Aktualności

Wyniki VI edycji konkursu literacko-plastycznego na ilustrację książki pt.”Podróże małe i duże”

Znamy już wyniki VI edycji konkursu literacko-plastycznego na ilustrację książki pt.”Podróże małe i duże”.
Gratulujemy wszystkim małym artystom i zapraszamy wraz z rodzicami na finał wręczenia nagród, który odbędzie się 14 grudnia (czwartek) 2017 roku o godz. 16.30 w Pracowni Edukacji Czytelniczej, Regionalnej i Obywatelskiej Pałacu Młodzieży w Katowicach w sali 109, I piętro.
Zapraszamy:-)

6-latki:

I miejsce: Tymoteusz Cichocki – Przedszkole nr 10. im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach pod opieką nauczyciela Pani Aleksandry Cieślik

II miejsce: Lena Nowak – Przedszkole nr 8 „Zielony Ogród” z oddziałami integracyjnymi w Tychach pod opieką nauczyciela Pani Bożeny Dzierkacz

III miejsce: Przemysław Ochman – Przedszkole Miejskie nr 12 w Świętochłowicach pod opieką nauczyciela Pani Krystyny Bańdo

III miejsce: Krzysztof Głowacki – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Radosna Wyspa” pod opieką nauczyciela Pani Moniki Kluza

Wyróżnienia:

Wyróżnienie: Oliwier Korzonek – Przedszkole Samorządowe w Krzepicach pod opieką nauczyciela Pani Małgorzaty Słomian

Wyróżnienie: Kamil Nowak – Przedszkole Publiczne w Łańcach pod opieką nauczyciela Pani Anny Szramowskiej

Wyróżnienie: Dorota Gizdoń – Przedszkole nr 1 w Tychach pod opieką nauczyciela Pani Joanny Błażek

Wyróżnienie: Lena Miglus – Przedszkole Miejskie Nr 9 im. Wandy Chotomskiej w Będzinie pod opieką nauczyciela Pani Moniki Jandy i Pani Eweliny Adamczyk

 

5 latki:

I miejsce: Marta Kijak – Miejskie Przedszkole nr 3 w Katowicach pod opieką nauczyciela Pani Ewy Kocur

II miejsce: Magda Cielecka – Miejskie Przedszkole nr 33 w Katowicach pod opieką nauczyciela Pani Barbary Magolon-Pury

III miejsce: Ola Łapko – Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach pod opieką nauczyciela Jolanty Majerczak

 Wyróżnienia:

Wyróżnienie: Milena Rączkowska – ZSP Przedszkole Publiczne w Kaniowie pod opieką nauczyciela Pani Magdaleny Rogulskiej

Wyróżnienie: Milena Frąckowiak – Miejskie Przedszkole nr 52 w Katowicach pod opieką nauczyciela Pani Sylwii Gąsowskiej

Wyróżnienie: Marysia Broszkiewicz – Przedszkole nr 1 w Cieszynie pod opieką nauczyciela Pani Renaty Gąsior

Wyróżnienie: Magdalena Jon – Miejskie Przedszkole nr 3 w Katowicach pod opieką nauczyciela Pani Ewy Kocur

4-latki:

I miejsce: Zofia Żmuda – Przedszkole Niepubliczne Pałacyk w Katowicach pod opieką nauczyciela Pani Moniki Gołombek

II miejsce: Natasza Włodanczak – Przedszkole nr 14 im. Marii Montessori w Tychach pod opieką nauczyciela Pani Ewy Lorenz

III miejsce: Radek Pliszka – Przedszkole nr 14 im. Marii Montessori w Tychach pod opieką nauczyciela Pani Ewy Lorenz

Wyróżnienia:

Wyróżnienie: Liliana Morawiec – Miejskie Przedszkole nr 17 w Piekarach Śląskich pod opieką nauczyciela Pani Kornelii Walentek

3-latki:

I miejsce: Milena Płoskońska – Niepubliczne Przedszkole Fundacji „Elementarz” w Katowicach pod opieką nauczyciela Pani Moniki Chałaczkiewicz

II miejsce: Pola Ruszkiewicz – Niepubliczne Przedszkole Fundacji „Elementarz” w Katowicach pod opieką nauczyciela Pani Moniki Chałaczkiewicz

Wyróżnienie:

Wyróżnienie: Lena Polak – Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 2 w Jaworzu pod opieką nauczyciela Pani Magdaleny Grabdy-Pełki

 

 

 

 

Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo

NIe tak dawno w Mysłowicach mieliśmy okazję stoczyć naprawdę mocne walki, pisząc to mam na myśli ciężka przeprawę po medale!
Najlepszą lokatę uzyskała nowa zawodniczka sekcji Jagoda Klisko – II miejsce ! Po długiej przerwie Jagoda wróciła na matę i widać że było warto. Również wielki powrót zaliczył Bartek Pradela i stoczył piękne walki, przegrał tylko jeden z czterech pojedynków i zajął III m. Również na III uplasował się Gabriel Czoik po świetnych walkach!! Dziewczyny miały dzisiaj naprawdę trudne zadanie, ale moim zdaniem dały z siebie wszystko zarówno Julia Antoniewicz jak i Zuzia Starczyńska zajęły III m.Gratulacje :)

Sukcesy na Silesia Cup Rybnik

ZŁote chłopaki

Podczas Turnieju Silesia Cup Rybnik zawodnicy Kacper Kozłowski, Kamil Strzeliński i Witold Kałamucki pokazali się ze swojej najlepszej strony i tym samym każdy z nich znalazł się w finale turnieju.

1 m Kamil Strzeliński kat -46kg

1m Kacper Kozłowski kat -55kg

2m Witold Kałamucki kat- 73 kg