PR informacje dla rodziców

Pracownia Rysunku, Malarstwa i Grafiki – harmonogram pracy


Pracownia Rysunku, Malarstwa i Grafiki – harmonogram pracy

WYNIKI XIV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „NAJPIĘKNIEJSZA JEST MOJA OJCZYZNA” 2017

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH – przydział do nauczycieli

UWAGA!!!

OSOBY, KTÓRE NIE ZGŁOSZĄ SIĘ LUB NIE USPRAWIEDLIWIĄ NIEOBECNOŚCI DO DN. 15.09 ZOSTANĄ SKREŚLONE Z LISTY PRZYJĘTYCH

 

Prowadzący: mgr Lesław Molenda (rysunek i malarstwo)

zajęcia w s. 330, pon.-pt. (dzień do wyboru) godz. 15.00-18.00 (zajęcia od 18.09)

od 4 – 15.09 – ustalanie grup i udzielanie informacji

1. Badura Natalia
2. Banyś Maja
3. Besler Julia
4. Bielejec Kaja
5. Boberek Katarzyna
6. Bochkova Anastasia
7. Bonczyk Paulina
8. Brojacz Zofia
9. Chmiel Mikołaj
10. Czapla-Nowicka Kaja
11. Czypionka Dorota
12. Domagała Diana
13. Drozd Magdalena
14. Dumond Magdalena
15. Esnekier Anna
16. Gajewska Marta
17. Garczarek Hanna
18. Gierek Klara
19. Golda Emilia
20. Grochalska Paulina
21. Gromada Karolina
22. Guzy Marta
23. Habraszewski Oskar
24. Hałas Kinga
25. Hartlieb Barbara
26. Hordyńska Zuzanna
27. Jachimowska Kinga
28. Jaźwińska Zuzanna
29. Jęczmiński Wiktor
30. Jędrusiak Lena
31. Jędrysiak Martyna
32. Kaczor Karolina
33. Kasperczyk Emilia
34. Kielesz Olaf
35. Klink Zofia
36. Kokocha Zuzanna
37. Kolerska Antonina
38. Kontny Dorota
39. Kozerska Joanna
40. Kozieł Martyna
41. Księżyc Julia
42. Kubas Dominik
43. Kubiniok Emilia
44. Kusz Marta
45. Lasończyk Natalia
46. Lorenczyk Michał
47. Łobożewicz Marcin
48. Łyczba Bartosz
49. Machajska Patrycja
50. Maciejewska Weronika
51. Maj Zuzanna
52. Majzner Patryk
53. Maniurka Nina
54. Matusz Julia
55. Micyk Barbara
56. Moska Julia
57. Ogiewa Michał
58. Osowski Jakub
59. Pasieka Wiktoria
60. Pawłowicz Mateusz
61. Pietrzak Anna
62. Połap Barbara
63. Półkotycki Igor
64. Praska Katarzyna
65. Przybyłowski Artur
66. Reder Aleksandra
67. Rola Olga
68. Skórka Aleksandra
69. Skulski Filip
70. Stacewicz Hanna
71. Staciwa Marta
72. Stec Nikola
73. Stróżny Maja
74. Szeląg Anna
75. Szendzielorz Michał
76. Szłapowski Jeremi
77. Szołtysek Jakub
78. Szyla Nela
79. Śmiłowska Martyna
80. Świątkowska Beata
81. Świder Alicja
82. Świder Paulina
83. Tomaszewska Julia
84. Urbańska Katarzyna
85. Wadelska Marlena
86. Wojtas Julia
87. Wycisk Małgorzata
88. Żmudzki Igor

 

Prowadząca: mgr Katarzyna Markiewicz-Jarocka (plastyka najmłodszych; malarstwo i rysunek)

plastyka najmłodszych: zajęcia w s. 331; wt.- 14.00-17.00; czw., pt. (dzień do wyboru) 15.00-18.00

malarstwo i rysunek: zajęcia w s. 330; śr. – uczestnicy starsi – (15.00-18.00)

(zajęcia od 19.09)

od 5 – 15.09 – ustalanie grup i udzielanie informacji

1. Achtelik Marta
2. Bielewicz Alicja
3. Bodys Kacper
4. Bury Natalia
5. Byczkowska Paula
6. Chojnacka Alicja
7. Ciekalska Paulina
8. Cnota Elżbieta
9. Cunningham Hanna
10. Cunningham Zofia
11. Dybała Aleksander
12. Fila Kinga
13. Frońska Alicja
14. Fryc Michalina
15. Ganszczyk Michał
16. Ganszczyk Maria
17. Gemza Weronika
18. Głowacz Karol
19. Goryczka Anna
20. Gozdek Liliana
21. Grabiwoda Marta
22. Grabiwoda Magdalena
23. Hornik Milena
24. Indyk Agata
25. Jabłońska Julia
26. Jagodzińska Paulina
27. Janoska Marta
28. Jedlecka Weronika
29. Jeziorczak Maria
30. Jeziorczak Adam
31. Jęczmińska Julia
32. Kajda Aleksandra
33. Kalisz Hubert
34. Kania Magdalena
35. Kasperczyk Hanna
36. Kolanko Franciszek
37. Kolanko Antoni
38. Kostoń Adam
39. Kramarz Jerzy
40. Kunicka Matylda
41. Kuszej Jonasz
42. Lachawczak Julia
43. Latacz Zofia
44. Lempart Krzysztof
45. Leśniak Kajetan
46. Lichoń Michalina
47. Lubina Julia
48. Łopuszyńska Klara
49. Machaj Gustaw
50. Machaj Filip
51. Majzner Patrycja
52. Małek Łucja
53. Marcisz Rozalia
54. May-Majewski Jan
55. Mencner Celina
56. Mosiej Zofia
57. Mosiej Maria
58. Mrowiec Magdalena
59. Naczyńska Marta
60. Negro Magdalena
61. Ogłódek Stanisław
62. Pawlak Agnieszka
63. Pawlik Maria
64. Paziewska Laura
65. Połowczuk Magdalena
66. Połowczuk Wiktoria
67. Poręba Wojciech
68. Puchalska Emilia
69. Raczek Adam
70. Rydel Marcin
71. Saby Aleksandra
72. Sobczyk Piotr
73. Sowińska Dominika
74. Sowińska Agata
75. Soworka Zuzanna
76. Staroń Helena
77. Sularz Oskar
78. Sysio Alicja
79. Szołtysek Iga
80. Szot Emma
81. Szymczyk Natalia
82. Szypuła Gabriela
83. Śmigielska Maria
84. Świeboda Mateusz
85. Turczyńska Wiktoria
86. Wermińska Zuzanna
87. Wołk-Jankowska Julia
88. Wołk-Jankowska Alicja
89. Zdanek Weronika
90. Zok Antoni
91. Żmuda Zofia

 

Prowadząca: mgr Joanna Lubowska-Dziewierska (Muzyką Malowane – rysunek i malarstwo dla najmłodszych)

zajęcia w s. 331, pon. i śr. (dzień do wyboru) 15.00-18.00 (zajęcia od 18.09)

4, 6, 11 i 13.09 – ustalanie grup i udzielanie informacji

1. Abratańska Julia
2. Bagińska Małgorzata
3. Białas Tobiasz
4. Chirowska Anna
5. Fiejtek Nina
6. Gajoch Maciej
7. Górniewski Mateusz
8. Habraszewski Tomir
9. Heflik Bartłomiej
10. Jaksik Hanna
11. Jaksik Franciszek
12. Jankowska Maja
13. Jankowski Mikołaj
14. Jon Magdalena
15. Kapuścik Leon
16. Kępińska Natalia
17. Kopyciok Małgorzata
18. Kucharska Matylda
19. Kurzydło Piotr
20. Kuźmiczuk Jakub
21. Kuźmiczuk Weronika
22. Machnik Nikola
23. Matyjasiak Pola
24. Mazur Zuzanna
25. Miądowicz Natalia
26. Mirek Kinga
27. Morcinek Bruno
28. Mróz Hanna
29. Nierwińska Anna
30. Nizioł Antonina
31. Nocuń Pola
32. Ogiewa Karolina
33. Okręglicka Lena
34. Petridi Marlena
35. Piotrowicz Julia
36. Poźniak Borys
37. Poźniak Wiktor
38. Rudawiec Anastazja
39. Rudawiec Antonina
40. Sachanowicz Ryszard
41. Skarżyński Oliver
42. Skupiewska Weronika
43. Stanuch Alicja
44. Tuzimek Eleonora
45. Tuzimek Emilia
46. Wieczorek Martyna
47. Wojtas Hanna
48. Zuchlke Szymon

 

Prowadząca: mgr Agnieszka Zając-Wnukowska (Kompozycje plast., Grafika warsztatowa)

zajęcia: pon.- 14.00-17.15 i wt. 13.30-15.00; 15.15-17.30 (zajęcia od 18.09)

4, 5, 11, 12.09 – ustalanie grup i udzielanie informacji – (s. 42, wejście z gł. dziedzińca na przeciw bramy głównej)

1 Bielawa Anna
2 Bielawa Justyna
3 Bocionek Justyna
4 Broda Wiktoria
5 Drozdowska Matylda
6 Dyjas Magdalena
7 Grzyb Weronika
8 Grzyb Karolina
9 Grzywnowicz Weronika
10 Janas Julia
11 Janek Alicja
12 Kozłowski Wojciech
13 Krot Zuzanna
14 Krot Olga
15 Lewandowska Aleksandra
16 Lorenczyk Paweł
17 Lorenczyk Michał
18 Łukasiewicz Magdalena
19 Maciejski Mikołaj
20 Maciejski Maciej
21 Melisz Maja
22 Morello Chiara
23 Morello Aleksander
24 Mościński Wiktor
25 Nowakowska Hanna
26 Nowicka Maja
27 Nowicka Marlena
28 Oczko Piotr
29 Poduszyńska Hanna
30 Poduszyńska Weronika
31 Rucińska Zofia
32 Ryba Dominika
33 Sikora Eryk
34 Sikora Tymon
35 Sikora Natalia
36 Sikora Eryk
37. Sopel Piotr
38 Sowa Katarzyna
39. Stasiak Filip
40. Szczygieł Katarzyna
41. Zarzycka Sonia
42. Zarzycka Lena
43. Zydroń Amelia

Prowadząca: mgr Anna Krasnodębska-Okręglicka (Techniki mieszane, techniki graficzne)

(zajęcia od 18.09)

Zebrania informacyjne: 6.09 i 11.09 o godz. 17.15 w s. 42 (wejście z gł. dziedzińca, na przeciw bramy głównej)

1. Badai Varvara
2. Banaś Martyna
3. Bąk Zofia
4. Boroń Jakub
5. Chodnicka Zofia
6. Cieplik Lena
7. Czapla Karol
8. Fiejtek Nina
9. Hajduk Amelia
10. Hamara Marta
11. Heflik Bartłomiej
12. Hoszowska Lena
13. Jaksik Franciszek
14. Jaksik Hanna
15. Klimas Maja
16. Kluczewski Karol
17. Kolanko Franciszek
18. Krasnodębska Laura
19. Krupa Natalia
20. Łukasiewicz Magdalena
21. Maćkowiak Marlena
22. Malarenko Liliana
23. Marcisz Rozalia
24. Morcinek Bruno
25. Morzonek Kamil
26. Morzonek Marta
27. Mroczkowska Maja
28. Muc Martyna
29. Niedbał Julia
30. Okręglicka Lena
31. Olszewska Alicja
32. Partyka Dominika
33. Rozwadowska Oliwia
34. Rymoniak Agata
35. Sadowska Maja
36. Sękała Zuzanna
37. Sikora Anna
38. Stefanek Matylda
39. Stolarczyk Emilia
40. Szadkowska Julia
41. Szczotka Szymon
42. Szlachetka Martyna
43. Szyszka Eryk
44. Szyszka Hubert
45. Śrutek Ewa
46. Śrutek Marysia
47. Śrutek Natlia
48. Tarasińska Elzbieta
49. Tomczyk Małgorzata
50. Urbańska Katarzyna
51. Wołk-Jankowska Alicja
52. Wołk-Jankowska Julia
53. Zemełka-Czajka Jakub
54. Zielińska Maja

 

Prowadzący: mgr Radosław Kędzior (Grafika komp., Animacja, Klub komiksu)

zajęcia w s. 333; wt., śr.,pt. (dzień do wyboru) 15.00-17.30 (zajęcia od 19.09)

5, 6, 8, 12, 13, 15.09 – ustalanie grup i udzielanie informacji

1. Baranowicz Bartosz
2. Bendkowska Maria
3. Białas Estera
4. Bronder Paweł
5. Bukowska Michalina
6. Chmura Jakub
7. Cierpisz Oliwia
8. Dudek Katarzyna
9. Gajdzik Maksymilian
10. Gizler Emila
11. Janas Julia
12. Kabot Mateusz
13. Kapuścik Gustaw
14. Kapuścik Gustaw
15. Kędzior Michał
16. Kędzior Krzysztof
17. Kosder Amadeusz
18. Kurzydło Piotr
19. Lelek Antoni
20. Lorenczyk Paweł
21. Majchrzak Kajetan
22. Majchrzak Matylda
23. Majchrzak Kajetan
24. Majchrzak Matylda
25. Majzner Patryk
26. Majzner Patryk
27. Maniurka Nina
28. Mazur Jakub
29. Negro Magdalena
30. Oczko Piotr
31. Odzimek Julia
32. Palenga Patryk
33. Pietrzak Anna
34. Piniecki Michał
35. Piniecki Tomasz
36. Sikora Eryk
37. Sitek Katarzyna
38. Skórka Aleksandra
39. Sobera Piotr
40. Szewerda Maria
41. Szłapowski Jeremi
42. Szołtysek Jakub
43. Szyszka Eryk
44. Turner Emilia
45. Warczek Marta
46. Wojtas Julia
47. Zdanek Maksym

 

Prowadząca: mgr Magdalena Sołtysik (papieroplastyka-origami)

zajęcia w s. 16  (parter); śr., czw.- 15.00-18.00 (dzień do wyboru) – (zajęcia od 18.09)

6, 7, 13 i 14.09 – ustalanie grup i udzielanie informacji

1. Abdellaoui Nadia
2. Bablok Wiktoria
3. Białas Tobiasz
4. Bodys Kacper
5. Bula Tymoteusz
6. Chwastek Wojciech
7. Diniz Chiurato Geraldi Helena
8. Drőge Pola
9. Forajter Maja
10. Giermańska Julia
11. Górska Stella
12. Gwardyś Maja
13. Hoszowska Lena
14. Hoszowski Mikołaj
15. Jagodzińska Jagoda
16. Jeziorczak Maria
17. Jeziorczak Adam
18. Klima Piotr
19. Kocyba Łucja
20. Kohut-Figiel Konrad
21. Konopka Filip
22. Korzeniec Mikołaj
23. Kramarz Jerzy
24. Lesisz Franek
25. Leśniak Kajetan
26. Lubina Julia
27. Łodyga Magdalena
28. Łodyga Sebastian
29. Maloch Mateusz
30. Maroń Emilia
31. Mościński Wiktor
32. Możdżeń Joanna
33. Mróz Hanna
34. Naczyńska Marta
35. Okręglicka Lena
36. Oset Adam
37. Pawłowski Szymon
38. Pietruszka Julian
39. Poduszyńska Hanna
40. Poduszyńska Weronika
41. Pokora Julia
42. Puchalska Emilia
43. Rząsa Julia
44. Saby Aleksandra
45. Saby Daniel
46. Sadłocha Michał
47. Skóra Anna
48. Słowik Kosma
49. Sowińska Dominika
50. Sowińska Agata
51. Staciwa Marta
52. Staciwa Julia
53. Stanuch Alicja
54. Stasiak Oliwia
55. Stolorz Tymon
56. Sularz Oskar
57. Szot Emma
58. Tokar Antek
59. Tuzimek Eleonora
60. Tuzimek Emilia
61. Ulanowski Mikołaj
62. Willner-Paster Emilia
63. Zagórski Igor
64. Zięba Wiktoria
65. Zmarzły Michał
66. Żmuda Zofia