KOLEKCJA SZTUKI DZIECKA 2013

KOLEKCJA SZTUKI DZIECKA 2013

 

MALARSTWO/RYSUNEK

1.       KRZYŚ LEMPART  L. 7   PM Katowice  (n-l.  K. Markiewicz-Jarocka)

2.       OLAF BADURSKI  L. 10 PM Katowice  (n-l. A.  Zając-Wnukowska)

3.       STAŚ JANECZKO  L.10  PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

4.       ZOSIA CHODNICKA  L. 8       PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)            

5.       DOMINIK KUBAS  L. 7      PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)                

6.       ANIA ESNEKIER  L. 7       PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)                 

7.       JUSTYNKA WOŹNICZKA  L. 5   „Pałacyk”  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

8.       ZUZIA MICHAŁKIEWICZ  L. 4    „Pałacyk”  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

9.       OLIWIA STASIAK  L. 4       „Pałacyk”  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)             

10.   MAJA IDZIŃSKA  L. 8   PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

11.   JULIA ROMANEK  L. 10 PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

12.   MAJA KWIECIEŃ  L. 5  „Pałacyk” (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

13.   BIANKA NOWAK  L. 8  PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

14.   JULIA JERCZYŃSKA  L. 7  PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

15.   NELA BEMBEN  L. 4 PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

16.   HANIA JANECZKO  L. 8        PM Katowice   (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)                 

17.   OSKAR BĄK  L. 5   Pałac Młodzieży Gdańsk (n-l. G. Rypel)

18.   RAFAŁ OPIATOWSKI  L. 7  - „Pałacyk” (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

19.   ZOSIA CUNNINGHAM  L. 5  „Pałacyk” (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

20.   ARKADIUSZ LONC  L. 10   Szk. Podst. w Dobkowicach  (n-l. J. Jankowski)

21.   KONSTANCJA JEZIORSKA  L. 12   Studio „Marta” Gliwice (n-l. M. Zajączyńska-Kowalska)

22.   JUSTYNA WOŹNICZKA  L. 5   PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

23.   ZUZANNA SZCZĘŚNIAK  L. 7   PM Katowice   (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

24.   KRZYSZTOF LEMPART  L. 7  PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

25.   JAN PORĘBA  L. 7   PM Katowice  (-l. K. Markiewicz-Jarocka)

26.   MAŁGORZATA MANDEL  L. 8  MDK Rybnik „Pracownia Creatio” (n-l. A. Kaczmarczyk-

                                                                                                                                     Kołucka)

27.   GAWEŁ CELEBAN  L. 12  PM Katowice (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

28.   WERONIKA GUGULSKA  L. 5   MDK Grolice  (n-l. D. Słyś-Tohl)

29.   ZOSIA CUNNINGHAM  L. 5  PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

30.   WIKTORIA MROZEK  L. 10  MDK Rybnik „Pracownia Walor” (n-l. E. Tomas-Modlich)

31.   KLAUDIA TOMASIK  L. 11  MDK Świdnica (n-l. J. Waksmundzka)

32.   HANNA BORUCKA  L. 8  Pałac Młodzieży PCE Szczecin  (n-l. M. Grochowska)

CERAMIKA/WITRAŻ/RZEŹBA

1.       RAFAEL PETRIDIS  L. 11    (n-l. B. Studziżba)               (jeż)   

2.       HANIA SMORCZEWSKA  L. 8    (n-l. M. Smandek)  (tekturowe portrety)

3.       JAŚ WÓJTOWICZ  L. 7   (n-l.  A. Borowska)  - (niedźwiadek i miodek)

4.       ZUZIA STANEK  L. 8                                    (kaczodziób)

5.       KAROLINA PAMUŁA  L. 13                         (kwadratowy witraż)

6.       KLARA SAKWERDA  L. 8         (n-l. B. Będkowska)    (miniaturka z zielonymi drzewkami)

7.       BARTEK MASTALERZ  L. 7     (n-l. B. Będkowska)                   (miniaturka zamek)

8.       MIŁOSZ STUDZIŻBA  L. 13   (n-l. M. Krzywdziak)               (kot z zielonymi oczami)