Turniej w Szpadzie o Puchar Burmistrza oraz Turniej Małego Rycerza- Mikołów 16-17.03.2019

W miniony weekend w Mikołowie odbyły się łączone turnieje w szpadzie o Puchar Burmistrza oraz Turniej Małego Rycerza. W kategorii Junior Młodszy dziewcząt reprezentowała nas Magdalena Piątek, która po eliminacji grupowej rozstawiła się z numerem 2. W drodze do finału Magdalena trafiła na zawodniczkę z Radlina, która okazała się lepsza wygrywając czterema trafieniami (15:11). Ostatecznie nasza zawodniczka zajęła 3 miejsce!

W kategorii Młodzik Dziewcząt barwy naszego klubu reprezentowały dwie zawodniczki: Bogacz Pola i Jaroszek Emilia. Po eliminacji grupowej nasze zawodniczki rozstawiły się kolejno z 5 I 3 numerem. Zarówno Pola jak i Emilia nie miały sobie równych, wygrywając każde walki pucharowe. W efekcie nasze utalentowane zawodniczki spotkały się w finale turnieju! Lepsza okazała się Emilia, która wygrała ze swoją koleżanką z drużyny 15:11! Ostatecznie Emilia została triumfatorką turnieju ,a Pola zajęła 2 miejsce!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!