Kolekcja sztuki dziecka

KOLEKCJA SZTUKI DZIECKA 2014

RYSUNEK/MALARSTWO

  1. DOROTA KOŁCZ  L. 6   PM Katowice
  2. JAN PORĘBA  L. 7        PM Katowice
  3.  MAŁGOSIA SŁOWIŃSKA  l. 7   PM Katowice
  4. KLAUDIA KOZIARZ  L. 9    PM Katowice
  5. DOMINIK KUBAS  L. 7    PM Katowice
  6. NATALKA BURY  L. 4       PM Katowice
  7. JULIA ABRATAŃSKA L. 6    PM Katowice
  8. ZUZANNA STANEK  L. 9   PM Katowice
  9. NATALIA KĘPIŃSKA  L. 5  (2 prace)  PM Katowice
  10. ANIA CHIROWSKA  L. 6   PM Katowice
  11. ZOSIA CUNNINGHAM  L.6  (2 prace)  PM Katowice
  12. CHIARA MORELLO  L. 5 (2 prace)  PM Katowice
  13. NATALIA SZYMCZYK  L.5   PM Katowice
  14. OLIWIA STASIAK L. 5   Przedszkole Niepubl. „Palacyk”  Katowice
  15. NATASZA BANIAK  L. 5   Przedszkole Niepubl. „Palacyk”   Katowice
  16. ADRIAN PLUTA L. 6    PM Katowice
  17. AMELIA NIECHWIADOWICZ  L. 6   PM Katowice
  18. FRYDERYK BANIAK  L. 4 (2 prace)  Przedszkole Niepubl. „Pałacyk” Katowice
  19. LENA HOSZOWSKA  L. 4  Przedszkole Niepubl. „Pałacyk”  Katowice
  20. KAROL SITKIEWICZ L. 4 (2 prace) Przedszkole Niepubl. „Pałacyk”  Katowice
  21. KRZYŚ LEMPART  L. 8    PM Katowice
  22. OLAF BADURSKI  L. 12   PM Katowice
  23. ERYK BADURSKI  L. 12   PM Katowice
  24. BIANKA NOWAK L. 9    PM Katowice
  25. ANTONI  NATANEK  L. 7 (2 prace) PM  Katowice
  26. JUSTYNA WOŹNICZKA  L. 6    PM Katowice
  27. MAJA WASILEWSKA  L. 8      Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Szczecin; n-l. Małgorzata Wrzosińska
  28. KINGA MICHALIK L. 9    MDK Rybnik; op. art.  A. Kaczmarczyk-Kołucka
  29. ZUZIA WRZAŁKA  L. 6    Przedszkole Nr 26 Elbląg; n-l. E. Piotrzkowska, A. Andrearczyk
  30. WIKTORIA EBERTOWSKA  L. 8     Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Kościerzyna; n-l. B. Klasa
  31. MARLENA MOJŻESZ  L. 13    MDK Zamość; n-l. M. Magryta
  32. BARTOSZ ŻACZEK L. 10    Studio „mARTa” Gliwice; n-l. M. Zajączyńska-Kowalska
  33. JULIA MATLA L. 12    Szk. Podst. Łabunie; n-l. M. Czuj
  34. JULIA GABRYŚ L. 6    Przedszkole Niepubl. „Pałacyk” Katowice
  35. PAULINA LOZANO-SANTOS  L. 8    PM Katowice
  36. OLAF ZGOLIK L. 6    Klub „Pastel” Zabrze; n-l.  E. Kupny
  37. JAN KOŁUCKI L. 7   MDK Rybnik; n-l.A. Kaczmarczyk-Kołucki
  38. MARCELINA WOJCIECH  L. 12    MDK Nr 1 Katowice; n-l. B. Borowski
  39. NINA KLINOWSKA L. 6    Przedszkole Niepubl. „Pałacyk” Katowice
  40. MATEUSZ OSET L. 4,5   Przedszkole Niepubl. „Pałacyk” Katowice
  41. MARTA WRÓBEL L. 9     Pałac Młodzieży Gdańsk; n-l. M. Strożek
  42. ALEKS STELMACH  L. 5     MDK Biłgoraj;  n-l. A. Świca
  43. MICHAŁ KOŚCIELECKI L. 7    PM Warszawa; n-l. B. Szynkielewska
  44. WERONIKA POTYRCHA  L. 13    MDK Rybnik; n-l. A. Kaczmarczyk-Kołucka
  45. PAULINA STACHAK L. 11    MDK Rybnik; n-l. M. Więckowska
  46. OLA PAJĄK L. 12    MDK Świdnica; n-l. J. Waksmundzka
  47. ALEKSANDER POMORSKI L. 7    Klub „Pastel” Zabrze; n-l.  E. Kabaczyńska
  48. ZOFIA STOLARSKA L. 8    PM Katowice
  49. JOANNA WALENDZIK  L. 6    PM Warszawa; n-l. H. Stefańska
  50. MAJA KRAJEWSKA L. 8    Klub „Pastel” Zabrze; n-l. E. Kupny
  51. KLARA SMYKOWSKA L. 6    Przedszkole Niepubl. „Pałacyk” Katowice
  52. KLAUDIA KOZIARZ L. 9    PM Katowice
  53. MILENA CHUK L. 10     PM Gdańsk, n-l. M. Strożek
  54. JAKUB SZOŁTYSEK  L. 12   PM Katowice

 

CERAMIKA/WITRAŻ

 

  1. KAMILA TARNAWSKA  L. 13  PM Katowice
  2. RAFAEL PETRIDIS  L. 11  PM Katowice
  3. ALICJA SOJKA L. 9  PM Katowice
  4. JULIA KUTZ  L. 12  (2 prace) PM Katowice
  5. LENA MICHALIK   L.11 PM Katowice
  6. TOMASZ WÓJTOWICZ L. 10  PM Katowice

 

KOLEKCJA SZTUKI DZIECKA 2013

 

MALARSTWO/RYSUNEK

1.       KRZYŚ LEMPART  L. 7   PM Katowice  (n-l.  K. Markiewicz-Jarocka)

2.       OLAF BADURSKI  L. 10 PM Katowice  (n-l. A.  Zając-Wnukowska)

3.       STAŚ JANECZKO  L.10  PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

4.       ZOSIA CHODNICKA  L. 8       PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)            

5.       DOMINIK KUBAS  L. 7      PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)                

6.       ANIA ESNEKIER  L. 7       PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)                 

7.       JUSTYNKA WOŹNICZKA  L. 5   „Pałacyk”  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

8.       ZUZIA MICHAŁKIEWICZ  L. 4    „Pałacyk”  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

9.       OLIWIA STASIAK  L. 4       „Pałacyk”  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)             

10.   MAJA IDZIŃSKA  L. 8   PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

11.   JULIA ROMANEK  L. 10 PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

12.   MAJA KWIECIEŃ  L. 5  „Pałacyk” (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

13.   BIANKA NOWAK  L. 8  PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

14.   JULIA JERCZYŃSKA  L. 7  PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

15.   NELA BEMBEN  L. 4 PM Katowice  (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

16.   HANIA JANECZKO  L. 8        PM Katowice   (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)                 

17.   OSKAR BĄK  L. 5   Pałac Młodzieży Gdańsk (n-l. G. Rypel)

18.   RAFAŁ OPIATOWSKI  L. 7  - „Pałacyk” (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

19.   ZOSIA CUNNINGHAM  L. 5  „Pałacyk” (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

20.   ARKADIUSZ LONC  L. 10   Szk. Podst. w Dobkowicach  (n-l. J. Jankowski)

21.   KONSTANCJA JEZIORSKA  L. 12   Studio „Marta” Gliwice (n-l. M. Zajączyńska-Kowalska)

22.   JUSTYNA WOŹNICZKA  L. 5   PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

23.   ZUZANNA SZCZĘŚNIAK  L. 7   PM Katowice   (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

24.   KRZYSZTOF LEMPART  L. 7  PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

25.   JAN PORĘBA  L. 7   PM Katowice  (-l. K. Markiewicz-Jarocka)

26.   MAŁGORZATA MANDEL  L. 8  MDK Rybnik „Pracownia Creatio” (n-l. A. Kaczmarczyk-

                                                                                                                                     Kołucka)

27.   GAWEŁ CELEBAN  L. 12  PM Katowice (n-l. J. Lubowska-Dziewierska)

28.   WERONIKA GUGULSKA  L. 5   MDK Grolice  (n-l. D. Słyś-Tohl)

29.   ZOSIA CUNNINGHAM  L. 5  PM Katowice  (n-l. K. Markiewicz-Jarocka)

30.   WIKTORIA MROZEK  L. 10  MDK Rybnik „Pracownia Walor” (n-l. E. Tomas-Modlich)

31.   KLAUDIA TOMASIK  L. 11  MDK Świdnica (n-l. J. Waksmundzka)

32.   HANNA BORUCKA  L. 8  Pałac Młodzieży PCE Szczecin  (n-l. M. Grochowska)

CERAMIKA/WITRAŻ/RZEŹBA

1.       RAFAEL PETRIDIS  L. 11    (n-l. B. Studziżba)               (jeż)   

2.       HANIA SMORCZEWSKA  L. 8    (n-l. M. Smandek)  (tekturowe portrety)

3.       JAŚ WÓJTOWICZ  L. 7   (n-l.  A. Borowska)  - (niedźwiadek i miodek)

4.       ZUZIA STANEK  L. 8                                    (kaczodziób)

5.       KAROLINA PAMUŁA  L. 13                         (kwadratowy witraż)

6.       KLARA SAKWERDA  L. 8         (n-l. B. Będkowska)    (miniaturka z zielonymi drzewkami)

7.       BARTEK MASTALERZ  L. 7     (n-l. B. Będkowska)                   (miniaturka zamek)

8.       MIŁOSZ STUDZIŻBA  L. 13   (n-l. M. Krzywdziak)               (kot z zielonymi oczami)

KOLEKCJA SZTUKI DZIECKA 2012

MALARSTWO I RYSUNEK

1.       ANNA MUCHA  L. 8    PM Katowice   n-l. J. Lubowska-Dziewierska

2.       MAJA KWIECIEŃ  L. 4 Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice   n-l. K. Markiewicz-Jarocka

3.       OSKAR LANGER  L. 4  Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice   n-l. K. Markiewicz-Jarocka

4.       MAGDA PIĄTEK  L. 8   PM Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

5.       ALICJA KLIMCZAK   L. 7  PM Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

6.       JULIA GABRYŚ  L. 4     Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice    n-l. K. Markiewicz-Jarocka

7.       JOANNA KOZERSKA  L.  9 (2 prace)  PM Katowice    n-l. J. Lubowska-Dziewierska

8.       IWO ZAWODZIŃSKI  L.  5   Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice   n-l. K. Markiewicz-Jarocka

9.       KLAUDIA KOZIARZ   L. 7  PM Katowice   n-l. J. Lubowska-Dziewierska

10.   MACIEJ JANUSZ  L. 6    PM Katowice     n-l. J. Lubowska-Dziewierska

11.   ANTOŚ NATANEK  L. 5  PM Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

12.   ANTOSIA LEŚNIAK  L. 3,5   Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice n-l. K. Markiewicz-Jarocka

13.   EMILKA DONOCIK  L. 4   Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

14.   MAKSYMILIAN UCHTO  L. 6   PM Katowice   n-l. J. Lubowska-Dziewierska

15.   JULIA WOŹNICZKA  L. 9   PM Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

16.   JAŚ WÓJTOWICZ  L. 6    Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

17.   POLA BELDZIK  L. 5   Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice n-l. K. Markiewicz-Jarocka

18.   KRZYŚ LEMPART  L. 6  Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice n-l. K. Markiewicz-Jarocka

19.   KAMILA GRUCHEL  L. 6  PM Katowice    n-l. J. Lubowska-Dziewierska

20.   FILIP KACHEL  L. 10   PM Katowice   n-l. K. Markiewicz-Jarocka

21.   OLAF KIELESZ  L. 11  PM  Katowice    n-l. J. Lubowska-Dziewierska

22.   OLA BEDLICKA  L. 8  PM Katowice    n-l. K. Markiewicz-Jarocka

23.   JULIA KUC  L. 6     PM Katowice     n-l. J. Lubowska-Dziewierska

24.   OLA JEDYŃSKA  L. 7    PM Katowice    n-l. K. Markiewicz-Jarocka

25.   ANIA ESNEKIER  L. 6   PM Katowice   n-l. J. Lubowska-Dziewierska

26.   GAWEŁ CELEBAN  L. 11 (2 prace)  PM Katowice   n-l. K. Markiewicz-Jarocka

27.   WIKTOR JĘCZMIŃSKI  L. 9  PM Katowice    n-l. K. Markiewicz-Jarocka

28.   FRANEK BEBŁOT  L. 9    PM Katowice     n-l. K. Markiewicz-Jarocka

29.   KAROLINA JANKOWSKA  L. 7   PM Katowice    n-l. J. Lubowska-Dziewierska

30.   DOMINIKA KOKOSIŃSKA  L. 12    PM Katowice   n-l. K. Markiewicz-Jarocka

31.   NATALIA JARZYŃSKA  L. 8   Prac.Plast. „okienko” Siemianowice Śl.  n-l. D. Micior-Gajewska

32.   KRZYŚ LEMPART  L. 6 (2 prace) PM Katowice   n-l. K. Markiewicz-Jarocka

33.   MAJA WAREN     L. 7   PM Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

34.   MALWINA GIESZCZ  L. 11   Fundacja „Horyzonty Sztuki” Gdańsk  n-l. J. Głogowska-Gieszcz

35.   MARTA KOWALEWSKA  L. 12  PM Gdańsk  n-l. W. Juchniewicz

36.   MARYSIA MOSIEJ  L. 6 (2 prace)  Przedszk. Niepubl. „Pałacyk”  Katowice n-l. K. Markiewicz-             

                                                                                                                                                       Jarocka

37.   BARTEK SOKOŁÓW  L. 5  Przedszk. Niepubl. „Pałacyk” Katowice  n-l. K. Markiewicz-Jarocka

38.   DOMINIK KUBAS  L. 5   PM Katowice          n-l. J. Lubowska-Dziewierska                                                                          

39.   WIKTORIA ADAMKIEWICZ  L. 9 ZPWP Sieradz  n-l. Z. Budka

40.   ANIA BODZEK  L. 8   Szkółka Plast. „Za drzwiami”  Gliwice  n-l. E. Kowalczyk

41.   WIKTORIA WIĄCEK  L. 9   Szkółka Plast. „Za drzwiami” Gliwice  n-l. E. Kowalczyk

42.   MATEUSZ MYŚLIWIEC  L. 12  MDK Gorlice  n-l. G. Karpiński

43.   SZYMON LIS  L. 11  Studio „mARTa” Gliwice  n-l. M. Zajączyńska-Kowalska

44.   JAN SCHIEWE   L. 12  PM Szczecin  n-l. M. Grochowska

45.   HANIA JANECZKO  L. 6   PM Katowice       n-l. J. Lubowska-Dziewierska

46.   FRANCISZEK WŁODARCZYK  L. 9  PM Warszawa  n-l. B. Szynkielewska

47.   MARTYNA UCHTO  L. 4  PM Katowice    n-l. J. Lubowska-Dziewierska

48.   KAJETAN SAWICZ  L. 10  PM Gdańsk  n-l. M. Strożek

49.   DANIEL OLESZEK  l. 10  Muzeum Śl. Katowice  n-l. M. Czernik

50.   KLAUDIA JANECZEK  l. 13   MDK Gorlice  n-l. G. Karpiński

51.   MARTA CHACHUŁA   L. 12  OSK „Okrąglak”  Zamość  n-l. M. Śliczniak

52.   ULA ZIOŁECKA  L. 10   PM Szczecin  n-l. M. Grochowska

53.   ANGELINA MAJERAN   L. 8  MDK Gorlice  n-l. D. Słyś-Tohl

54.   MARTYNA FUDALA  L. 8   MDK Gorlice  n-l. D. Słyś-Tohl

55.   WERONIKA MAJER  L. 5 MDK Gorlice  n-l. D. Słyś-Tohl

56.   ALICJA ZAGÓRSKA  L. 12  MDK Gorlice  n-l. D. Słyś-Tohl

WITRAŻ

1.       EWA ACHTELIK  L. 9  PM Katowice  nl. A. Borowska-Korek

RZEŹBA I CERAMIKA 

1.       JULIA KUTZ  L. 10                       PM Katowice       n-l. M. Krzywdziak

2.       MARCIN SITARZ  L. 12               PM Katowice       n-l. M. Krzywdziak)

3.       MICHAŁ LORENCZYK  L. 8        PM Katowice        n-l. B. Będkowska-Salbert)

4.       OLAF KIELESZ  L. 11  (2 prace)  PM Katowice      n-l. B. Studziżba)

5.       ANTEK BEMBEN  L. 9                PM Katowice        n-l. B. Studziżba      

6.       ZUZANNA PARKA  L. 11           PM Katowice         n-l. B. Studziżba     

7.       ROBERT MROCZKOWSKI  L. 12   PM Katowice    n-l. B. Studziżba  

8.       MIŁOSZ STUDZIŻBA     L. 11      PM Katowice       n-l. B. Studziżba        

9.       RAFALEL PETRIDIS  L. 9              PM Katowice       n-l. B. Studziżba