JUDO i SZERMIERKA

Wybory do Rady Rodziców w Pracowni Judo i Szermierka

Ogłoszenie

Wybory do Rady Rodziców w Pracowni Judo i Szermierka odbędą się 10 stycznia 2018/ środa/ o godzinie 15.15 w sali 2017 na II piętrze.

O godzinie 15.30 przewidziany jest II termin.

Ryszard Czaja

Kierownik Pracowni

Judo i Szermierka

Legenda Judo na matach Pałacu

Wspominki z wizyty legendy Polskiego Judo, Roberta Krawczyka  5 i 7 zawodnika Igrzysk, Medalisty Mistrzostw Świata, Mistrza Europy. Multimedalista po zaproszeniu Trenerki postanowił odwiedzić nasz klub i poprowadzić zajęcia dla zawodników sekcji z grupy zaawansowanej, co spotkało się w wielkim zainteresowaniem i ekscytacją. Obecnie Robert jest trenerem kadry Belgii, gdzie również odnosi sukcesy ponieważ doprowadził jednego z swoich zawodników do brązowego medalu Igrzysk w Rio de Janeiro 2016. Dziękujemy :)

Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo

NIe tak dawno w Mysłowicach mieliśmy okazję stoczyć naprawdę mocne walki, pisząc to mam na myśli ciężka przeprawę po medale!
Najlepszą lokatę uzyskała nowa zawodniczka sekcji Jagoda Klisko – II miejsce ! Po długiej przerwie Jagoda wróciła na matę i widać że było warto. Również wielki powrót zaliczył Bartek Pradela i stoczył piękne walki, przegrał tylko jeden z czterech pojedynków i zajął III m. Również na III uplasował się Gabriel Czoik po świetnych walkach!! Dziewczyny miały dzisiaj naprawdę trudne zadanie, ale moim zdaniem dały z siebie wszystko zarówno Julia Antoniewicz jak i Zuzia Starczyńska zajęły III m.Gratulacje :)