GIMNASTYKI

Pracownia gimnastyki

Pracownia gimnastyki prowadzi swoją działalność w obrębie następujących sekcji:

  • sekcja gimnastyki sportowej dziewcząt
  • sekcja gimnastyki sportowej chłopców
  • sekcja akrobatyki sportowej – skoki na ścieżce
  • sekcja skoków do wody
Nasi zawodnicy mogą pochwalić się wieloma wspaniałymi osiągnięciami, zdobywając przy tym sporą ilość punktów we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży.
Dumni ze swoich podopiecznych zamieszczamy ich wyniki :)

Gimnastyka sportowa – osiągnięcia

Pracownia gimnastyki może pochwalić się wieloma świetnymi zawodnikami.

Jednak nie można zbyt wiele osiągnąć bez ciężkiej, systematycznej pracy. Nasza dyscyplina to wiele wyrzeczeń, mnóstwo powtórzeń i spory wysiłek pod okiem Trenerów…

 

Dziękując za wyczerpujące godziny spędzone w sali gimnastycznej przedstawiamy największe osiągnięcia, jakie od września zdobyli nasi podopieczni w gimnastyce sportowej :D

 

Zawody kontrolne kadry – Zabrze

klasa I

Patrycja Dronia – I miejsce

Małgorzata Bulanda – II miejsce

Indywidualne Mistrzostwa Śląska – Zabrze

klasa młodzieżowa

Mikołaj Kotarski – I miejsce w wieloboju oraz złoty i srebrny medal na przyrządach

Mistrzostwa Europy – Sofia

juniorzy

Sebastian Gawroński – 61 miejsce

Międzynarodowy Memoriał Kołakowskich – Szczecin

klasa Mistrzowska

Sebastian Gawroński – VI miejsce

Patryk Rabstajn – VIII miejsce

Małgorzata Bulanda – IX miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Polski – Zabrze

klasa I

dziewczęta w składzie:

Walentyna Smołka, Natalia Trocińska, Małgorzata Bulanda, Patrycja Dronia – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Polski – Bydgoszcz

klasa Mistrzowska

chłopcy w składzie:

Patryk Rabstajn, Sebastian Gawroński – V miejsce

Międzynarodowy Turniej „Barbórka Cup” – Zabrze

klasa I

Patrycja Dronia – III miejsce oraz I w miejsce w kategorii „mix”

Walentyna Smołka – I miejsce

Małgorzata Bulanda – V miejsce

Sebastian Gawroński – III miejsce

Turniej w Pradze

klasa I

Sebastian Gawroński – II miejsce

Wyniki sekcji akrobatyki sportowej MKS „Pałac Młodzieży” w II półroczu 2014

1.Mistrzostwa Polski Juniorów – Biała Podlaska – 19-21.09.2014

 - klasa I – skoki na ścieżce

Aleksandra Czekała – 6 miejsce

2.Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Bielsko Biała – 11.10.2014

- klasa młodzieżowa – skoki na ścieżce

Kacper Bulski – 1 miejsce

Dobromiła Sosna – 3 miejsce

Kamila Franusiak – 8 miejsce

-  klasa III – skoki na ścieżce

Igor Lipski – 2 miejsce

Bianka Janecka – 2 miejsce

Oliwia Prędki – 3 miejsce

Drużynowo = III miejsce =  6 pkt. do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży

3. Ogólnopolskie zawody pn. Pierwszy Krok – Brenna – 4-5.10.2014

- klasa III skoki na ścieżce

Sandra Mendera – 1 miejsce

Aleksandra Buchalik – 5 miejsce

Dominika Olex – Zarychta – 6 miejsce

Drużynowo = II miejsce

4.Ogólnopolskie zawody pn. „Młode Talenty”–  Drzonków – 24-26.10.2014

 - klasa II – skoki na ścieżce

Nikola Kostuchowska – 3 miejsce

Aleksandra Buchalik – 5 miejsce

Dominika Olex – Zarychta – 7 miejsce

- klasa III – skoki na ścieżce

Sandra Mendera – 1 miejsce

Dominika Sumera – 8 miejsce

Witkowska Malwina – 9 miejsce

Drużynowo = II miejsce

5. Zawody Grand Prix Polski im Stanisława Geronia – Łańcut – 28-30.11.2014

- klasa II – skoki na ścieżce

Nikola Kostuchowska – 6 miejsce

Aleksandra Buchalik – 7 miejsce

Sandra Mendera – 10 miejsce

- klasa mistrzowska– skoki na ścieżce

Aleksandra Czekała – 3 miejsce

 Drużynowo = II miejsce