Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna”

Zapraszamy laureatów XV Ogólnopolskiego Konkursu Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna” 2018 na uroczyste podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród i wyróżnień honorowych, które odbędzie się w dniu  7. listopada br. (środa) o godz. 17.00 do Galerii Akwarela Pałacu Młodzieży w Katowicach

WYNIKI

Nagrody
autor wiek placówka nauczyciel
Nagroda Rektora ASP w Katowicach Ex equo:                                    Jaksik Hanna,                          Bodys Kacper 7 Pałac Młodzieży   Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska                                       Katarzyna Markiewicz-Jarocka
NAGRODY
1. Zuzanna Węgrecka 10 MDK Gorlice Grzegorz Karpiński
2. Adam Obijalski 5 Pałac Młodzieży im. J. Tuwima Łódź Teresa Grzelak
3. Aleksandra Piechota 11 Klub Pastel ZSM   Zabrze Katarzyna Cupiał
4. Anastazja Rudawiec 6 Pałac Młodzieży  Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
5. Anna Bielawa 10 Pałac Młodzieży  Katowice Anna Krasnodębska-Okręglicka
6. Anna Chirowska 9 Pałac Młodzieży  Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
7. Anna Kochel 10 Klub Pastel ZSM   Zabrze Ewelina Kabaczyńska
8. Emilka Licznar 6 Przedszkole nr 121 „Zielone Przedszkole” Wrocław Agnieszka Skowerska-Zamorska
9. Felek Kołaś 6 MDK Fort 49 „Krzesławice”   Kraków Marta Szeliga
10. Filip Machaj 7 Pałac Młodzieży  Katowice Anna Krasnodębska-Okręglicka
11. Franek Zarudzki 7 Studio „mARTa” Gliwice Barbara Zakrzewska
12. Hanna Kasperczyk 6 Pałac Młodzieży  Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
13. Julia Draczyńska 10 Pałac Młodzieży im. J. Tuwima Łódź Teresa Grzelak
14. Karolina Krzemińska 10 Pałac Młodzieży Warszawa Hanna Stefańska
15. Katarzyna Kuzber 10 Klub Pastel ZSM   Zabrze Katarzyna Cupiał
16. Krystian Wieczorek 7 Klub Pastel ZSM   Zabrze Ewelina Kabaczyńska
17. Maciej Gajoch 5 Pałac Młodzieży  Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
18. Maja Szawara 8 MDK Biłgoraj Anna Świca
19. Małgorzata Tomczyk 7 Pałac Młodzieży – PCE Szczecin Mariola Grochowska
20. Mariusz Myjkowski 10 Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki  Bolesławiec Magdalena Konieczna
21. Marlena Nowicka (2 prace) 7 Pałac Młodzieży  Katowice Agnieszka Zając-Wnukowska
22. Marta Naczyńska 7 Pałac Młodzieży  Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
23. Martyna Królikowska 7 Klub Pastel ZSM   Zabrze Ewelina Kabaczyńska
24. Matylda Kucharska 7 Pałac Młodzieży  Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
25. Maurycy Wojtysiak 8 MDK Rybnik Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
26. Monika Wolny 13 MDK Rybnik Milada Więckowska
27. Natalia Michałkiewicz 6 Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
28. Natalia Skrobot-Oślizło 10 Pałac Młodzieży Warszawa Hanna Stefańska
29. Nina Fiejtek 10 Pałac Młodzieży  Katowice Anna Krasnodębska-Okręglicka
30. Wiktoria Badach 5 MDK im. M. Konopnickiej Krasnystaw Agnieszka Żuk-Słabek
31. Wojciech Bieganowski 5 Studio acm Gliwice Agnieszka Chrzanowska-Małys
32. Zosia Puszczewicz 10 „Formart” Pracownia Rysunku, Malarstwa i Ceramiki Katowice Janusz Kozikiewicz
33. Zuzanna Kopka 13 MDK Gorlice Grzegorz Karpiński
34.  Aleksander Morello 7 Pałac Młodzieży  Katowice Agnieszka Zając-Wnukowska
Wyróżnienia honorowe – kwalifikacja do wystawy
autor wiek placówka nauczyciel
1. Klaudia Śpiewak 8 MDK im. M. Konopnickiej Krasnystaw Agnieszka Żuk-Słabek
2. Laura Korneta 13 MDK Rybnik Milada Więckowska
3. Aleksandra Cichosz 8 Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” Zamość Maria Śliczniak
4. Alicja Gnat 5 Fundacja Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” Szczecin Małgorzata Wrzosińska
5. Andżelo Dziwura 13 MDK  Biłgoraj Anna Świca
6. Antosia Rudawiec 4 Pałac Młodzieży Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
7. Dominika Gozdan 10 Pałac Młodzieży  Warszawa Hanna Stefańska
8. Emilia Kaczmarek 6 Pałac Młodzieży  Szczecin Agnieszka Skowerska-Zamorska
9. Ewa Kos 7 Klub Pastel  Zabrze Katarzyna Cupiał
10. Gabriela Łoza 7 Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” ZAMOŚĆ Maria Śliczniak
11. Gucio Machaj 5 Pałac Młodzieży  Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
12. Hanna Cunningham 6 Pałac Młodzieży Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
13. Hanna Dąbrowa 9 Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży Wrocław Agnieszka Skowerska-Zamorska
14. Hanna Jaksik 7 Pałac Młodzieży Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
15. Hanna Mierzwa 7 Klub Pastel  Zabrze Katarzyna Cupiał
16. Julia Wasąg 9 MDK  Biłgoraj Anna Świca
17. Karol Fijak 11 Szk. Podst. nr 2 Jelenia Góra Ewa Nyc
18. Karolina Zaliwska 9 Pałac Młodzieży  Warszawa Hanna Stefańska
19. Agata Indyk 5 Pałac Młodzieży Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
20. Agata Rymoniak 9 Pałac Młodzieży Katowice Anna Krasnodębska-Okręglicka
21. Lena Okręglicka 10 Pałac Młodzieży Katowice Anna Krasnodębska-Okręglicka
22. Lena Zając 8 MDK Rybnik Aldona Kaczmarczyk-Kołucka
23. Leon Kapuścik (2 prace) 5 Pałac Młodzieży Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
24. Lidia Wszotkowska 6 Pałac Młodzieży  Szczecin Bogumiła Kuźnicka
25. Liliana Rusin 8 Pracownia Plastyczna „OKIENKO” SCK Siemianowice Śl. Iga Słupska
26. Lilianna Obszyńska 6 MDK  Biłgoraj Anna Świca
27. Maciej Kalinowski 7 Klub Pastel  Zabrze Katarzyna Cupiał
28. Madzia Wołoch 6 Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” Zamość Maria Śliczniak
29. Maja Dwornicka 11 MDK Rybnik Milada Więckowska
30. Maja Mroczkowska 5 Pałac Młodzieży Katowice Anna Krasnodębska-Okręglicka
31. Maja Stefańczyk 7 MDK im. M. Konopnickiej Krasnystaw Agnieszka Żuk-Słabek
32. Malika Khelouf 7 MDK w Zespole Szkół i Placówek nr 2 Katowice Marta Szymańda-Witańska
33. Małgorzata Kopyciok 8 Pałac Młodzieży Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
34. Małgorzata Manastyrska 12 MDK Rybnik Milada Więckowska
35. Marcel Boruta 10 Fundacja Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” Szczecin Małgorzata Wrzosińska
36. Martyna Papiernik 10 Pałac Młodzieży Katowice Agnieszka Zając-Wnukowska
37. Matylda Kucharska 7 Pałac Młodzieży  Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
38. Michalina Słabek 8 MDK im. M. Konopnickiej Krasnystaw Agnieszka Żuk-Słabek
39. Natalia Hofman 12 Pałac Młodzieży  Warszawa Hanna Stefańska,
40. Ola Butkiewicz 13 Zespół „Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży”    Wrocław Renata Bryjanowska
41. Ola Kajda 6 Pałac Młodzieży Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
42. Olga Zając 6 Klub Pastel  Zabrze Ewelina Kabaczyńska
43. Oskar Pacuła 6 Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
44. Oskar Sularz 5 Pałac Młodzieży Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
45. Paweł Wojciechowicz 7 MDK Jelenia Góra Ewa Nyc
46. Przemek Łyczba 7 Pałac Młodzieży  Katowice Katarzyna Markiewicz-Jarocka
47. Stanisław Deja 13 Klub Pastel  Zabrze Krzysztof Rumin
48. Tomasz Brzeżański 12 MDK  Gorlice Grzegorz Karpiński
49. Tomasz Janowski 13 Pałac Młodzieży Katowice Anna Krasnodębska-Okręglicka
50. Tomasz Krupa 8 Pałac Młodzieży  Warszawa Hanna Stefańska
51. Weronika Winnicka 9 Fundacja Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” Szczecin Małgorzata Wrzosińska
52. Wiktor Mościński 8 Pałac Młodzieży  Katowice Agnieszka Zając-Wnukowska
53. Wiktor Poźniak 6 Pałac Młodzieży Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska
54. Wiktoria Bednarz 11 MDK  Gorlice Grzegorz Karpiński
55. Wiktoria Madej 8 Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” Zamość Maria Śliczniak
56. Wojciech Kozłowski 5 Pałac Młodzieży  Katowice Agnieszka Zając-Wnukowska
57. Zuzanna Łasak 6 MDK Fort 49 Kraków Marta Szeliga
58. Zuzanna Małkiewicz 8 Pałac Młodzieży  Warszawa Hanna Stefańska,
59. Zuzia Mazur 6 Pałac Młodzieży  Katowice Joanna Lubowska-Dziewierska