Odwołanie zajęć

Poniedziałek – 29.04.2019 – odwołane zajęcia:

PRACOWNIA BIOLOGII

  1. Wybrane działy biologii
  2. Zajęcia warsztatowe – biochemia współczesna

PRACOWNIA EDUKACJI KULTURALNEJ

  1. DKF
  2. Grupa teatralna warsztatowa
  3. Ruch sceniczny
  4. Zaśpiewać teatr – grupa recitalowa 1
  5. Zaśpiewać teatr – grupa recitalowa 2

PRACOWNIA FORM PRZESTRZENNYCH

  1. Grupa witraż i szkło artystyczne 1
  2. Grupa witraż i szkło artystyczne 2
  3. Origami – zaczarowany świat przyrody
  4. Rękodzieło 5

PRACOWNIA LINGWISTYCZNA

  1. Język angielski – egzamin gimnazjalny
  2. Język angielski – przedszkole

PRACOWNIA MATEMATYKI I INFORMATYKI

  1. Klub Olimpijczyka 1
  2. Zabawy z matematyką

PRACOWNIA PŁYWANIA

  1. AS rocznik 07 sportowe techniki pływania
  2. AS rocznik 07 trening motoryczny
  3. GA rocznik 05/06 sportowe techniki pływania
  4. GA rocznik 07 sportowe techniki pływania
  5. GA rocznik 07/08 podstawowe elementy techniki pływania
  6. MJ rocznik 09/10 sportowe techniki pływania
  7. MJ rocznik 09/10 trening motoryczny

PRACOWNIA PROMOCJI

  1. Klub dziennikarzy telewizyjnych
  2. Warsztaty dziennikarskie

PRACOWNIA SPORTU I REKREACJI

  1. Szpada 1
  2. Szpada 9

PRACOWNIA SZTUK PLASTYCZNYCH

  1. Grafika warsztatowa 1 – Artgrafia
  2. Rysunek i malarstwo dla młodzieży 1

Wtorek – 30.04.2019 – odwołane zajęcia:

PRACOWNIA BIOLOGII

  1. Przyroda wokół nas 1

PRACOWNIA EDUKACJI KULTURALNEJ

  1. Kino Pałacowe – grupa młodsza
  2. Teatr Nieduży

PRACOWNIA FORM PRZESTRZENNYCH

  1. Grupa witraż i szkło artystyczne 4
  2. Origami – papierowe początki
  3. Rękodzieło dla szkół 6

PRACOWNIA GIMNASTYKI I JUDO

  1. Gimnastyka sportowa grupa początkująca
  2. Gimnastyka sportowa junior młodszy, grupa mistrzowska 2

PRACOWNIA LINGWISTYCZNA

  1. Język angielski – klasa 1
  2. Język angielski – zerówka

PRACOWNIA MATEMATYKI I INFORMATYKI

  1. Elementy analizy matematycznej i topologii
  2. Matematyczne perełki

PRACOWNIA PROMOCJI

  1. Klub dziennikarzy telewizyjnych
  2. Klub youtuberów

PRACOWNIA PŁYWANIA

  1. AS rocznik 07 sportowe techniki pływania
  2. AS rocznik 07 trening motoryczny
  3. AS rocznik 07 podstawowe techniki pływania
  4. AS rocznik 05/06 sportowe techniki pływania
  5. AS rocznik 05/06 trening motoryczny

PRACOWNIA SPORTU I REKREACJI

  1. Modelarstwo 1
  2. Szpada 3
  3. Szpada 4
  4. Szpada 6
  5. Szpada 8

PRACOWNIA SZTUK PLASTYCZNYCH

  1. Grafika warsztatowa 2 – Kompozycje graficzne
  2. Grafika warsztatowa 3 – Małe formy graficzne
  3. Rysunek i malarstwo dla młodzieży 1

Czwartek – 02.05.2019 – odwołane zajęcia:

PRACOWNIA BIOLOGII

  1. Jestem przyjacielem zwierząt – znam je, szanuję i chronię
  2. Laboratorium biologiczne 1
  3. Laboratorium biologiczne 2

PRACOWNIA CHEMII I FIZYKI

  1. Chemiczne laboratorium 1
  2. Chemiczne laboratorium 2

PRACOWNIA EDUKACJI CZYTELNICZEJ

  1. Geografia dla maturzystów

PRACOWNIA EDUKACJI KULTURALNEJ

  1. Grupa teatralna warsztatowa
  2. Teatr NOSO
  3. Zajęcia wokalne Bawinek

PRACOWNIA FORM PRZESTRZENNYCH

  1. Grupa witraż i szkło artystyczne 5
  2. Kirigami
  3. Origami tradycyjne
  4. Rękodzieło 3 dla dzieci i młodzieży z Edukacji Domowej
  5. Rękodzieło 8

PRACOWNIA GIMNASTYKI I JUDO

  1. Akrobatyka – grupa wyczynowa – mistrzowska 2
  2. Zabawa z judo 1
  3. Zabawa z judo 2
  4. Zabawa z judo 4
  5. Gimnastyka sportowa dla wszystkich 2, średniozaawansowana

PRACOWNIA LINGWISTYCZNA

  1. Język niemiecki – początkujący Anfanger
  2. Język niemiecki – przedszkole Kindergarten

PRACOWNIA MATEMATYKI I INFORMATYKI

  1. Akademia młodego informatyka
  2. Informatyka dla najmłodszych
  3. Klub olimpijczyka 2
  4. Podstawy programowania
  5. Programowanie z robotyką
  6. Repetytorium z matematyki dla gimnazjalistów

PRACOWNIA PŁYWANIA

  1. AS rocznik 07 sportowe techniki pływania
  2. AS rocznik 07 trening motoryczny
  3. AS rocznik 07 podstawowe elementy techniki pływania
  4. RP mistrzowska elementy ratownictwa
  5. RP rocznik 07 sportowe techniki pływania
  6. RP rocznik 07 trening motoryczny
  7. RP ratownicza techniki pływania
  8. AS rocznik 05/06 sportowe techniki pływania
  9. AS rocznik 05/06 trening motoryczny
  10. GA rocznik 07/08 podstawowe elementy techniki pływania
  11. GA rocznik 10/11 podstawowe elementy techniki pływania
  12. JC mistrzowska trening motoryczny
  13. JC mistrzowska sportowe techniki pływania
  14. JC rocznik 08 sportowe techniki pływania
  15. JC rocznik 08 trening motoryczny
  16. JC nauka pływania 5
  17. MM rekreacyjna 2
  18. MM rekreacyjna 3

PRACOWNIA SPORTU I REKREACJI

  1. Grupa strzelecka 3
  2. Grupa strzelecka 4

PRACOWNIA SZTUK PLASTYCZNYCH

  1. Pracownia małego artysty 2
  2. Techniki graficzne i ekodizajn
  3. Techniki mieszane – kreatywna pracowni plastyczna 3
  4. Rysunek i malarstwo dla młodzieży 4

PRACOWNIA ŚPIEWU

  1. Emisja głosu z kształceniem słuchu
  2. Miniaturka grupa 1
  3. Miniaturka grupa 2
  4. Miniaturka grupa 3

PRACOWNIA TAŃCA

  1. Akompaniament Bawinek
  2. Arabeska A1
  3. Arabeska A2
  4. Arabeska B
  5. Arabeska C
  6. Bawinek grupa młodsza
  7. Bawinek grupa starsza
  8. Hip-hop 4