Geografia

Klub Podróżników „GLOBert” (zajęcia okazjonalne)

Agnieszka Kowalczyk – kontakt do nauczyciela agnieszka.kowalczyk@pm.katowice.pl

Zajęcia okazjonalne przeznaczone dla pasjonatów podróży po regionie, Polsce i świecie. Celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań podróżniczych, zdobywanie wiedzy przyrodniczej, poznawanie różnych kultur a także nauka ekologii i czynnego wypoczynku. Podczas zajęć zostaną przedstawione ciekawe miejsca, co pozwoli snuć plany podróżnicze, marzyć o poznawaniu świata, uczyć się organizacji wyjazdów. Udział w zajęciach pozwoli na spotkania z ciekawymi ludźmi – pasjonatami podróży, naukę posługiwania się sprzętem niezbędnym w pracy biologa i geografa. Dużo uwagi poświęci się dokumentacji swojej pracy: fotografii, filmom, publikacjom.

Planowany termin zajęć:

Poniedziałki Wtorki Środy Czwartki Piątki Soboty
10:00 – 12:20

Sala: 245

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 10 do 13 lat (roczniki 2008 – 2011).

Zajęcia okazjonalne organizowane są dla grup przedszkolnych lub szkolnych. Zapisy odbywają się poprzez formularz, który można pobrać tutaj: wersja DOC, wersja PDF.

 

Geografia dla maturzystów (zajęcia stałe)

Agnieszka Paluch – kontakt do nauczyciela w przypadku pytań prosimy o kontakt z kierownikiem pracowni – agnieszka.kowalczyk@pm.katowice.pl

Zajęcia przeznaczone dla osób przygotowujących się do matury z geografii.

Planowany termin zajęć:

(w trakcie ustalania – szczegóły już wkrótce)

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 17 do 20 lat (roczniki 2001 – 2004) – jeśli kandydat jest w innym wieku to system rekrutacyjny nie pozwoli na zapisanie kandydata do grupy.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rekrutacji na naszej stronie internetowej https://zapisy.pm.katowice.pl/ – w systemie rekrutacji wybierz „Geografia”, a następnie „Geografia dla maturzystów