Plan zajęć rok szkolny 2018/2019

PRACOWNIA SZTUK PLASTYCZNYCH

KATARZYNA MARKIEWICZ-JAROCKA:
Wtorek 14.00-17.15 s. 331     (PRACOWNIA MAŁEGO ARTYSTY I)
Środa 15.00-18.15 s. 330       (MALARSTWO I RYSUNEK)
Czwartek 15.00-18.15 s. 331    (PRACOWNIA MAŁEGO ARTYSTY II)
Piątek 14.30-17-45 s. 331        (PRACOWNIA MAŁEGO ARTYSTY III)

LESŁAW MOLENDA
Poniedziałek 15.00-18.15 s. 330    (RYSUNEK I MALARSTWO DLA MŁODZIEŻY I)
Wtorek 15.00-18.15 s. 330      (RYSUNEK I MALARSTWO DLA MŁODZIEŻY II)
Środa 15.00-18.15 s. 330         (RYSUNEK I MALARSTWO DLA MŁODZIEŻY III)
Czwartek 15.00-17.25 s. 330   (RYSUNEK I MALARSTWO DLA MŁODZIEŻY IV)
Piątek 15.00-17.25 s. 330        (RYSUNEK I MALARSTWO DLA MŁODZIEŻY V)

JOANNA LUBOWSKA-DZIEWIERSKA
Poniedziałek 14.30-16.55 s. 331    (PLASTYKA NAJMŁODSZYCH I)
Poniedziałek  17.00-18.35 s. 331  (PLASTYKA NAJMŁODSZYCH II)
Środa 15.00- 15.45 s. 331   (PLASTYKA NAJMŁODSZYCH II)
15.50-18.15 s. 331     (PLASTYKA NAJMŁODSZYCH III)

ANNA KRASNODĘBSKA-OKRĘGLICKA
Poniedziałek 15.45-18.15 s. 330    (TECHNIKI MIESZANE- Kreatywna Pracownia Plastyczna 1)
Środa 15.45-18.15 s. 332              (TECHNIKI MIESZANE- Kreatywna Pracownia Plastyczna 2)
Czwartek 15.45-18.15 s. 42  (TECHNIKI MIESZANE- Kreatywna Pracownia Plastyczna 3)

AGNIESZKA ZAJĄC-WNUKOWSKA
Poniedziałek 14.00-17.15 s. 42      (Grafika warsztatowa 1  – ARTGRAFIA)
Wtorek 15.05-17.30 s. 42      (Grafika warsztatowa2 KOMPOZYCJE GRAFICZNE)
13.30-15.00 s. 42     (Grafika warsztatowa 3 MAŁE FORMY GRAFICZNE)

KAROLINA SZNURA
Środa 14.30-16.55 s. 42     (TECHNIKI GRAFICZNE 1)
Czwartek 15.00-17.25 s. 333    (TECZNIKI GRAFICZNE I EKODIZAJN)
Piątek 14.30-16.55 s. 42     (TECHNIKI GRAFICZNE 2)

RADOSŁAW KĘDZIOR
Wtorek 15.00-17.30 s. 333    (GRAFIKA KOMPUTEROWA)
Środa 15.00-17.30 s. 333     (KLUB KOMIKSU)
Piątek 15.00-17.30 s. 333    (ANIMACJA KOMPUTEROWA)

JULIUSZ BARANOWSKI
Poniedziałek 15.00-17.25   (FOTOGRAFIA 1)
Poniedziałek 17.30-18.15    (FOTOGRAFIA 2)
Wtorek 15.15-16.50   (FOTOGRAFIA 2)
17.00-19.25      (FOTOGRAFIA 3)