Języki obce

Spotkania organizacyjne w Pracowni Lingwistycznej

JĘZYK POLSKI:

Przygotowanie do testu z języka polskiego po klasie III gimnazjum – 13 września (środa) 2017r. godz. 17.00 sala 205

Przygotowanie do matury z języka polskiego – 14 września (czwartek) 2017r. godz. 17.00 sala 211

Koło Młodego Twórcy – 14 września (czwartek) 2017r. godz. 16.30 sala 205

Klub Gier Fabularnych – 15 września (piątek) 2017r. godz. 17.00 sala 22

JĘZYK FRANCUSKI

Informacji o terminie spotkań organizacyjnych zajęć z języka francuskiego można uzyskać bezpośrednio u prowadzącej pod numerem telefonu: 510 137 750.

JĘZYK NIEMIECKI:

Maluszki – 12 września (wtorek) 2017r. godz. 16.00 sala 207

Przedszkole – 14 września (czwartek) 2017r. godz. 16.00 sala 207

Grupa początkująca – 12 września (wtorek) 2017r. godz. 17.00 sala 207

Grupa kontynuacyjna – 14 września (czwartek) 2017r. godz. 17.00 sala 207

JĘZYK ANGIELSKI:

Grupa I – przedszkolna – 13 września (środa) 2017r. godz. 15.00 sala 208

Grupa II – zerówka – 14 września (czwartek) 2017r. godz. 15.00 sala 208

Grupa III – Szkoła Podstawowa klasa 1 – 14 września (czwartek) 2017r. godz. 16.30 sala 208

Szkoła Podstawowa klasa 2 – 11 września (poniedziałek) 2017r. godz. 15.15 sala 332

Szkoła Podstawowa klasa 3 – 14 września 2017r. (czwartek) godz. 15.15 sala 332

Szkoła Podstawowa klasa 4 – 13 września 2017r. (środa) godz. 15.15 sala 332

Szkoła Podstawowa klasa 5 – 11 września (poniedziałek) 2017r. godz. 15.45 sala 332

Szkoła Podstawowa klasa 6 – 12 września (wtorek) 2017r. godz. 15.45 sala 332

Grupa IV – Uczniowie klasy VII szkoły podstawowej i uczniowie gimnazjum– 11 września (poniedziałek) 2017r. godz. 15.45 sala 208

FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

Pracownia Lingwistyczna Pałacu Młodzieży w Katowicach zaprasza do udziału w Festiwalu Piosenki Francuskiej dzieci uczęszczające do przedszkola oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej.
Szczegóły w Regulaminie
Zapraszamy!

Informacja o zajęciach z języka niemieckiego w roku szkolnym 2016/17

Grupa poziom O/A1
  • Baumschark Emilia
  • Kokosza Jan
  • Michalak Magdalena
  • Reszka Emilia
  • Imach Bartłomiej
  • Sojka Alicja
  • Podsiadło Małgorzata
  • Witkowska Weronika
  • Witkowska Wiktoria
  • Mirska Magdalena
  • Związek Oskar
  • Karaś Nikola
  • Kuna Tytus
Spotkanie organizacyjne 12.09. godz.16.30; sala nr. 144 (I piętro)
Zajęcia: poniedziałki 16.30-17.30
Grupa Maluszki
  • Zięba Wiktoria
  • Krawiec Roksana
  • Jakubiak Martyna
  • Jakubiak Nicole
  • Kubień Rafał
  • Gnajda Michał
  • Hansel Marcin
  • Matusiak Marta
Spotkanie organizacyjne 12.09. godz. 15.20; sala nr. 144 (I piętro)
Zajęcia: poniedziałki 15.20-16.20
Grupa Przedszkole
  • Barchański Jakub
  • Jaksik Hanna
  • Kias Eryk
  • Kustos Franciszek
  • Kania Magdalena
Spotkanie organizacyjne 12.09 godz. 14.30; sala nr. 144 (I piętro)
Zajęcia: poniedziałki 14.30-15.15
    Grupa zaawansowana
  • Cudzik Grzegorz
  • Angelo Borzuta
  • Kielesz Olaf
  • Gwóźdź Kamil
  • Karkoszka Radosław
  • Słyszka Hubert
  • Magdalena Sędor
  • Spotkanie organizacyjne 12. 09.godz. 17.00;sala nr. 207 (II piętro)
    Zajęcia: środy godz. 17.00-18.30
    Grupa Poziom A1/A2
  • Bedlicki Mateusz
  • Broda Julia
  • Śrutek Ewa
  • Muinos-Pierzak Julia
  • Marszałek Renata
  • Grycan Ida
  • Grycan Pola
  • Plewik Piotr
  • Jakubiak Klaudiusz
  • Mateusz Smoliniec
  • Spotkanie organizacyjne 16.09.godz 15.30; sala nr. 207 (II piętro)
    Zajęcia: piątki 15.30-16.30
    Grupa kontynuacyjna A2
  • Wolny Wiktor
  • Wodecki Marcel
  • Pasieka Leonard
  • Głodny Piotr
  • Jakubiak Dominik
  • Giel Maja
  • Wójcik Ola
  • Półkotycka Łucja
  • Kramarz Martyna
  • Oliwia Zalejska
  • Spotkanie organizacyjne: 16.09.godz. 16.40; sala nr. 207 (II piętro)
    Zajęcia: piątki 16.40-17.40
    
    W przypadku nieobecności na spotkaniu organizacyjnym, proszę Państwa
    o kontakt telefoniczny, tel.: 603968433
    Joanna Grocholska