Judo

Legenda Judo na matach Pałacu

Wspominki z wizyty legendy Polskiego Judo, Roberta Krawczyka  5 i 7 zawodnika Igrzysk, Medalisty Mistrzostw Świata, Mistrza Europy. Multimedalista po zaproszeniu Trenerki postanowił odwiedzić nasz klub i poprowadzić zajęcia dla zawodników sekcji z grupy zaawansowanej, co spotkało się w wielkim zainteresowaniem i ekscytacją. Obecnie Robert jest trenerem kadry Belgii, gdzie również odnosi sukcesy ponieważ doprowadził jednego z swoich zawodników do brązowego medalu Igrzysk w Rio de Janeiro 2016. Dziękujemy :)

Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo

NIe tak dawno w Mysłowicach mieliśmy okazję stoczyć naprawdę mocne walki, pisząc to mam na myśli ciężka przeprawę po medale!
Najlepszą lokatę uzyskała nowa zawodniczka sekcji Jagoda Klisko – II miejsce ! Po długiej przerwie Jagoda wróciła na matę i widać że było warto. Również wielki powrót zaliczył Bartek Pradela i stoczył piękne walki, przegrał tylko jeden z czterech pojedynków i zajął III m. Również na III uplasował się Gabriel Czoik po świetnych walkach!! Dziewczyny miały dzisiaj naprawdę trudne zadanie, ale moim zdaniem dały z siebie wszystko zarówno Julia Antoniewicz jak i Zuzia Starczyńska zajęły III m.Gratulacje :)

Sukcesy na Silesia Cup Rybnik

ZŁote chłopaki

Podczas Turnieju Silesia Cup Rybnik zawodnicy Kacper Kozłowski, Kamil Strzeliński i Witold Kałamucki pokazali się ze swojej najlepszej strony i tym samym każdy z nich znalazł się w finale turnieju.

1 m Kamil Strzeliński kat -46kg

1m Kacper Kozłowski kat -55kg

2m Witold Kałamucki kat- 73 kg