HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Nauczyciel Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

GIMNASTYKA

Aleksandra Czekała 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30  
Gimnastyka ogólnorozwojowa 1 Akrobatyka dla najmłodszych 2 Akrobatyka dla najmłodszych 3 Akrobatyka dla tancerzy Akrobatyka grupa poczatkująca-motoryka  
s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna  
17:30 – 19:45 17:30-19:00 17:30-19:00 17:30-19:00 17:30-19:00  
Pierwszy krok gimnastyczny-srebrny Gimnastyka ogólnorozwojowa2 Akrobatyka-grupa początkująca(technika) Akrobatyka grupa początkująca(technika) Gimnastyka ogólnorozwojowa 3  
s. gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna  
Mirosława Gruszka 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30 16:00-17:30  
Auerbachy i śruby – technika Złote kangury Auerbachy i śruby – motoryka Złote kangury Skaczące żabki i delfiny  
s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna s.gimnastyczna  
  17:30-19:45   17:30 – 19:00 17:30-19:45  
  „Mistrzowie wodnych akrobacji”   „Mistrzowie wodnych akrobacji” „Mistrzowie wodnych akrobacji”  
  s.gimnastyczna   s.gimnastyczna s.gimnastyczna  
Aleksandra Czekała zastępstwo za Kamilę Jankowiak  17:30 – 19:45 17:30-19:45        
Pierwszy krok gimnastyczny-srebrny Pierwszy krok gimnastyczny-brązowy 3        
s. gimnastyczna s.gimnastyczna        
Wioletta Biesiada 15:30 – 17:00   16:00 – 17:30 16:00 – 17:30    
Akrobatyka dla najmłodszych 1   Akrobatyka średniozaawansowana-skoki na ścieżce Akrobatyka średniozaawansowana-skoki na ścieżce    
s. gimnastyczna   s.gimnastyczna s.gimnastyczna    
17:00 – 18:30   17:30 – 19:45 17:30 – 19:45    
Akrobatyka mistrzowska-skoki na ścieżce   Akrobatyka mistrzowska- skoki na ścieżce Akrobatyka mistrzowska-skoki na ścieżce    
s. gimnastyczna   s.gimnastyczna s.gimnastyczna    
18:30 – 20:00          
Akrobatyka rekreacyjna          
s. gimnastyczna          

JUDO

Magdalena Korfanty 16:00 – 16:45       16:00 – 16:45 9:00 – 9:45
Trening techniczny       Trening techniczny Trening techniczny
s.judo       s.judo s.judo
16:45 – 17:30       16:45 – 17:30 9:45 – 10:30
Trening motoryczny dzieci       Trening motoryczny dzieci Trening motoryczny dzieci
s.judo       s.judo s.judo
17:30 – 18:15       17:30 – 18:15 10:30 – 11:15
Przygotowanie motoryczne       Przygotowanie motoryczne Przygotowanie motoryczne
s. judo       s.judo s.judo
18:15 – 19:00       18:15 – 19:00 11:15 – 12:00
Techniki z elementami taktyki       techniki z elementami taktyki techniki z elementami taktyki
s.judo       s.judo s.judo
Aleksandra Pawełczyk 16:00 – 16:45 16:00 – 17:30 16:00-16:45 16:00-17:30 16:00 – 16:45  
Grupa średniozaawansowana 1 Zabawy judo 1 Grupa średniozaawansowana1 Zabawy judo 1 Grupa średniozaawansowana 1  
s.judo s.judo   s.judo s.judo  
16:45 – 17:30 17:30 – 19:00 16:45-17:30 17:30-19:00 16:45 – 17:30  
Grupa średniozaawansowana 2 Zabawy judo 2 Grupa średniozaawansowana2 Zabawy judo 2 Grupa średniozaawansowana 2  
s.judo s.judo   s.judo s.judo  
17:30 – 18:15       17:30 – 18:15  
Grupa zaawansowana 1       Grupa zaawansowana 1  
s.judo       s.judo  
18:15 – 19:00       18:15 – 19:00  
Grupa zaawansowana 2       Grupa zaawansowana 2  
s.judo       s.judo  
Robert Taraszkiewicz Kierownik Pracowni 9:30 – 11:00 16:00 – 17:30 13:45 – 16:00 16:00-17:30 8:00 – 8:45  
Godziny kierownicze Grupa początkująca 1 Godziny kierownicze Grupa początkująca 1 Godziny kierownicze  
s.judo s.judo s.judo s.judo s.judo  
  17:30 – 19:00 16:00 – 17:30 17:30-19:00    
  Grupa początkująca 2 Grupa początkująca 3 Grupa początkująca 3    
  s.judo s. judo s.judo    
    17:30 – 19:00      
    Grupa początkująca 2      
    s.judo