Hip-hop

(ostatnia aktualizacja 02.11.2022r.) 

Arabeska Detal (zajęcia stałe) 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Milena Karpińska-Garcorz – kontakt milena.karpinska@pm.katowice.pl  

Zajęcia z tańca hip – hop dla dzieci w wieku 9-12 lat. Grupa skupia się na nauce kroków old’schoolowych, techniki tańca hip – hop oraz pracy zespołowej. Formacja bierze udział w występach podczas wydarzeń organizowanych w Pałacu Młodzieży oraz na konkursach i turniejach tanecznych. 

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
16:45 – 18:15 

Sala: 221

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 9 do 12 lat (roczniki 2010 – 2013) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Taniec”, a następnie „Arabeska Detal 

 

Arabeska Niby Nic (zajęcia stałe) 

 

 

 

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Milena Karpińska-Garcorz – kontakt milena.karpinska@pm.katowice.pl  

Zajęcia z tańca hip – hop na poziomie średniozaawansowanym dla dzieci i młodzieży w wieku 12-16 lat. Grupa pracuje nad znajomością kroków old’schoolowych, techniki tańca hip – hop (praca na groovach/bounce), umiejętnością wykorzystywania izolacji i koordynacji ciała, pracy w parterze i szybką orientacją przestrzenno – ruchową. Formacja bierze udział w występach podczas wydarzeń organizowanych w Pałacu Młodzieży oraz na konkursach i turniejach tanecznych. 

Planowany termin zajęć: 

Poniedziałki  Wtorki  Środy  Czwartki  Piątki  Soboty 
18:20 – 19:50 

Sala: 221

 

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 16 lat (roczniki 2006 – 2010) – jeśli kandydat jest w innym wieku (lub w grupie nie ma wolnych miejsc) to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy. 

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Taniec”, a następnie „Arabeska Niby Nic