PL konkursy

XXIII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Kacze Pióro”

Szanowni Państwo Nauczyciele Poloniści, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz wszyscy zainteresowani Autorzy, którzy nie ukończyli 21 lat.
Pracownia Lingwistyczna Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży w Katowicach serdecznie zapraszają do udziału w XXIII Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Kacze Pióro”.
W załączniku znajdą Państwo Regulamin tegorocznej edycji Przeglądu oraz kartę zgłoszenia wraz z oświadczeniami. Prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem.
Prosimy o poinformowanie innych zainteresowanych osób.
Serdecznie pozdrawiamy
Organizatorzy Konkursu
Kacze Pióro – Regulamin

Wyniki XVII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Organizatorzy XVII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w tegorocznej edycji Konkursu.
W XVII Ogólnopolskim Konkursie na Prace z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział 529 uczniów z całej Polski. Poziom prac był bardzo wyrównany.
Jury Konkursu przyznało 62 nagrody i wyróżnienia oraz wyróżnienia II stopnia.
Finał Konkursu odbył się 5 czerwca 2017r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach.
Listy nagrodzonych:
I miejsca
II miejsca
III miejsca
Wyróżnienia
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, uczniom życzymy powodzenia w dalszej praktyce pisarskiej oraz gorąco zapraszamy do uczestnictwa w XVIII edycji Konkursu, która odbędzie się w roku szkolnym 2017/18.
Pozdrawiamy serdecznie
Organizatorzy Konkursu

FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

Pracownia Lingwistyczna Pałacu Młodzieży w Katowicach zaprasza do udziału w Festiwalu Piosenki Francuskiej dzieci uczęszczające do przedszkola oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej.
Szczegóły w Regulaminie
Zapraszamy!