelip

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Konin  (V 04)

II m. Ewa Nelip
III m. Hanna Gotszalk

Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław (IX 04)

I m. w składzie:
Ewa Nelip, Hanna Gotszalk,
Magdalena Ruszkowska, Julita Głowacka

Mistrzostwa Europy Młodzieżowców Portugalia –
Espinho (XI 04)

III m. Natalia Markowska

Rok 2005

Mistrzostwa Polski Juniorów Warszawa  (II 05)

VI m. m Ewa Nelip
I m. drużynowo w składzie:
Ewa Nelip, Julita Głowacka,
Agnieszka Kwapisz, Hanna Gotszalk,

Mistrzostwa Świata Młodzieżowców Austria – Linz  (III 05)

XVI m. Natalia Markowska
XIX m. Ewa Nelip

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zamość ( V 05 )

II m. – Hanna Gotszalk
II m. drużynowo w składzie :
Hanna Gotszalk, Joanna Kolbe,
Marta Majcher, Aleksandra Gruber

Międzynarodowy Turniej Szermierczy w Szpadzie Dziewcząt
(94-95) o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty Kraków ( V 05 )

I m. – Joanna Kolbe
II m. – Karolina Mrochem

Ogólnopolskie Zawody z okazji Dnia Dziecka Radlin ( V 05 )

I m . – Joanna Kolbe
II m. – Marta Majcher

Mistrzostwa Polski Seniorów Wrocław ( IX 05)
IX m. Natalia Markowska

Puchar Świata Młodzieżowców Warszawa ( X 05 )
IX m. Ewa Nelip

II Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Coneco Częstochowa ( X 05 )
III m. Karolina Mrochem

VI Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej Radlin ( X 05 )
I m. Karolina Mrochem
II m. Joanna Kolbe

Puchar Świata Młodzieżowców Węgry – Budapeszt ( X 05 )
III m. Ewa Nelip

Mistrzostwa Europy Młodzieżowców Węgry – Tapolca (XI 05 )
V m. Ewa Nelip

Ogólnopolski Turniej Szermierczy „Gwiazdka ze szpadą”
Gliwice ( XII 05 )
III m. Karolina Mrochem

Rok 2006

VI Międzynarodowy Turniej Szpadowy „Szermierczy Krok w Nowy Rok” o trofeum Smoka Wawelskiego Kraków ( I 06 )
II m. Karolina Mrochem

Mistrzostwa Polski Juniorów ( 89 i mł. ) Szczecin ( II 06 )
II m. Ewa Nelip
III m. Magdalena Ruszkowska
I m. w składzie: Ewa Nelip, Magdalena Ruszkowska,
Julita Głowacka,Hanna Gotszalk

Puchar Świata Młodzieżowców Austria – Modling ( II 06 )
II m. Ewa Nelip

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Rybnik ( II 06 )
III m. Ewa Nelip
II m. w składzie: Ewa Nelip,Hanna Gotszalk,
Julita Głowacka, Magdalena Ruszkowska

Miedzynarodowy Turniej Szermierczy „Witti” Wrocław ( III 06 )
I m. Karolina Mrochem

Mistrzostwa Świata Korea Taebaek ( IV 06 )
XVII m. Ewa Nelip

Rok 2007

Szpada dziewcząt

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (do lat 20) w Radlinie
srebrny medal drużynowo
Nelip Ewa, Gotszalk Hanna, Kwapisz Agnieszka, Głowacka Julita

Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 17) we Wrocławiu
brązowy medal indywidualnie -Gotszalk Hanna